Post has attachment
فدای خاک پاک ایران
Photo

Post has attachment
این خوشگل خانم چندتا لایک داره؟
Photo

Post has shared content
.

حل مشکلات زناشویی بدون مراجعه به مشاور خانواده

روانشناسی و زندگی بهتر

#drsamiramoghadam

هیچ کس نمی‌تواند انکار کند که مشکلات زناشویی روی خود فرد هم تاثیر می‌گذارد ، اما مهم این است که بفهمیم کی و چگونه باید در مورد آنها تصمیم بگیریم.
بدون مراجعه به مشاور خانواده هم می‌توان مشکلات زناشویی را حل کرد . البته ، مردم باید بدانند که اگر نخواهند برای حل مشکلات شان به مشاور خانواده مراجعه کنند ، برطرف کردن آن مشکل زمان زیادتری خواهد برد.
قدم اول:
ابتدا ، شما و همسرتان باید با هم صحبت کنید و تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید به زندگی تان ادامه دهید یا خیر.
در هر حال چه بخواهید زندگی تان را ادامه دهید یا نه ، شمائید که باید تصمیم بگیرید ، شما مسئول هستید. بنشینید و در مورد ازدواج تان صحبت کنید ، عشقی که به همدیگر دارید و آینده ای که می‌خواهید با همدیگر پیش رو داشته باشید. اگر برای زندگی زناشویی تان آینده روشنی می‌بینید ، پس در مسیر درستی قرار گرفته اید و می‌توانید به کمک یکدیگر مشکلات تان را حل کنید.
در قدم بعدی
در مورد نیازهایتان صحبت کنید. مشکل هر کدام از شما چیست؟ هر فردی مشکلات را از زاویه دید خودش نگاه می‌کند. بنابراین خیلی مهم است که در مورد رابطه تان صحبت کنید و ببینید از زندگی زناشویی تان چه می‌خواهید. زمانیکه دیدگاه همسرتان را در مورد زندگی و مشکلاتش بدانید ، راحت تر می‌توانید مشکلات تان را حل کنید.
برای خودتان اهداف بلند مدت و کوتاه مدت تعیین کنید. مطمئنا شما زندگی روز به روز را نمی‌پسندید پس باید برای آینده زندگی تان برنامه ریزی کنید. اهداف کوتاه مدت بهترین راه برای رسیدن به یک هدف بزرگ است.

به این فکر کنید که چه چیزی باعث شادی تان می‌شود و در هر مرحله برای مرحله بعد برنامه ریزی کنید. با همسرتان قرار بگذارید چند وقت یکبار بیرون بروید ، برای همدیگر نامه بنویسید ، ایمیل بفرستید و زمانی را با هم خلوت کنید.

کلید حل کردن مشکلات زناشویی تنها این نیست که بنشینید و با هم در مورد مشکلات تان صحبت کنید ، بلکه در لحظه‌های زیبایی است که با هم خلق می‌کنید.

Photo

Post has shared content
🔴کاهش بودجه نیروهای مسلح و برجام 2 و 3 🔴👇👇👇

♦️دولت روحانی چراغ خاموش برجام 2 و 3 را به صورت همزمان ریل گذاری می کند.
پس از همکاری با کارگروه اقدام مالی ( FATF ) برای ریل گذاری برجام 2 اکنون با کاهش 5 هزار میلیارد تومان از بودجه نیروهای مسلح در لایحه ارایه شده از سوی دولت به مجلس، گام دیگری برای برجام 2 و 3 (منطقه‌ای و موشکی) برداشته می شود. کاهش بودجه نیروهای مسلح، محدودیت هایی را برای نقش آفرینی ایران در منطقه و پیشرفت‌های دفاعی ایجاد می کند. ریل گذاری‌های چراغ خاموش و مغایر با امنیت ملی، در راستای خیال خام #گشایشهای_برجام صورت می گیرد.
#تکدی_گشایشهای_برجام💎 DrRezaSeraj

Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
معذرت خواهی
Photo

Post has attachment
برخورد با حجاب در آمریکا

Post has attachment
خبر آمد خبری در راه است
Wait while more posts are being loaded