Post is pinned.
Hea uus kogukonna liige, tere tulemast!;)
Tutvustan lühidalt Teile, mida siin teha saate ja mida kindlasti teha soovitan.

1. Siin võite ise postitada infot, mida peate vajalikuks, mis Teid köidab, Teile huvi pakub, mida soovite teistega jagada. Postitamiseks leiate lehe paremalt allservalt rohelise nupu. Enne avaldamist saate valida postitusele sobiva kategooria. Kahjuks ei saa kategooriaid enam juurde lisada täna, kui Teil on hea ettepanek, mõne sobivama (huvitavama) kategooria lisamiseks - tehke mulle ettepanek (samas peab arvestama, et siis tuleb see välja vahetada mõne olemasolevaga). POSTITAGE julgesti! Loo arutelusid, osale aktiivselt!

NB! Üleval vasemal Eesti lipu pildi (kogukonna pildi) paremal ülaserval on jagamisnupp vasakpoolne ja parempoolne kolm täppi on kasutaja seadistuste nupp - seadistage oma soovile vastavalt, et teie jaoks soovitud postitused kaotsi ei läheks (kas lubad märguanded?).

2. Teine väga tähtis asi on kogukonna kiire kasv. Selleks palun Teil kõigil siia kutsuda inimesi, kellele võiks selline kogukond huvi pakkuda... kutsuge asjalikke sõpru ja tuttavaid, eriti neis valdkondades tegutsevaid, millised kategooriad siin olemas on. Mida rohkem meid siin olema saab, seda huvitavamaks läheb ja seda rohkem hakkab kogukond tootma originaalset sisu, mida ehk mujalt ei leiagi. Ühtlasi aitab iga läbimõeldud postitus omal moel iga postitajat: olgu selleks äriline eesmärk, tunnustusvajadus, tähelepanuvajadus, jagamissoov vms.

Kõike head!
Jaanus, Eestlased koos Google+

https://plus.google.com/u/0/communities/114880397444093849601

Post has attachment

Post has attachment
Iirimaal 1 nädal augustis 2018. Galway, Connamera National Park, Dog`s Bay, Diamond Hill, Clofden, Dublin jm.
PhotoPhotoVideo
Video
Photo
27.08.18
42 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Üldehitajad saavad tööd Soomes!

Post has attachment
Kokk-klienditeenindaja saab töö Pärnus. Toidu valmistamine klientidele nähtavas külmletis. Meie menüü koosneb värsketest ja lihtsatest toitudest - ahjuomletid, wrapid, salatid, quesadillad, magustoidud. #kandideeri läbi www.kandideeri.ee.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Eile, 02.04.2018, suri armastatud saatejuht ja ajakirjanik Signe Lahtein (40), ütles Publikule peretuttav. Seda kinnitas ka politsei, kes traagilise avarii asjaolusid uurib.

22. märtsi õhtul juhtus traagiline liiklusõnnetus, mille tagajärjel sai "Kodutunde" saatejuht Lahtein raskelt viga. Õnnetuse järgsel päeval ilmnes, et Lahtein on Tartu Ülikooli Kliinikumis äärmiselt raskes tervislikus seisukorras ning langenud koomasse. Veel eile teatas saate produtsent Kristi Nilov sotsiaalmeedia vahendusel, et Signe käekäigu vastu tunnevad huvi paljud ning tema seisund on endiselt raske ja muutusteta.

Signe lahkumist kinnitas täna üks peretuttav. Hilisõhtul saatis politsei pressiteate, kus öeldi, et vigastused olid nii rasked, et meedikute pingutused tema elu päästa, ei andnud kahjuks siiski tulemust. Signe suri täna haiglas. "Avaldame kaastunnet naise perele ja lähedastele," seisis teates.

Teisipäeva varahommikul kell 4:36 postitati saate "Kodutunne" Facebooki-lehele tema mälestuseks viide Terminaatori loole "Ingli puudutus".

Signe Lahtein liitus "Kodutundega" 2015. aastal, mil eelmine saatejuht Anneli Lahe sellega lõpparve tegi. Saate esimene juht oli Kirsti Timmer. Mõlemad saatejuhid loobusid tööst, sest see hakkas pikapeale pereelu raskendama. Signe Lahteini õnnetuse järel kuni tema paranemiseni tehti saate juhtimise jätkamise ettepanek endisele saatejuhile Anneli Lahele, kes selle ka vastu võttis. "Kui minu poole sellise palvega pöörduti, et tulla tagasi ja teha see asi lõpuni, siis loomulikult ma sain aru, et asi ei ole ainult saates, vaid väga paljude inimeste töös ja ka perekondades, kes on juba välja valitud ning kes ootavad ja loodavad. Minu süda ei lubanud siinkohal öelda "ei"," sõnas Anneli Lahe möödunud nädalal Õhtulehele.

Signe Lahteini jäävad mälestama tema kaks poega, armastav kaasa, vanemad ja lähedased ning sajad tuhanded televaatajad.

Photo

Post has attachment
Barista saab töö! #kandideeri läbi www.kandideeri.ee. Tööd Pakub Caffeine.ee.
Barista (Tallinn)
Barista (Tallinn)
kandideeri.ee
Wait while more posts are being loaded