Když tady, budou 4 členové udělám další tutoriál. Honza

Monkey tutorial


Opice - je velmi účinný a zároveň velkolepé způsobu překonání překážky. Běh a skok jako "jedné noze skok" nebo s oběma nohama, čerpat jak na stojku a nesou nohy mezi nimi. Existuje mnoho variant výkonů. To je King Kong vault, kde je třeba letět nad dlouhou překážku a udělat pilíř v ruce na konci překážky.

Dvojitá King Kong - v takovém způsobu závislost na rukou provádí na začátku a na konci překážky. Také tam je metoda jako opice na druhém letu. V tomto případě je skok z podlahy o nohy a ruce současně s cílem létat tak daleko, jak je to možné od překážky.


Nezapomeňte pokrčte nohy, a to nejen v kolenou, ale také v pánvi. V tomto případě zcela eliminovat možnost chytit se o překážku ze strany vašich nohou. Nezapomeňte plynulý tlak o ruce z povrchu bariéry. Pokud se rozhodnete provést tuto metodu zkuste nejprve přikročit k nízké překážky, dejte ruce na něj a vyskočí na povrch překážky, aniž by odstranění ruku. Pak si několik vault s rozpětím jednoho nosného ramene a provádět své nohy trochu do strany.
Wait while more posts are being loaded