Post is pinned.Post has attachment
Miqte e mi ju pershendes me kengen e re te Aureles dhe shpresoj te keni qen mire per sa kohe une nuk u mora me G+ dhe ju uroj enderra te bukura

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has shared content
Jam Shqiptare po per momentin jetoy ne itali \ sono albanese AL AL AL ma per il momento (da molti anni moltissimi infatti ho sempre studiato qua) vivo in Italia e voi? \ i'm albanian (proud AL AL AL) but i'm living in Italy and you? Feelling curios 😎
I kam tri pyetje per miqt e mi te dashur :
Prej nga vini, ku jetoni dhe ku gjindeni per momentin 😊☺😊
Une vi nga Kosova, jetoj ne Ferizaj sot gjindem ne pune ne Shtërpcë
Photo

Post has attachment
Photo

Post has shared content

Post has attachment
Photo

Post has shared content

Post has attachment
Si jeni? AL AL AL 💜💜💜
Photo

Post has shared content
UNË E THEM TË VËRTETËN
☆♡ NUK VRAS PAS SHPINE ♡☆
Photo
Wait while more posts are being loaded