Post has attachment
Rihanna ve Bieber Türkiye'ye Mi Geliyor ? 

Tarihi belli oldu
Rihanna ve Justin Bieber , mayıs ayında Türkiye'ye geliyorlar.

İkinci Türkiye konserini yapmayı planlayan Rihanna, aynı zamanda yıkılmadan önce İnönü stadyumu'nda konser veren son sanatçı olacak.

Rihannanın konser tarihi 31 mayıs olarak belirlenmiş olup , Justin Bieber'ın ise yeri henüz netleşmeyen konserinin 23 Mayıs'ta yapılması planlanıyor.
Photo

Post has attachment
TMZ'nin gündeme bomba gibi düşürdüğü Justin 'ın esrar içerken  çekilmiş fotoğraflarının yayınlanmasının ardından fotoğraflar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. #Belieber'lar  twitterdan 18 yaşındaki şarkıcıyı mesaj yağmuruna tuttu ve o kişinin Justin olduğuna inanmadıklarını söyleyerek fotoğraftaki kişinin ünlü şarkıcıya benzerliği ile bilinen 'Robin Verrecas' olduğunu iddia ettiler.  Ayrıca Robin denilen kişinin Justin'in fotoğrafları bilerek magazincilere sattığıda iddialar arasında. Olay karşısında şuan için sessizliğini koruyan Justin Bieber, twitter üzerinden dün şu tweetleri attı:

"Hergün geçen gün büyüyorum ve öğreniyorum. Daha iyi olmaya
çalışıyorum..."  yazdı

"Hepinizi görüyorum. Hepinizi duyuyorum. Sizleri yarı yolda bırakmayı istemem. Sizleri çok seviyorum. Teşekkürler." yazdı
Photo

Post has attachment
Justin yeni yıla hızlı girdi. Yeni yıl ile birlikte ardı arkası kesimeyen olaylar ile boğuşan Justin, hafta başlarında Los Angeles'da kendisini yeni aracında görüntülemeye çalışan fotoğrafçının hayatını kaybetmesi üzerine gelişen sorunlar gündemde tazeliğini korurken, Justin hakkında magazin sitelerine bunları geride bırakacak bomba bir haber düştü. TMZ'nin ortaya çıkartıp fotoğraflı bir şekilde yayınladığı haberde Justin Bieber, 2 Ocak Çarşamba günü Kaliforniya'da otel Newport Beach'de verilen özel bir partide, elinde esrar sarılı  sigara içerken görülüyor.  TMZ haberinde Justin'ın yanındaki kişinin arkadaşı Lil Twist olduğunu söyledi. Ayrıca kaynaklar Justin'ın son zamanlarda yorgunluktan dolayı şikayet ettiğini söyledi. Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Justin bunalımda olabilir mi?
Photo
Photo
2 Photos - View album

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
CASTENNNNNNNNNNNNNNNN (25 fotoğraf)
25 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded