Post is pinned.
Hea uus kogukonna liige, tere tulemast!;)
Tutvustan lühidalt Teile, mida siin teha saate ja mida kindlasti teha soovitan.

1. Siin võite ise postitada infot, mida peate vajalikuks, mis Teid köidab, Teile huvi pakub, mida soovite teistega jagada. Postitamiseks leiate lehe paremalt allservalt rohelise nupu. Enne avaldamist saate valida postitusele sobiva kategooria. Kahjuks ei saa kategooriaid enam juurde lisada täna, kui Teil on hea ettepanek, mõne sobivama (huvitavama) kategooria lisamiseks - tehke mulle ettepanek (samas peab arvestama, et siis tuleb see välja vahetada mõne olemasolevaga). POSTITAGE julgesti! Loo arutelusid, osale aktiivselt!

NB! Üleval vasemal Eesti lipu pildi (kogukonna pildi) paremal ülaserval on jagamisnupp vasakpoolne ja parempoolne kolm täppi on kasutaja seadistuste nupp - seadistage oma soovile vastavalt, et teie jaoks soovitud postitused kaotsi ei läheks (kas lubad märguanded?).

2. Teine väga tähtis asi on kogukonna kiire kasv. Selleks palun Teil kõigil siia kutsuda inimesi, kellele võiks selline kogukond huvi pakkuda... kutsuge asjalikke sõpru ja tuttavaid, eriti neis valdkondades tegutsevaid, millised kategooriad siin olemas on. Mida rohkem meid siin olema saab, seda huvitavamaks läheb ja seda rohkem hakkab kogukond tootma originaalset sisu, mida ehk mujalt ei leiagi. Ühtlasi aitab iga läbimõeldud postitus omal moel iga postitajat: olgu selleks äriline eesmärk, tunnustusvajadus, tähelepanuvajadus, jagamissoov vms.

Kõike head!
Jaanus, Eestlased koos Google+

https://plus.google.com/u/0/communities/114880397444093849601

Post has attachment
1380€ töötasu pakutakse tublile tööinimesele lahedas kollektiivis Tallinna Lennujaama kõrval - töö on lihtne - ametikohaks KAUBAKÄSITLEJA. Tunned huvi? Kandideeri siis läbi tööportaali www.kandideeri.ee. Jagajaile ja kandideerijaile oleme tänulikud ja soovime edu;)

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Konsultatsioonifirma Fontes 2017 aasta palgauuringust selgus, et kõrgeimat töötasu saavad 1979-1984 aastal sündinud töötajad.

Post has attachment
1900€ võib teenida Tänassilma Tehnopargis valgustite koostajana! Loe enne kuulutus tähelepanelikult läbi ja kandideeri vaid siis, kui vastad tööandja ootustele.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Forum Cinemas pakub tööd laologistikule! Kandideerima ootame tööportaali www.kandideeri.ee.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded