Post is pinned.
1. Proszę zapoznać sie z opisem społeczności.
2. Google Home + Assistant Polska:
https://plus.google.com/u/0/communities/116720343233552103269
3. Google Asystent Polska na FB:
https://www.facebook.com/groups/GoogleAsystent/
4. Spis polskich komend dzialających w Google Now:
https://plus.google.com/u/0/+DawidCzaja90/posts/41MLX9XxY5d
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment

Czy to faktycznie tak miało być? Przed premierą mój skrót dnia działał w pełni, teraz pomija pogodę. (i informacje, ale te są tylko po ang. więc poniekąd rozumiem)

Czy może mi ktoś wyjaśnić jak to jest, że niby Asystent Google jest oficjalnie dostępny po polsku, a wchodząc w Ustawienia -> Google -> Wyszukiwarka, Asystent i Voice mam wiadomość, że "Język polski (Polska) nie jest jeszcze obsługiwany przez Asystenta Google"? Czy powinienem poczekać na jakąś aktualizację, albo coś zrobić? Android 7.0 więc powinno śmigać.

Mam telefon Huawei i ustawiony na ekranie głównym skrót od pogody Google (z taką żabką) . Problem polega na tym że od kilku dni po wejściu na to zamiast pogody pokazują się wiadomości z Google now.

Post has attachment

Przy włączaniu asystenta była możliwość włączenia opcji "kontekst aplikacji".
Przez przypadek jej nie aktywowałem. Jak to zmienić bo w opcjach nigdzie tego nie ma

Próbuję utworzyć notatkę korzystając z asystenta Google, ale dzieje się coś dziwnego. Nibyy po wydaniu polecenia notatka zostaje utworzona/zapisana, ale do tej notatki zostaje dodany plik dźwiękowy. Nagrane w nim jest polecenie, którym tworzyłem notatkę. myślałem że będzie się dodawało lub tworzyło notatki tak samo jak w Google Now. A może ja po prostu nie potrafię wydać polecenia, ale wydawało mi się że powinno to być bardziej intuicyjne jeśli ma to być asystent.

Post has attachment
Po paru godzinach z polską wersją Asystenta uważam go za falstart. Nastąpiła duża degradacja możliwości - często odpowiada na pytania korzystając z wyszukiwarki, nawet na te proste, na które kiedyś odpowiadał bez zwłoki jak i te zaproponowane przez Google (patrz zrzut ekranu). Brak procedur które były bardzo dobrą rzeczą jest dużą ułomnością. Jak na ten moment to mamy tylko umilacz czasu który śpiewa, recytuje i opowiada czerstwe dowcipy.
Photo

Czy ktoś z Was ma już na wear OS pełnego asystenta po polsku? Ja rano dostałem na telefonie a na Huawei Watch 2 LTE ani śladu :( Nadal tylko szczątkowa użyteczność. Taka jak do tej pory
Wait while more posts are being loaded