Post has attachment

Post has attachment
Gdy we śnie znów stajesz się tą małą dziewczynką z grzywką opadającą na czoło, chłopcem z ciągle poobijanymi kolanami, gdy znów jesteś dzieckiem. Co pierwsze przychodzi Ci na myśl? Co sprawia, że czujesz to ciepło w sercu? Które ze wspomnień wciąż widnieje w Twojej głowie w najjaskrawszych kolorach? A które pamiętasz jak przez mgłę i wciąż walczysz o to aby nie zatarło się do końca? Podpowiem Ci.

http://www.matkanaprowincji.pl/2019/01/wspomnienie-na-dzien-babci-i-dziadka.html

Post has shared content
Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami. Sklepy są ozdobione świątecznymi dekoracjami, w tv widzimy świąteczne reklamy… nawet na moim blogu jest już kilka inspiracji prezentowych na Mikołajki. Jest to czas, kiedy najczęściej nadużywamy słów “A…

Post has shared content
Seria książeczek “Mała Lama” Małe dzieci mają swoje humorki, oj znam to z własnego doświadczenia. Czasem mój trzylatek jest kapryśny, zbuntowany, nic mu nie pasuje, jest marudny, płacze, złości się i często wpada w furię. Najczęściej w takich miejscach, w…

Post has attachment
Niedawno na stronie Mamadu o przeczytałam wstrząsający tekst o kruchych ciasteczkach z dodatkiem marmolady.
To te, które bardzo chętnie kupujemy je na wagę w piekarni czy ciastkarni. I chyba nigdy nie zastanawiamy się, co tak naprawdę zawierają.

I właśnie w rzeczonym artykule zamieszona jest etykieta dołączona do dużego opakowania takich ciasteczek, na której umieszczona napis "może wywierać szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci".

Post has attachment
We wczesnym okresie noworodkowym jako jeden ze stanów przejściowych może pojawić się u dziecka żółtaczka fizjologiczna. Jest to naturalny proces związany z adaptacją do życia pozamacicznego. Przyjmuje się, że występuje ona prawie u wszystkich wcześniaków i u co drugiego noworodka urodzonego w terminie.
więcej na stronie:https://leczeniealternatywne.blogspot.com/2018/11/zotaczka-fizjologiczna-u-noworodka.html

Post has shared content
Torba i plecak Babymel Jakiś czas temu otrzymałam wiadomość o dostaniu się do testów ze strony familie.pl Bardzo się ucieszyłam, gdyż torba i plecak Babymel wygląda naprawdę fajnie, a do tego jest wielofunkcyjna. Możemy ją nosić jako torebkę na ramie,…

Post has attachment
Wyniki ogólnopolskich badań wskazują, że choć niemowlęta w Polsce karmione są coraz lepiej, to w ich żywieniu nadal popełniane są błędy. Sprawdźmy jakie to błędy.

Post has attachment
jakie laski się tam pojawiają https://www.szukam-dawcy-spermy.pl/
i co najlepsze odpisują na wysyłane e-mile
Dawcy nasienia ogłoszenia
Dawcy nasienia ogłoszenia
szukam-dawcy-spermy.pl

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded