Post has attachment
[۱۱/۲۱،‏ ۱۹:۱۱] صدیقه: 🔴 چگونگی کشته شدن داریوش و پروانه فروهر

🔺نوزدهمین سالگرد قتل پروانه و داریوش فروهر

🔹داریوش و پروانه فروهر، دو تن از رهبران حزب ملت ایران و جبهه ملی ایران، در یکم آذرماه ۱۳۷۷ در جریان قتل های موسوم به زنجیره ای در منزلشان کشته شدند. علیرغم گذشت ۱۸ سال از این واقعه، جمهوری اسلامی ایران تا کنون مسئولیت این قتل ها را بر عهده نگرفته و این قتل‌ها را به “عوامل خودسر در وزارت اطلاعات” نسبت می دهد.

🔹دادگاه دو سال پس از قتل‌ها در سال ۱۳۷۹ تشکیل شد و بر اساس حکم دادگاه چند تن از متهمان به قصاص، برخی به حبس ابد و دیگران به حبس‌هایی از دو تا ده سال حبس محکوم شدند.

🔹در پی قطعیت این حکم، آیت الله دری نجف آبادی، وزیر اطلاعات وقت در دولت محمد خاتمی استعفا داد. سعید امامی، مصطفی موسوی(کاظمی) و مهرداد عالیخانی، از مسئولان وزارت اطلاعات، دستگیر و زندانی شدند. سعید امامی به طرز مشکوکی در زندان درگذشت. مرگ او خودکشی براثر نوشیدن داروی نظافت اعلام شد.

🔺چگونگی کشته شدن داریوش و پروانه فروهر

ساعت 9/5 شنبه شب ۳۰ آبان 77
زنگ خانه داریوش فروهر به صدا در آمد.
🔹او که به تازگی از بستر جراحی برخاسته و گرفتار آنفولانزای شدیدی بود٬ در را گشود. دو نفر؛ ابوالفضل مسلمی و مهرداد عالیخانی٬ با عنوان دروغین افسران نیروی انتظامی خونسردانه به داریوش گفتند که بر اساس گزارشهای دریافتی با اتومبیل رنوی شما سرقتی صورت گرفته است! داریوش میگوید؛ من "داریوش فروهر" هستم، و همین یک استدلال را برای مجاب کردن ماموران و پی بردن آنها به اشتباهشان کافی دانست. عالیخانی گفت: شما را می شناسیم، ولی ماموریم و معذور. مسلمی هم نامه ای جعلی را با مهر و امضای نیروی اتظامی به فروهر نشان میدهد که در آن موضوع سرقت به همراه شماره ماشین قید شده بود.

🔹فروهر نامه را گرفت و شماره مندرج در آنرا با دقت با شماره رنویی که در حیاط پارک شده بود٬ تطبیق داد. آنگاه آن دو را به داخل خانه دعوت کرد تا موضوع روشن شود. میزبان جلوتر رفت تا میهمانان را راهنمایی کند. آن دو در را پشت سر خود نبستند! در این هنگام چند نفر دیگر نیز در سکوت، و یکی یکی وارد خانه شدند! در اثنایی که فروهر جلو در ورودی ساختمان خانه سرگرم گفت و گو با آن دو نفر بود٬ پروانه فروهر "همسرش"٬ روی پله ها ایستاده بود. داریوش از او پرسید که اتومبیل را برای تعمیر به کدام تعمیرگاه برده است؟و خود توضیح میدهد که احتمالا آنها از اتومبیل سوءاستفاده کرده اند. پروانه نیز تعجب کرد. عالیخانی٬ مسلمی، و صفایی پور بهمراه فروهر وارد ساختمان منزل میشوند. یکی دو نفر دیگر هم در حیاط خود را سرگرم ور رفتن با اتومبیل رنو نشان میدهند. فروهر روی یکی از صندلی های اطاق کار خود نشسته و عالیخانی که روبروی او نشسته بود٬ سر صحبت را پیرامون مسائل سیاسی روز با او باز میکند! لحظاتی بعد ابوالفضل مسلمی٬ بنابر نقشه قبلی٬ رو به پروانه میگوید؛ چون از جهت رعایت تشریفات قانونی باید یک بازرسی صوری هم از خانه به عمل آید٬ اگر اشکالی ندارد، طبقه بالا را هم ببینند، و به این بهانه از وی خواست برای بازدید از طبقه بالا به عنوان صاحبخانه٬ او و علی صفایی پور را همراهی کند.

🔹در حالیکه فروهر پشت به در ورودی با عالیخانی مشغول گفت و گو بود٬ سه نفر از کسانیکه بیرون ساختمان بودند، وارد اتاق میشوند. چنانکه در رای قاضی عقیقی آمده؛ محمد حسین اثنی عشر یک دست داریوش را گرفته٬ و مصطفی هاشمی گاز آغشته به مواد بیهوشی را بر دهان و بینی او گذاشت، و وقتی داریوش بیهوش شد٬ محمود جعفرزاده ۲۶ ضربه کارد بر پیکر او وارد آورد!

🔹چند دقیقه بعد،
صحنه مرگ در طبقه بالا تکرار می شود!
فلاح "سر تیم عملیات" داخل خانه بالا رفت.

🔹صفایی پور از او پرسید:
عملیات را شروع کنیم یا نه؟،
و فلاح به مسلمی دستور داد: شروع کنید!

🔹صفایی پور از پشت٬ گردن و دهان،
و مسلمی دست های پروانه را گرفتند!،
هاشمی این بار نیز گاز آغشته به مواد بیهوشی را بر دهان و بینی او گذاشت. پس از آنکه از بیهوشی پروانه مطمئن شدند، علی محسنی ۲۵ ضربه کارد بر قلب او فرود می آورد.

🔹و اینگونه بود...
که قلب دو ایرانی آزاده و آزادیخواه
توسط دژخیمان جهل و جور و فساد
برای همیشه از حرکت باز ایستاد، ولی راه و روش
آزادگی برای آزادی ایران و ایرانیان با طپشی بمراتب
بیش از گذشته به طپش خود ادامه میدهد.😰✌️👏
[۱۱/۲۱،‏ ۲۱:۳۹] Aria Parsi: دل هر ایرانی با مرگ این دو بدرد ماید
ولی فراموش نشود ماکه بچه بودیم
همین به ظاهر روشنک فکرها
پدر پدرایران را دراوردند
وبه اسم عن قلاب جلادان را حاکم کردند تا شیراره ازدستشان در رفت دوباره ازادی خواه شدند
ندانستند که این جلادان شاه نیستند که ملت ایران را فرزند بخوانند
اینا به دید برده به ایرانی ها نگاه کرده ودر کشتن رحم ندارند

Post has attachment
"دروازه هایی به دنیا و ابعاد دیگر"

در بسیاری از فرهنگ های باستانی، از دروازه هایی به سوی دنیاهای دیگر و مدخل هایی به سیستم های ستاره ای سخن می رود که محل اقامت «آفرینندگان» آنهاست.

دانش قراردادی می گوید این روایتها فقط قصه و افسانه اند. اما اخیرا فایلهای محرمانه FBI بیان می کنند موجوداتی از ابعاد و سیاره های دیگر از زمین ما بازدید کرده اند.

ناسا اعلام کرده « پورتالها» به طور حتم در میدان مغناطیسی زمین وجود دارند و ما را به این فکر می اندازند که در داستان دروازه های کیهانی، پورتالها و کرمچاله ها، درجاتی از حقیقت وجود دارد.

سایت های متعدد باستانی در سرتاسر جهان وجود دارند که ویژگی های بسیار عجیب و جذابی دارند که باستان شناسان نمی توانند توضیح دهند. هزاران سال پیش فرهنگ های باستانی از تکنولوژی بسیار پیشرفته ای استفاده کرده اند که در زمان مدرن گم شده اند.
تصویر زیر را مشاهده کنید
🆔 @TVTube
Photo

Post has attachment
آرتمیز، نخسیتن و تنها زن دریاسالار جهان تا به امروز.
او در سال ۴٨٠ پیش از میلاد به مقام دریاسالاری ارتش خشیارشاه رسید و در نبرد ایران و یونان ارتش ایران را از مرزهای دریایی هدایت می کرد.
🆔 @TVTube
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
جایی خواندم که انگلیسی‌ها وقتی که در آفریقا برای شکار می‌رفتند برای جلوگیری از حملۀ ناگهانی حیوانات وحشی بزی را خودشان می‌بردند و دست و پای حیوان را هم می‌بستند که نتواند فرار کند و زمانی که هر درنده‌ای به آنها حمله میکرد بز را ول میکردند و خودشان پا به فرار می‌گذاشتند و بز بیچاره هم که نمی‌توانست دیگر فرار کند قربانی میشد !!

نمیدانم چرا وقتی این مطلب را خواندم و به کلمۀ بز ‌رسیدم چهرۀ بـابـک زنـجـانـي جلوی چشمم ظاهر شد و حتی فکر کردم که از همان اول وقتی دادگاه نـام ایـشـان را [[ ب ز ]] معرفى میكرد منظورشان بـز بوده و ما اشتباه می‌كرديم ، بــز بـیـچـاره ...

🍃 @Sbozorga
Photo

Post has attachment
ما سربلندی و آینده خود
را از پدرانمان نخواهیم گرفت ،
بلکه خود خالق آن خواهیم بود ...

#آدولف_هیتلر

🍃 @Sbozorga
Photo

Post has attachment
از دوستان دعوت می شود
ما در روشنگری یاری فرمایند
Wait while more posts are being loaded