Post is pinned.Post has attachment
Sprzedam zestaw: suknię ślubną z kołem, bolerko, welon, ozdobę do włosów. Długość sukni odpowiednia na wzrost 174 cm + obcasy 6 cm. Rozmiar 36. Gorset ma regulację z tyłu - 3 poziomy.
Wszystko w kolorze ecru - idealnym do bardzo jasnej karnacji. Kolekcja Vanilla Sposa 2016 - polski producent. Za nowy komplet w salonie sukien ślubnych zapłaciłam 3600 zł. Odsprzedam za 800 zł.
PS Tak, suknia ma kieszenie ;)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.10.2016
6 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Oglądaliście kiedyś film Charlie i fabryka czekolady? Widząc ten film po raz pierwszy miałyśmy sześć lat. Ile my byśmy wtedy dały, aby wygrać złoty bilet i znaleźć się w największej fabryce należącej do Willy Wonka. A kto powiedział, że marzenia się nie spełniają?
_______________________________________
http://www.znaciskiemnaszczescie.pl/2017/10/w-fabryce-czekolady.html

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszam Cię na szkolenie, gdzie dowiesz się jak za pomocą bezpłatnych narzędzi zbudować wizerunek profesjonalisty w social mediach.

Post has attachment
Jesień, jak i zima nie nalezą do moich ulubionych pór roku. Brak słońca, chłodne dni dają mi swe znaki. Szukam, więc tych dobrych momentów, celebruje chwile. Dopieszczam się herbatą i ciepłem koca, a dawka zakupowych nowości bardzo mnie cieszy. Jak każda kobieta uwielbiam zakupy, a dzisiaj się nimi chwalę.

Post has attachment

Post has attachment
Serdecznie Cię zapraszam do akcji charytatywnej, której jestem inicjatorem a zarazem organizatorem.

Poznaj moją historię i zobacz dlaczego podjęłam się tego wyzwania <3

Kliknij w link https://zrzutka.pl/4hhy7x

Jeśli uważasz, że jest to według Ciebie wartościowe, to proszę wesprzyj projekt i podaj link dalej, udostępniając go u siebie.
Pomóż pomagać - Dziękuję Jola

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded