Post has attachment
💠دو امتیاز دیگر از دست رفت، به سادگی آب خوردن
به گزارش سپاهان اف سی سپاهان باز هم در دیداری که همه چیز برای برد مهیا بود به تساوی رضایت داد تا به همین سادگی دو امتیاز دیگر را از دست بدهد . مهمترین چیز که در بازی سپاهان به چشم می آید بازی زیبای و نمایش چشم نواز بازیکنان است که نشان می دهد استیماچ تاثیرات مثبتی بروی تیم داشته و سپاهان مانند سابق بدون هدف و سردرگم بازی نمی کند .
پیش از این اگر سپاهان در دیداری به مشکل میخورد اکثر هوادران سپاهان تقریبا مطمئن بودند که اگر دیدار چند ساعت هم ادامه داشته باشد تیم به گل نمی رسد اما کاری که استیماچ با سپاهان کرده به اینجا رسیده که این تیم هر لحظه بوی گل می دهد .
اما اینکه چرا سپاهان تا به این حد فقر گلزنی دارد نکته ایست که امیدواریم تا بعد از نیم فصل و اضافه شدن مهاجم آماده و همچنین بالانس بهتر تیم با جذب هافبک های مناسب رفع گردد .
🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰
نکته مثبت دیگر دیدار امروز سپاهان تداوم حضور ستاره های جوان در ترکیب سپاهان بود ، حضور سعید قائدی فر بجای حبیب گردانی ، محمد روشندل بجای هادی عقیلی و همچنین حضور میلاد سرلک ، علی کریمی و .. که مدتی هست در ترکیب سپاهان تثبیت شده اند بارقه های امید به داشتن تیم جوان و بومی را در دل هواداران زنده می کند . حضور امین جهان عالیان و صد البته رضا میرزایی بازیکن جوان و آینده دار سپاهان در جایی که ستاره های بزرگی روی نیمکت سپاهان بودند جای تحسین دارد . هرچند که شاید عده ای معتقدند حضور هادی عقیلی در دقایق واپسین میتوانست مثمر ثمر تر باشد اما نفس عمل که بازی داد به جوانان در شرایط سخت و اعتماد به آنان است جای تقدیر دارد .

علی احمدی هم امروز برای اولین بار در این فصل برای سپاهان بازی کرد ، احمدی با بدنی آماده ظاهر شد تا نشان دهد استیماچ برای چه تا امروز صبر کرد و اسم اورا به لیست سپاهان وارد نکرد . شاید تنها نکته منفی کارنامه احمدی در دیدار امروز عدم مدیریت درست خط دفاعی جوان سپاهان در دقایق پایانی باشد .

در درون دروازه اما رحمان احمدی هرچند خطر چندانی روی دروازه احساس نکرد اما در همان یک صحنه هم نتوانست عملکرد مناسب نشان دهد . در واقع دروازبان محبوب هواداران سپاهان که امروز کاپیتان سپاهان هم بود گویا از روزهای آمادگی به دور است چرا که با مروری به بازی های اخیر سپاهان و گلهای خورده این تیم درمی یابیم که روی اکثر این گلها رحمان احمدی یا اشتباه تاثیر گذاری داشته و یا عنملکرد مناسبی نداشته است .
در مورد اهمیت دروازه بان هر تیم اشاره می کنیم به جمله عبدالله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان ، قهرمان نیم فصل مسابقات که گفت : دروازبان خوب مثل پدر مادر خوب برای یک تیم است .
از قضا حال روز تیم های بالای جدول هم با آمادگی این روزهای دروازبانان این تیمها رابطه مستقیم دارد ، برای مثال نمرات دروازبانان تیمهای اول تا پنجم لیگ برتر در سایت برنامه نود ، به ترتیب فرناندو ده خسوس 2.61 ، مهدی رحمتی 2.89 ، رشید مظاهری 2.79 ، سوشا مکانی 3.5 و حامد لک 2.75 است .این نمرات با تایید حرف عبدالله ویسی نشان میدهد هر وقت حال و روز دروازبانی خوب باشد حال و روز تیم هم خوب میشود لدا عجیب نیست که امروز سپاهان را با وجود عملکرد خوب در رتبه هشتم جدول میبینیم .
⚽️telegram.me/varzeshfb⚽️

میدونید قوی ترین حیوون جهان چیه موشه زیرا :


موش از گربه ،گربه از سگ،سگ ازگرگ،گرگ از شیر ،شیر، از شکارچی ،شکارچی از زنش وزن شکارچی از موش میترسه پس موش قوی ترین حیوونه جهانه
Wait while more posts are being loaded