Post is pinned.Post has attachment
Найвисокогірніше озеро українських Карпат - Бребенескул
Photo

Post has attachment
Раді вам представити новий розклад походів на 2017 рік. Скоріше за все він ще буде підкорегований, але вже можна починати реєструватися :) Тож запрошуємо до нашої дружньої компанії всіх бажаючих 😃✌💙💛🔥✨👣

Post has attachment
Шикарний карпатський краєвид😍
Photo

Post has attachment
Ми завжди знали, що вершина гори Піп Іван Чорногірський одна з найцікавіших в українських Карпатах, але нові підтвердження цьому зайвими не будуть.

Post has attachment
З міжнародним днем ГІР! 😃
Вони всі такі різні, але всі кличуть нас до себе :)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.12.16
5 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Манявський водоспад. Один з найбільших та найкрасивіших у Карпатах.
Photo

Post has attachment
Я волів би стати попелом, а не прахом. Я хочу, щоб іскра мого життя блиснула, подібно блискавці, а не задихнулася над купою гнилі. Краще бути розкішним метеоритом, кожен атом якого випромінює чудове сяйво, ніж сонною і відсталою планетою. Людина повинна жити, а не існувати. Я не збираюся витрачати свої дні на те, щоб продовжити їх. Краще я витрачу відпущений мені час на життя!

Джек Лондон
Photo

Post has attachment
Читайте статтю про вибір туристичного взуття 🏄 😎 ⬇
Погодьтесь, який кайф від краєвидів, якщо вам весь час дошкуляють мозолі від незручних черевиків? На сучасному ринку пропозицій взуття для активного відпочинку більш ніж достатньо. Тут є відверто дешеві варіанти з Азії та невиправдано дорогі моделі європейських чи американських брендів.
Wait while more posts are being loaded