Stream

Join this community to post or comment
Pinned by moderator

mohsen salimi
owner

تبریک،تشکر،تسلیت،تبلیغات(publicity)- الدعایة  - 
 
سلام . خوش امدید 
این انجمن مال من یادیگرناظران نیست.ازروزاول وقف پلاس شده و همه ازادند دران فعالیت کنند.نظارت میکنیم تاازمسیر خودش منحرف نشه.یک انجمن ازاد رفع مشکله که با گذاشتن مطلب سعی درحل مشکلات یکدیگردارند.خواهشمندیم به همراه دوستانتان به این خانواده بزرگ بپیوندید . از تجربیات خودتون بگید و از تجربه ی دیگران استفاده کنید و با اشتراک گذاری پی درپی این انجمن بصورت فردی و عمومی همه را دعوت کنید تا بهره بیشتری ببریم .
قابل توجه اعضای محترم انجمن متافیزیک
وبلاگ انجمن متافیزیک راه اندازی شد.
برای تماس با استاد محسن سلیمی به وبلاگ انجمن متافیزیک وارد شده , روی لینک تماس با ما کلیک کرده و پیام خود را برای مدیریت انجمن ارسال دارید.
تذکر: در قسمت فرم تماس با مدیریت اطلاعات صحیح خود را وارد کنید تا به سوال شما پاسخ داده شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره متافیزیک و آموزش متافیزیک می توانید در قسمت تماس با ما در وبلاگ انجمن متافیزیک پیام خود را برای مدیریت انجمن ارسال دارید.
آدرس اینترنتی وبلاگ انجمن متافیزیک:
http://metamhsy.blogfa.com/
از طریق چت هنگوست یا همون جیمیل هم میتونید  پیغام بذارید ...
 ·  Translate
213
15
Yy فاطمه‎'s profile photoahmad kbiri's profile photomohsen salimi's profile photo‫استادمحمدحسین س‬‎'s profile photo
201 comments
 
+حسن شیرازی
جون دلمی
هر چند خلاف مقررات انجمنه
اما استثنا هر جور راحتی
 ·  Translate
Add a comment...

Ra Min

علمی واموزشی-درمانی(literature-other science)-الدب والعلوم  - 
 
نامه نوشتن به فرشته اشخاص :


اگر کسی به هیچ عنوان اخلاقیات بد و رفتار زشتش را نسبت به شما تغییر نداد و به عشق و محبت الهی و منطق و استدلال نیز جواب نداد فقط کافی است به فرشته اش نامه بنویسید و از او بخواهید آن فرد را اصلاح کند دیر یا زود نتیجه را خواهید دید.

وقتی به فرشته کسی نامه مینویسید باید خودبینی و غرور و کدورت و فریب را پشت سر بگذارید و بر ژرفترین مسند قضاوت بنشینید و در فطرت معنوی او نفوذ کنید پس هرگز از این روش برای اسیر کردن دیگران در چنگال خود استفاده نکنید که فرشته اش این کار را نخواهد کرد ولی در ارتباط با مسائلی چون اعتیاد و بد دهنی و انجام کارهای خلاف که هم به ضرر خود شخص و دیگران است بیدرنگ به فرشته اش نامه بنویسید و از او کمک بخواهید ولی در این راه هرگز ناامید نشوید دفتر و قلمی حاضر کنید و از فرشته دوستان و اعضای خانواده کمک بخواهید و نیز میتوانید به فرشته خود نیز نامه و از او کمک بخواهید.

تحت هر شرایطی میتوانید برای فرشته همان شرایط نامه بنویسید که در این صورت بسرعت جواب میدهد انواع فرشته ها:فرشته های شفا و ثروت و توانگری و عشق و محبت و زنا شویی و آزادی و آزادگی واعتماد به نفس و قدرت و شجاعت وحمایت و پشتیبانی......(هر فرشته مسئول موقعیت و شرایطی است)

از امروز با توکل به خدا این شیوه نامه نگاری را آغاز کنید فقط باید اندکی تحمل داشته باشید .

اگر طرز تفکر و اندیشه های درست برگزینید ، یا شیوه ی رفتار اطرافیانتان درست خواهد شد ، یا در کمال هماهنگی از زندگیتان بیرون خواهند رفت . اما مسلماً در آرامش و هماهنگی استقرار خواهید یافت .

در اینجا می خواهم شیوه ای را به شما بیاموزم که یقیناً به سرعت به اندیشه هایتان نظم الهی می بخشد . این شیوه ی دعای عارفانه می تواند سال ها بر عمرتان بیفزاید ، زیرا شما را از نگرانی ها و برخوردهای غیرلازم می رهاند . در روابطتان با دیگران نیز می تواند شگفی ها پدید آورد . حتی شاید دشمنان را به دوستان بدل کند . قدر مسلم این که بر سلامت تن و ذهنتان می افزاید وشما را به سوی توانگری و ثروت سوق می دهد .

این شیوه محبت را می توانید به صورت پنهانی و با استفاده از کلمات به کار گیرید . کلمات راستین چون فرشته ها هستند .کلمات راستین زنده اند و سرشار از نیکی و موهبت . از این رو نیکی و موهبت به بار می آورند . اما شیوه ی به کار بردن این کلمات برای آفرینش ثمرات فرشته آسا این است که باید به شخص مورد نظرتان بیندیشید و به فرشته یا ضمیربرتر (باطن معنوی) او نامه بنویسید .

با نامه نوشتن به فرشته ی شخص موردنظر ، در اندیشه هایی که نسبت به او دارید اعتقاداتی هماهنگ ایجاد می کنید ؛ و ذهن نیمه هوشیار شما این احساس هماهنگی را به سوی او می تاباند . چون کلام حقیقت به تحریر درآید ، بر مسند قضاوت آن شخص می نشیند . پس ، از موانع عاطفی نظیر غرور ، خودپرستی ، تکبر ، خودفریبی و مشاجرات عقلانی درمی گذرد ، و در ذات خداگونه ی او نفوذ می کند.

مه ی ادیان و فرهنگ ها به آدمی آموخته اند که کلام او قدرت اوست . بسیاری از تعالیم ، به قدرت ویژۀ کلمات پی برده اند . چینی ها چنان نسبت به کلام مکتوب توجه ویژه نشان می دادند که می گفتند نباید کاغذی را که چیزی روی آن نوشته شده پاره کرد یا نسبت به آن بی حرمتی روا داشت ، حتی اگر آن کاغذ دیگر به درد نخورد.یونانیان مدتها بر این اعتقاد بوده اند که کلام دارای قدرتی کیهانی است ، و انسان می تواند با کلام هرکار که می خواهد بکند : بنا سازد یا ویران کند.

اگر به فرشته ای نامه نوشتید و به نتیجه ی دلخواه نرسیدید ، به فرشته ی آنچه می طلبید نامه بنویسید . اگر برای خودتان یا دیگری حمایت می خواهید ، به فرشته ی حمایت نامه بنویسید . اگر جویای سلامت هستید ، به فرشته شفا نامه بنویسید . اگر خواهان محبت هستید ، به فرشته ی عشق ؛ اگر ازدواج می خواهید ، به فرشته ی زناشویی . فرشته ها بسیارند : فرشته ی هماهنگی ، فرشته ی شادمانی ، فرشته ی خرد و فرزانگی ، فرشته ی هدایت و راهنمایی ، فرشته ی ثروت و توانگری ، فرشته ی فهم و شعور ، فرشته ی رشد و کمال معنوی یا هر فرشته ای که در این لحظه به او نیاز دارید.

پیش از سفر یا گام گذاشتن ، در راهی تازه ، یا آغاز کاری ناآشنا و وضعیتی دشوار ، تکرار عبارت های زیر خردمندانه است : "" فرشتۀ حمایت الهی پیشاپیش من گام بر می دارد تا از هرگونه تجربه ی منفی و ناخوشایند برحذر بمانم ."" یا ""فرشته ی حمایت الهی پیشاپیش من گام بر می دارد و راهم را هموار وآماده می کند .""

یهودیان قدیم ، رفائیل را فرشته ی شفا می دانستند . شما نیز هنگام نیاز به شفا می توانید بگویید و بنویسید: ""ای فرشته ی شفا اکنون به اینجا بیا !""

اگر هنوز نتوانسته اید به سلامت و ثروت یا روابط انسانی دست یابید ، ومسائل و مشکلاتتان را حل کنید ؛ به فرشته ی رهایی و آزادی نامه بنویسید . نامه نوشتن به فرشته ی رهایی و آزادی بسیار مؤثر است .

شاید وقتی به فرشته ی دیگران نامه می نویسید ، احساس کنید که نتیجه ای عایدتان نمی شود . باید صبر کنید ، زیرا ناگهان همه چیز عوض می شود . دگرگونی ها پدید می آیند ، آنجه که مقدر و پایان نیافتنی به نظر می رسید ، به سرعت و آسانی از میان برمی خیزد . اگرچه گاه باید پیش از همه ی اینها صبر نشان داد . واژه ی فرشته یعنی فرستاده ی خدا . هرگاه دید که وسوسه می شوید خود را به باد انتقاد و ملامت بگیرید ، حتماًٌ به فرشته ی خودتان نامه بنویسید .

به هنگام دشواری ها به خود بگویید : "" از هیچ نمی ترسم . فرشته ی نگهبانم پیشاپیش من گام برمی دارد و راهم را هموار و کامیاب می گرداند ."" هنگامی که دیگران نیز با مشکل مواجه هستند ، همین را برای آنها بگویید .

وقتی این شیوه ی ویژه ی عشق را به کار می گیرید ، مشتاق باشید چیزی بی نهایت عالی تر از آنچه می پندارید یا می خواهید به سراغتان بیاید . زیرا نامه نوشتن به فرشته ، راه تجلی همه ی موهبت ها را می گشاید .آنگاه وفور نعمت و برکت های بیکران را به سوی شما فرا می خواند . برای بیدارکردن این شیوه ی ویژه ی عشق ، اغلب به وعده ی این مزمور بیندیشید:""هیچ بدی بر تو واقع نخواهد شد وبلایی نزد خیمه ی تو نخواهد رسید . زیرا که حضرت اعلی فرشتگان خود را درباره ی تو امر خواهد فرمود تا در تمامی راه هایت تو را حفظ نمایند .""

بهتره تا مشخص شدن نتیجه مطلوبتون اون نامه رو در جایی که کسی غیر از شما خبر نداره نگهداری کنید یا اون رو بسوزونید ....در اخر نامه تون از فرشته تون تشکر کنید که پیشاپیش همه خواسته های شما رو با سخاوت به انجام می رسونه ....

می تونید امتحان کنید که بعد از نوشتن نامه به فرشته وجودی تون چه حس ارامش بخشی به سراغتون میاد.


 ·  Translate
1
Add a comment...

Ra Min

علمی واموزشی-درمانی(literature-other science)-الدب والعلوم  - 
 
آشنایی با روش نامه نوشتن برای فرشتگان :


حتما تا حالا براتون پیش اومده سوء تفاهمی بین شما و دوست صمیمیتون پیش بیاد, اما امکان اینکه اصل ماجرا رو توضیح بدید نبوده, یا اینکه از یکی از فامیلای خیلی محترم و با شخصیتتون مبلغی رو طلب داشته باشید و علی رغم اینکه همدیگرو زیاد می بینید روتون نمی شه ازش بخواید که مبلغ رو برگردونه؟

یا اینکه می خواید افکار همسر و دوستانتون رو هماهنگتر کنید برای اینکه از باهم بودن لذت ببرید.

تو اینجور مواقع واقعا باید چیکار کرد؟

ما از طریق نامه نوشتن به فرشتگان با ضمیر برتر اشخاص ارتباط برقرار می کنیم و می تونیم حرف دلمون و خواستمون رو بهشون بگیم.
معمولا زمانی به این شیوه عمل می کنیم که از طریق راههای عادی نمی تونیم با اونها ارتباط برقرار کنیم.

نامه نوشتن صحبت کردن با ضمیر برتر فرد هستش, می تونید درمورد عقاید, نظرات وخواسته هاتون با اون فرد صحبت کنید و نظرش رو مساعد کنید و در مسیر خواسته هاتون هماهنگنش کنید.

نامه نوشتن اثرات معجزه آسایی داره و باعث می شه صحبتهای صادقانه ما در ضمیر خداگونه افراد نفوذ کنه.


 ·  Translate
1
Add a comment...

sasan karami

عجایب،روح،رویا،خواب(wonders ans spirit)-hg)-الروح والعجوبة  - 
 
(۴)
💻سلسله درسهای اشنایی با جهان ارواح 💻مطالبی که کمتر جایی خواهد یافت💻

3⃣مطلب چهارم
۱۴✅هر روزه در رسانه های گروهی جهان مباحث مختلف مادی,علمی,اجتماعی و حتی روانی و غیره تبلیغ میشود ولی درباره وجود روح که حیات بشر وابسته به ان است گفتگویی نیست.بهمین دلیل نااگاهی نسبت به موضوع در میان مردم سیری رو به رشد دارد,حال انکه اگر به این مطلب بها میدادند,با برگزاری جلسات, ضمن برنامه ریزی منظم و اموزش صحیح از طریق گفتگو درباره وجود و بقای روح میتوانستند ,بر اگاهی افراد بشر یا حداقل علاقه مندان بیفزایند و انها را توجیه کنند.

۱۵✅دولتها سالانه مبالغ هنگفتی را جهت پرورش و بهسازی جسم افراد جامعه صرف میکنند ولی در خصوص پرورش قدرت روحی و شناساندن روح به افراد, هیچگونه اقدامی نمی نمایند.

۱۶✅بر این باورم که با تاسیس سازمانهای روح شناسی در نقاط مختلف بویژه کشور اسلامی ایران میتوان مردم را نسبت به زندگانی پس از مرگ اگاه ساخت و وجود و بقای روح را با استفاده از علوم روحی جدید برای انان اثبات کرد تا راه درست و حقیقی رستگاری را در زندگی و جهان بیاموزند و با شناخت روح دریابند که زندگانی پس از مرگ به طور حتم وجود دارد و برای ادامه ان زندگی هرکس می باید در زمان حیات این جهانی خود توشه ای ارزنده بیاندوزد و این توشه جز درستی و پاکی و حقیقت گویی چیز دیگری نیست.

۱۷✅اگر افراد به وجود و بقای روح اگاه و مطمین شوند ,مسلما در زمان حیات چند روزه خود خواهند کوشید که به اعمال خلاف و خارج از دستورات خداوند متعال نپردازند تا در ان جهان خود را به تبهکاری و گرفتاری و عذاب نکشانند ,بنابراین به یقین برای رسیدن به مقام والاتری در ان جهان مسیر مستقیمی را در پیش خواهند گرفت و در زندگانی قادرخواهند بود به سادگی بر روح خود مسلط و نفس اماره را تحت کنترل در اورند.
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
با نشر مطالب روحی به ما کمک کنید.ما در صدد تقویت ایمان مردم و درمان دردهای روحی انها هستیم.
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
(Continued ادامه دارد)
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
 ·  Translate
7
Add a comment...

Best friend シ
moderator

زندگی ، مرگ  - 
 
سرکلاس بودیم استاد ازدانشجویان پرسید:این روزها شهدای زیادی رو پیدامیکنن ومیارن ایران...
به نظرتون کارخوبیه؟؟
کیا موافقن؟؟؟کیامخالف؟؟؟؟
اکثردانشجویان مخالف بودن!!!
بعضی ها میگفتن:کارناپسندیه....نبایدبیارن...
بعضی ها میگفتن:ولمون نمیکنن ...گیردادن به چهارتا استخوووون..ملت دیوونن!!"
بعضی ها میگفتن:آدم یادبدبختیاش میفته!!!
تااینکه استاد درس روشروع کرد ولی خبری ازبرگه های امتحان جلسه ی قبل نبود...همه ی ما سراغ برگه هایمان رو گرفتیم .....ولی استاد جواب نمیداد...
یکی ازدانشجویان باعصبانیت گفت:استاد برگه هامون رو چیکارکردی؟؟؟شما مسئول برگه های مابودی؟؟؟
استاد روی تخته ی کلاس نوشت: من مسئول برگه های شماهستم...
استاد گفت:من برگه هاتون رو گم کردم؟؟؟ونمیدونم کجاگذاشتم؟؟؟
همه ی دانشجویان شاکی شدن؟ ؟؟
استادگفت:چرا برگه هاتون رو میخواین؟
گفتیم:چون واسشون زحمت کشیدیم...درس خوندیم...هزینه دادیم...زمان صرف کردیم...
هرچی که دانشجویان میگفتن ...استاد روی تخته مینوشت...
استادگفت:برگه های شمارو توی کلاس بغلی گم کردم هرکی میتونه بره پیداشون کنه؟
یکی ازدانشجویان رفت و بعدازچنددقیقه بابرگه های ما برگشت ...
استاد برگه ها رو گرفت وتیکه تیکه کرد...صدای دانشجویان بلندشد...
استادگفت:الان دیگه برگه هاتون رو نمیخواین!!!!چون تیکه تیکه شدن!!!!
دانشجویان گفتن:استاد برگه هارو میچسبونیم...
برگه ها رو به دانشجویان داد...وگفت:شما ازیک برگه آچارنتونستید بگذرید
...وچقدرتلاش کردید تا پیداشدن...
پس چطورتوقع دارید مادری که بچه اش رو بادستای خودش بزرگ کرد ...وفرستاد جنگ...
الان منتظره همین چهارتااستخونش نباشه...
بچه اش ومیخواد حتی اگه خاکسترشده باشه...
چنددقیقه همه جا سکوت حاکم شد!!!!!!
وهمه ازحرفی که زده بودن پشیمون شدن...!!!!
تنها کسی که موافق بود ....
دختـــــــرشهیـــــــدی بودکه سالها منتظر باباشه!!!!
 ·  Translate
15
Add a comment...

‫دختر اسمانی‬‎
moderator

ازدواج،طلاق،مواردجنسیmarriage-sexualالنکاح والمسایل الجنسی  - 
 
زن و مرد دعواشون شد!
باهم قهرن و باهم حرف نمیزنن
 صدای زنگ تلفن:
زن گوشی رو برمیداره
 مردمیشنوه که دوستای زن به استخر دعوتش کردن
 مردباخودش فکر می کنه:
کاش همین الان قبول کنه و بره تا چندساعتی تنها باشم و آروم شم
 صدای زنگ تلفن:
مرد گوشی رو برمیداره
 زن میشنوه که دوستای مرد برای دیدن فوتبال دعوتش کردن
 زن با خودش فکر میکنه:
کاش قبول نکنه کاش همین الان بیاد پیشم و بگه: میدونم ازم دلخوری واسه همین نمیرم تاباهم باشیم و اگه ناراحتت کردم از دلت در بیارم
 مردها برای آروم شدن نیاز به خلوت دارن و زنها برای آروم شدن نیاز به حمایت!
#سلام
 دوستای مهربانم با شناخت این تفاوتها خیلی از مشکلات به آرامی حل میشن!!
 ·  Translate
28
Hamid khosravi's profile photo‫دختر اسمانی‬‎'s profile photo
6 comments
 
+Hamid khosravi
سپاس از توجه شما بزرگوار
موفق باشید 
 ·  Translate
Add a comment...

sahar シ‬‏‎
moderator

موضوعات متافیزیکی- (images forum ) - التصاویر المنتخب فی  - 
 
قانون جذب چگونه عمل می کند؟
1)گام اول برای استفاده از قانون جذب، پی بردن به عملکرد آن در زندگی است!
تئوری فیزیولوژی از نوع کارکرد قانون جذب، خیلی حائز اهمیت است. این که این قانون چگونه فعال می شود و کائنات چگونه کار می کنند، از هر چیز دیگری مهم‎تر است. در مورد این قانون طبیعی، باید ابتدا اطلاعاتی بیاموزیم و بعد شروع به انجام روند آن کنیم؛ بنابراین اگر می‎خواهیم به چیزی یا جایی برسیم، باید آن را از قانون جذب بخواهیم و این مستلزم آگاهی، دانش و درک کامل است.
2)ضمیر ناخودآگاه شما دقیقاً می‎داند که چرا این‎جا هستید!
ضمیر ناخودآگاه به شما کمک می‎کند تا به وسیله‎ی خودآگاه، دست به انتخاب بزنید و بدین ترتیب، سهم خودتان را ادا کنید. ناخودآگاه از طریق آرزوها و تمایلات عمیق‎تان با شما سخن می‎گوید. تا زمانی که به آن اعتنا نکنید، تلاش می‎کند توجه شما را به خودش جلب کند تا ندایش را درک کنید. شاید پیامش به شکل بیقراری، نارضایتی و حتی مشکلات مربوط به تندرستی باشد.
3)افکار، موضوعات و رویدادها را دنبال می‎کند!
افکار ما نوعی جریانات الکتروبیوشیمیایی و امواج انرژی هستند که در زمان جابه‎جا می‎شوند و قادرند به وسیله‎ی احساسات ما به واقعیت تبدیل شوند و روی اجسام تأثیر بگذارند. اگر این‎گونه باشد که علم آن را ثابت کرده است(تحقیقات دستگاه پلی گراف)، پس یک بیمار سرطانی قادر است با برگزیدن افکار درست از سلامتی، به بهبودی برسد و این حقیقت محض است. این موضوع را هضم کنیم که تمام دنیای پیرامونمان حاصل اندیشه و افکار ماست.
 ·  Translate
20
2
Farshid Hossin's profile photoAli Niknam's profile photosara sanati's profile photo
9 comments
 


نظردیگران رامطالعه می کنم دررد یاقبول ان مختارم ،قصدم انتقال تجربیات وداشته هایم است ،متقابلا استفاده ازتجارب سایرین من ازاینکه بدیگران در باره متافیزیک اطلاعات می دهید خوشحالم .
 ·  Translate
Add a comment...

Yy فاطمه‎
moderator

روش زیستن - بگذارزندگی کند-(lifestyle)- طریقة الحیاة  - 
 

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﭼﯿﺰﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻣﯿﺘﺮﺳﯿﺪﻡ
ﻭﻧﮕﺮﺍﻥ ﺑﻮﺩﻡ، ﺗﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﺮﺩﻡ
ﻭﺣﺎﻻ ﺗﺮﺳﯽ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﻧﺪﺍﺭﻡ
ﺍﺯ ‏( ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ‏) ﻣﯿﺘﺮﺳﯿﺪﻡ،
ﯾﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻢ ‏( ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﺪﺍﺭﻡ ‏)
ﺍﺯ ‏( ﺷﮑﺴﺖ ‏)ﻣﯿﺘﺮﺳﯿﺪﻡ
ﯾﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻢ ‏( ﺗﻼﺵ ﻧﮑﺮﺩﻥ ﯾﻌﻨﯽ ﺷﮑﺴﺖ ‏)
ﺍﺯ ‏( ﻧﻔﺮﺕ ﻣﺮﺩﻡ ‏) ﻣﯿﺘﺮﺳﯿﺪﻡ
ﯾﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻢ ‏( ﺑﻬﺮﺣﺎﻝ ﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﻧﻈﺮﯼ ﺩﺍﺭﺩ ‏)
ﺍﺯ ‏( ﺩﺭﺩ ‏) ﻣﯿﺘﺮﺳﯿﺪﻡ
ﯾﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻢ ‏( ﺩﺭﺩ ﮐﺸﯿﺪﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺷﺪ ﺭﻭﺡ ﻻﺯﻡ
ﺍﺳﺖ ‏)
ﺍﺯ ‏( ﺳﺮﻧﻮﺷﺖ ‏) ﻣﯿﺘﺮﺳﯿﺪﻡ،ﯾﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻢ
‏( ﻣﻦ ﺗﻮﺍﻥ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﻡ ‏)
ﺍﺯ ‏( ﺁﯾﻨﺪﻩ ‏) ﻣﯿﺘﺮﺳﯿﺪﻡ
ﯾﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻢ ‏( ﻣﯿﺘﻮﺍﻥ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺳﺎﺧﺖ ‏)
ﺍﺯ ‏( ﮔﺬﺷﺘﻪ ‏) ﻣﯿﺘﺮﺳﯿﺪﻡ
ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ‏( ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺗﻮﺍﻥ ﺁﺳﯿﺐ ﺭﺳﺎﻧﺪﻥ ﺑﻪ
ﻣﻦ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ ‏)
ﻭ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺍﺯ ‏( ‏( ‏( ﺗﻐﯿﯿﺮ ‏) ‏) ‏) ﻣﯿﺘﺮﺳﯿﺪﻡ
ﺗﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﯾﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻢ
‏( ‏( ‏ ﺣﺘﯽ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮﯾﻦ ﭘﺮﻭﺍﻧﻪ ﻫﺎ ﻫﻢ ،ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﭘﺮﻭﺍﺯ
ﮐﺮﻡ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺯﯾﺒﺎﻣﯿﮑﻨﺪ )

 ·  Translate
21
1
Yy فاطمه‎'s profile photosara sanati's profile photo
4 comments
 
+Shadi Gh
ممنون از حضورت نازنینم.
 ·  Translate
Add a comment...

Yy فاطمه‎
moderator

روش زیستن - بگذارزندگی کند-(lifestyle)- طریقة الحیاة  - 
 

یکی از غمناک ترین تراژدیهای بسیاری از ما اینه
-قبل از اینکه برای خودمون زندگی کنیم برای دیگران زندگی میکنیم!!!
و آنقدر که سعی داریم دیگران را راضی نگه داریم به فکر رضایت خود و خانواده مون نیستیم!!!
شاید بخاطر همین باشه که کمتر کسی از زندگیش و شرایطی که در آن قرار داره راضیه و از آن لذت میبره.
در مقابله با مسائل پيش رويمون بيشتر انفعالى رفتار ميكنيم و كمتر به خواسته هاى نامعقول ديگران نه مى گيم ، از آسيب هايى كه به خاطر فداكارى بيش از حد مى خوريم آگاه نيستيم و اينطور زندگى كردن را بصورت عادات غير قابل تغيير پذيرفتيم .
حال اينكه شايد اين مسئله حاكى از مهرطلبى و خلا هاى عاطفى و عدم ساختن "خود مستقل" ما باشه كه از آن اطلاع نداريم .
نظر شما چیست؟؟؟
آيا "خود مستقل" را در خود ساخته ايد ؟
آيا براى خود و ارزش هاى خود زندگى كردن را تمرين ميكنيد ؟ 
 ·  Translate
14
2
masumeh kassaei's profile photoAlireza Komasi's profile photosara sanati's profile photo
 
سلام عزیزم پست بسیار جالب وبه جایی است.
در رابطه با زندگی اجتماعی همه ما که به نوعی درگیر وشاید بتوان گفت که دراسارت آنیم ومتأسفانه اکثر ما برای وبخاطر مردم زندگی میکنیم وهیچوقت آنطور که باید باشد از زندگی خود راضی نیستیم واین در حالی است که عمر کوتاه است وعمر مفیدمان برای لذت بردن ودرک زندگی کمتر وهر آنچه که به رسم احترام یا به اجبار یا انسانیت یا وظیفه یا هر چیز دیگری که بتوان نامش را نهاد که درقبال دیگران انجام میدهیم اگرچه بر حسب موارد مذکوری که عرض کردم باشدمتأسفانه و برحسب تکرار وظیفه ای حتمی بر ذمه ما از دید دیگران میشود وهرگاه از انجام آن سر باز زنیم با مخالفت وترشرویی دیگران مواجه میشویم بهترین راه اعمال عاقلانه وسنجیده است وهیچگاه نباید در تعاملات زندگی اجتماعی بر احساساتی که از عقل سرچشمه نمیگیرند تکیه کنیم وتصمیمات خود را با پشتوانه احساسات استوارکنیم .درانتها سپاس مجدداز پست ارزشی تان.
 ·  Translate
Add a comment...

sasan karami

عجایب،روح،رویا،خواب(wonders ans spirit)-hg)-الروح والعجوبة  - 
 
عن محمد بن كثير، عن أبي جعفر (عليه السلام)، قال: «قال رسول الله (صلى الله عليه و آله):
يا علي‏، إن فيك مثلاً من (قل‏ هو الله‏ أحد)
من قرأها مرة فقد قرأ ثلث القرآن،
و من قرأها مرتين فقد قرأ ثلثي القرآن،
و من قرأها ثلاثاً فقد قرأ القرآن [كله‏].
 
يا علي، من أحبك بقلبه كان له [مثل‏] أجر ثلث [هذه‏] الأمة،
و من أحبك بقلبه و أعانك بلسانه كان له [مثل‏] أجر ثلثي هذه الأمة،
و من أحبك بقلبه و أعانك بلسانه و نصرك بسيفه كان له مثل أجر هذه الأمة».
 
رسول خدا فرمودند :
یا علی ! همانا در تو مثالی است مانند سوره "قل هو الله احد"
هر کس آن را یک بار بخواند یک سوم قرآن را خوانده است
و هر کس دو بار آن را بخواند دو سوم قرآن را خوانده است ،
و هر کس آن را سه بار بخواند کلّ قرآن را خوانده است .
 
یا علی ! هر کس تو را در قلبش دوست داشته باشد ثواب یک سوم امّت (مسلمانان) را دارد،
و هر کس در قلبش تو را دوست داشته باشد و با زبانش تو را یاری کند اجر دو سوم این امّت را دارد،
و هر کس تو را در قلبش دوست داشته باشد و با زبانش تو را یاری کند و با شمشیرش تو را کمک کند ثواب (کلّ) این امّت را دارد .
(البرهان فی تفسیر القرآن ج5 ص797)
 ·  Translate
12
Add a comment...

About this community

خوش امدید این یک انجمن رفع مشکل ازاد است. هیچ عضوی به سادگی حذف نمیشود . مگراینکه اهانت کند یا پست سیاسی وسکسی وناهنجاربذارد یا اعضا و مخصوصا" ناظرین انجمن را بلاک ومقررات انجمن رانقض کند. اینجا را خانه امید بدانید.سوال ومشکلاتتون را با هم در میان بذارید و عملا"پزشک وبیمارهم شوید تا به جواب منطقی برسید تامجبور نشوید نزد روانشناسانی بروید که اول به جیبتان نگاه کنند بعد زندگیتونا از اینی که هست بدتر کنند. لطفا"به استثنای بعضی که تشخیص ان با ناظرین است،از به اشتراک گذاشتن انجمن و پست وسایتی که عضواین انجمن نیستند جدا"پرهیز کنید تا حذف نگردد. پستهای غیرمرتبط و بی محتوا واونا که تاریخ مصرف دارند پس از مدتی حذف میشوند.که خواهشمندیم وقتی حذف شد گله نکنید. به قوانین انجمن احترام بگذارید تا احساس ارامش کنیم .. چنانچه ناظری به شما ظلم کرد به اینجانب گزارش نمائید تا اقدام لازم مبذول گردد. دوست دار شما استاد محسن سلیمی You welcome! This forum is free and everyone can active here. The owner in this forum ( MR.SALIMI) enter as a member too and he never remove anyone unless there was nasty or rough issue .so active on related issues freely and know here as your hopping home. Suggest your problems to give your answers and also you answer other problems so we can solve our problems without reference to Center or Organization. Thank you very much. PROFESSOR - M. SALIMI)) مرحباً بکم! هذا المجلسُ مستقلٌ وانتم تقدروُنَ بالعملِ هناک. صاحبُ المجتمع یدخل کما عضوٍ من الاعضا و هو لا یستبعد ابداً الّا یوجد مطلب غیر طبیعی او مقرف. هکذا اعملوا علی الموضوعات المرتبط مستقلا و اعلموا هنا کما البیت الامیالکم. اطرحوا مسایلکم واوخذوا اجابتکم و انتم اجابة سایر المسایل حتی نحن نقدر نحلّ مسایلنا دون الرجوع بالمراکز. غایة الامتنان (أستاذ م.سلیمی)

FeReShTe N

روش زیستن - بگذارزندگی کند-(lifestyle)- طریقة الحیاة  - 
 
عادتهائى كه موجب موفقيت در زندگى مى شود
موسیقی خوب گوش بدهید
با ملايمت = سخن بگوئيد،
عــمــيـــق = نفس بكشيد،
شــــــيــك = لباس بپوشيد،
صـبـورانه = كار كنيد.
نـجـيـبـانه = رفتار كنيد،
هــمـــواره = پس انداز كنيد،
عــاقــلانـه = بخوريد،
كــــافـــى = بخوابيد،
بى باكانه = عمل كنيد،
خـلاقـانـه = بينديشيد،
صـادقانه = كسب كنيد،
هوشمندانه = خرج كنيد،

خوشبختی یک سفراست,نه یک مقصد.هیچ زمانی بهترازهمین لحظه برای شادبودن وجودندارد. زندگی کنیدوازحال لذت ببرید.

 ·  Translate
4
Add a comment...

sahar シ‬‏‎
moderator

موضوعات متافیزیکی- (images forum ) - التصاویر المنتخب فی  - 
 
موفقیت
_امروز فقط سپاسگزار باشید
هر اتفاقی (حتی غیر منتظره) برایتان افتاد, بگویید: «خدایا سپاسگزارم.»
_آرزوهایت را یادداشت کن 
امروز همان روزی است که منتظرش هستی

امروز با این پیام روزتان را آغاز کنید: « پروردگارا، کارم را به تو می سپارم. امیدوارم همان گونه باشم که تو می خواهی و همان کاری را انجام دهم که تو می خواهی. امیدوارم لطف تو شامل همه ی روابطم باشد. امروز تنها کاری که باید بکنید این است که دفتری بردارید و تمام آرزوهایتان را حتی آنهایی که فکر می کنید به آنها نمی رسید یادداشت کنید. به این فکر کنید که شما یک چراغ جادو در دست دارید و قرار است تک تک آنها به وسیله ی غول چراغ جادو اجابت شود. مراقب باشید در ذهن خود لحظه ای به این که قرار است چطور و چگونه به آرزوهایتان برسید فکر نکنید. تنها به این فکر کنید که شما می خواهید و اشتیاق این را دارید که خواسته هایتان برآورده شود. مراقب باشید همه چیز را کامل سفارش دهید. کامل و کامل. هر روز خواسته ها و آرزوهایتان را مرور کنید و با فکر مثبت به آنها انرژی مثبت بفرستید. امروز در دفتر موفقیت تان بنویسید: امروز اداره ی همه ی زندگیم را به دستان قدرتمند الهی می سپارم...»
 ·  Translate
10
Add a comment...

Best friend シ
moderator

زندگی ، مرگ  - 
 
خودت را بی اجازه کشف کن...
باید چیزی درون تو باشد که تمام دیگران، جز خودت نداشته باشند!
چیزی که تنها تو داری... ایمان داشته باش وجود دارد...
اگر پیدایش نمیکنی گناه توست.
شاید آنقدر از خودت دور شده ای و دست به تقلید زده ای که درونت را گم کرده ای!
خودت را کشف کن...
آلیس باش،
درون تو سرزمین عجایبیست که نیاز به کشف دارد.
اما تو همیشه درگیر ِ دنیای بیرونت هستی
همش میخواهی دیگران را کشف کنی...
نیتشان را بفهمی...
اصلا بفهمی خوبند یا بد.
خودت را رها میکنی به امان خدا...
خودت باش...
خودت را پیدا کن......
 ·  Translate
9
Add a comment...

‫دختر اسمانی‬‎
moderator

روش زیستن - بگذارزندگی کند-(lifestyle)- طریقة الحیاة  - 
 
وقتی کسی مرا ناراحت میکند یا به چالش میکشد یا مشمئز میکند،
از خودم میپرسم: این، فرستاده شده تا چه درس مهمی را به من یاد بدهد؟
در این لحظه، فاقد کدام ویژگی شخصیتی و روانی هستم
که باعث شده متحمل درد و رنج شوم؟
انسانهای کندذهن و کم هوش، به شما صبر و بردباری میآموزند.
انسانهای عصبانی مزاج، آرامش و خونسردی را به شما آموزش میدهند.
انسانهای تحقیرگر، عزت نفس را به شما میآموزند.
انسانهای بی احساس و بی اعتنا، عشق بی قید و شرط را به شما میآموزند.
انسانهای دورو، صداقت را به شما میآموزند.
انسانهای لجباز، انعطاف پذیری را به شما میآموزند.
انسانهای ترسو ، جرأت و شهامت را به شما میآموزند …♥
 ·  Translate
15
1
‫دختر اسمانی‬‎'s profile photosara sanati's profile photo
4 comments
 
+Hamid khosravi
سلام بزرگوار این تئوری درمورد دنیای واقعی کاربرد بهتری دارد تا مجازی
در دنیای واقعی که نمی شود بلاک کرد
خواهر ، مادر ، پدر، برادر، فامیل یا همکاران که با انها در تعامل هستیم.....
سپاس از توجه شما
باعث خرسندی است تبادل نظر با شما بزرگواران
ایام به کام
 ·  Translate
Add a comment...

yalda a

روش زیستن - بگذارزندگی کند-(lifestyle)- طریقة الحیاة  - 
 

گرچه می‌گویند این دنیا به غیر از خواب نیست
ای اجل! مهمان‌نوازی کن که دیگر تاب نیست

بین ماهی‌های اقیانوس و ماهی‌های تنگ
هیچ فرقی نیست وقتی چاره‌ای جز آب نیست!

ما رعیت‌ها کجا! محصول باغستان کجا؟!
روستای سیب‌های سرخ بی‌ارباب نیست

ای پلنگ از کوه بالا رفتنت بیهوده است
از کمین بیرون مزن امشب شب مهتاب نیست

در نمازت شعر می‌خوانی و می‌رقصی، دریغ
جای این دیوانگی‌ها گوشه محراب نیست

گردبادی مثل تو یک‌عمر سرگردان چیست؟
گوهری مانند مرگ آن‌قدر هم نایاب نیست!...


 ·  Translate
7
Add a comment...

sahar シ‬‏‎
moderator

موضوعات متافیزیکی- (images forum ) - التصاویر المنتخب فی  - 
 
کاینات فقط به این شرط به شما کمک می کند که خودتان ناخدای کشتی خود باشید!
عبارات تاکیدی ؛ یکی از قویترین راه های خلق ارتعاش در کاینات برای رسیدن به هدفتان است.
 ·  Translate
16
Add a comment...
 
هفت ترانه زیبا و در امتداد نور

سلام دوستان

از جسم جدا شده ای ، آنچه می بینی جریانی از چشمه حیات است ، همه جا زیباست ، همه چیز در جای خود و نظمی شگفت آور بر تمام هستی حکمفرماست .
خورشید دیگر بر پهنه آسمان نیست ، اما همه جا آنچنان روشن و نیلگون است که تورا به تحسین وامیدا د .
تو آنجا. را میشناسی ، گویی پیش از حضور در حیات مادی آنجا بوده ای ،
دیگران که هنوز در دنیای خاکی مانده اند همچنان اشک می ریزند ، گریه میکنند و این تنها عاملی است که تورا می آزارد ، !!!!!
اینها نمیدانند که اصلا مرگ واژه بی معنایی است . تو در تفرج آفاق و کائنات به روح اعظمی توجه داری که تمام ماهیتت را به خود معطوف کرده است .
فرشته ای که از نگاهش معصومیتی عش آفرین موج میزند بسویت بال می گشاید . و تو آنقدر عاشق شده ای ، آنچنان محو زیبایی های آن جهانی که دیگر صدای ناله های زمینیان را نمی شنوی ،

فرشته ی موعود دست نوازش به صورت مثالی ات میکشد و تو شادمان به او میگویی : عزیزم همیشه به دنبال تو بودم ، من دیگر نمیخواهم به آن جسم سخت و تنگ و بی جان برگردم ، فرشته موعود تورا در آغوش میگیرد و منشوری از انوار رنگارنگ تورا هزاررنگ میسازد ،

تو دراین گذرگاه قدم می نهی ، به ناگاه اولین ترانه زیبا بگوش میرسد ، این ترانه حیات است . که از اعماق ملکوت تورا می نوازد .
پیشتر میروی و دومین ترانه ی ملکوت تورا در برگرفته است . تو مشتاقی به تعالی ، به تکامل ، به دوردستهای سرسبزی که بر دامن کوهساران همچو فرشی منقش به مواهب الهی تورا فرامیخواند

آنچنان از عشق لبریزی، از هفت ترانه ی شورانگیز سرمستی ، که به ناگه خود را در جمع عاشقان می یابی ، آنان که بر مرگشان گریستی .و بر مزارشان رخت سیاه به تن کردی ، به تو لبخند میزنند .. آنقدر سرمست و عاشق شده ای که دیگر صدای گریه ی همسرو فرزند را نمی شنوی ، نمیخواهی که بشنوی ، آنان نمیدانند آنچه که مرگ پنداشته اند زیباترین موهبت روح اعظم است ،


باتداوم احترام . دکتر سید علی حسینی

 ·  Translate
9
1
‫حسینی سید علی‬‎'s profile photosara sanati's profile photo
12 comments
 
+Zahra Roz
سرکار خانم زهرا
با سلام و احترام
از حضور ارزشمندتان صمیمانه سپاسگذارم . 
 ·  Translate
Add a comment...

azam farhani
moderator

حرکات یوگا و مشابه  - 
 
یوگا سیزدهمین روز
نکات قابل توجه و ضروری قبل از تمرینات یوگا
این تمرین وزن و ترشحات غده تیروئید را به کنترل در می‌آورد.۱- به شکل تصویر شماره ۱ راحت دراز بکشید.۲-کف دست روی زمین باشد. حال پاها را آهسته بلند کرده تا عضلات شکم کشیده شود.۳-پاها را بیشتر بالا برده  ودست را زیر نشیمنگاه تکیه دهید.۴-حال تا آنجا که می‌توانید بدن را بلند کنید.۵-حرکت مذکور هنگامی  کامل است که چانه در تماس  با سینه و پاها راست  و آزاد باشد. حال چشم‌ها را ببندید  و در همین حالت یک دقیقه متوقف شوید.۶-آرام پاها را پایین آورده، زانوها را به سمت سر خم نمایید و دستها را روی زمین بگذارید.۷-در همین حال به جلو بچرخید. در این حرکت  سر را بلند کرده تا گردن با زمین تماس داشته باشد.۸-حال که نشیمنگاه روی زمین است پاهارا بالا ببرید و سپس آهسته به سوی زمین پایین بیاورید. یک دقیقه استراحت نمایید.توجه داشته باشید در این تمرین اگر نتوانستید پاها را به طور کامل بالا ببرید به شکل تصویر شماره ۲ عمل  کنید.این حرکت موجب کم شدن فشار خون در عروق و شریان‌های پا می‌گردد و در متعادل ساختن وزن بسیار موثر است.۹-راحت دراز بکشید در حالی که کف دست را روی زمین گذاشته‌اید آهسته پاها را بلند نمایید.۱۰-با فشار دست روی زمین پاها را به عقب بکشید.۱۱-به حرکت بدن آهسته در سمت بالا ادامه داده و پاها را بیشتر به زمین نزدیک نمایید.دقت کنید که پاها راست و زانوها خم نشود.۱۲-هنگامی که چانه با سینه تماس  گرفت، پاها را به زمین برسانید.اگر نتوانستید،  تا آنجا که  می‌توانید پاها را پایین بیاورید.آرام تنفس کنید، به خود فشار نیاورید.در همین حالت ده ثانیه متوقف شوید.۱۳-حال زانوها را خم کنید و سمت  سر پایین آورده و چون حرکت  ایستادن روی شانه از حالت خارج شوید.۱۴-سر را بالا کشیده تا گردن با زمین تماس حاصل نماید.در حالی که نشیمنگاه روی زمین قرار گرفته، به سمت بالا پاها را راست نگهداشته و سپس آهسته پایین بیاورید.این حرکت را پس از یک دقیقه استراحت، بار دیگر انجام دهید و آماده تمرین بعدی شوید.کشش پشت۱۵، ۱۶ و ۱۷-  یکبار هر سه  حالتی را که در زمینه «کشش پشت» آموخته‌اید انجام داده و در پایان هر  حالت بیست ثانیه متوقف شوید. استراحت نمایید.۱۸- حال با بالا بردن دستها حرکت سمت عقب را انجام داده، آنگاه جلو آمده و سعی نمایید که پاها را نگهدارید.۱۹- به جلو خم شوید. لزومی ندارد مانند سابق آرنج‌ها را به سمت خارج خم نمایید.توجه: زانوها راست باشند.در پایان این حرکت بیست ثانیه متوقف شوید.اگر در انجام این حرکت احساس دشواری می‌نمایید، در حد توانایی تمرین نمایید.حال به حالت راست در آیید و این حرکات را یکبار تمرین کنید.آماده تمرین بعدی شوید.برنامه تمرینات  سیزدهمین روز۱-به شکل تصویر شماره ۲۰ آنچه را که امروز در حرکت ایستادن  روی شانه آموخته‌اید انجام دهید. در پایان  حرکت یک دقیقه متوقف شوید.توجه داشته باشید که در پایان این حرکت کاملاً به صورت عادی بر نمی‌گردید بلکه ابتدا آرام پاها را پایین آورده و کف دست‌ها را روی زمین قرار می‌دهید.۲-با توجه به تصویر شماره ۲۱ آنچه را که در زمین «حرکت پلا» آموخته‌اید انجام داده و در پایان حرکت بیست ثانیه متوقف شوید.توجه داشته باشید که بدن را از حالت تمرین خارج نموده و پس از کمی ا ستراحت بدن را به حالت مستقیم در آورید.۳- به شکل تصویر شماره ۲۲ حرکت «کشش پشت را به طور کامل پنج بار عمل تنفس کامل را در حالت چهار زانو به انجام رسانید.آنگاه آرام بنشینید، افکار خودرا در وجودتان متمرکز نمایید.اثر حرکات معکوس در بحث امروز  ما اثر حرکات  معکوس را در «یوگا» یادآور می‌شویم.با کمی دقت متوجه می‌شوید که اگر یکی از اعضای بدن خود را فقط برای چند دقیقه از حد  معمول بالا ببریم و به عبارت دیگر  حالت  معکوس  به آن دهیم، جریان خون به پایین سرازیر شده و  در آن عضو یک حالت بی‌حسی پدیدار می‌گردد.حال اگر بدن ما به طور قائم یا شیب‌دار واقع شودبا نسبت کمتری چنین احساسی را خواهیم یافت. عامل اصلی این مسأله نیروی جاذبه زمین است که پیوسته موجب سیر  جریان خون و ترشحات غددداخلی به طرف پایین می‌گردد.در شرایط معمولی و به اقتضای فعالیت‌های روزانه که مجبوریم بایستیم و بنشینیم، این  حرکات وارونه و معکوس است که میتواند  در فعالیت‌های بعدی ما موثر افتد.به همین منظور در «یوگا» حرکاتی چون ایستادن روی سر، شانه، انبساط سینه و پابه عنوان مکمل ورزش «یوگا» به کار گرفته شده است.به طور مثال، هنگامی که به مدد «یوگا» حرکت معکوس داریم، غده تیروئید که با ترشح ماده‌ای در جریان خون موجب تنظیم وزن و فعالیت غده‌های جنسی می‌گردد، فعالیت بیشتری پیدا می‌کند و به این  ترتیب تعادلی در ترشحات این غده به وجود می آید.پس ملاحظه می‌کنید که در یک حرکت ایستادن روی شانه چه نتیجه‌ای به دست می‌آید و از طرفی اندام‌های حسی سر و صورت را تقویت می‌نماید و بر زیبایی مو و رنگ چهره نیز اثر می‌نماید.حرکات معکوس که از بهترین روش‌های تقویت مغز و اعصاب می‌باشد در  «یوگی» ها امکان بیشتر درست اندیشیدن به وجود می‌آورد و یک تعادل و توازنی در گردش خون، فعالیت قلب و مغز و سایر غدد داخلی آنان پدیدار می‌سازد.البته توصیه می‌کنیم چنانچه سابقه بیماری در قلب، گردش خون، مغز و غدد داخلی داشته‌این انجام تمرینات یوگا را در حرکات  معکوس حتماً با پزشک در میان بگذارید.بنابراین با آنچه که توضیح داده شد به اهمیت یوگا در سالم‌سازی بدن و تقویت نیروی عقلانی آگاهی بیشتری می‌یابیم و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از تمرین یوگا اثرات مطلوب آن را لمس خواهیم کرد.
 ·  Translate
7
Add a comment...

‫بلور باران‬‎
owner

روش زیستن - بگذارزندگی کند-(lifestyle)- طریقة الحیاة  - 
 
پادشاهی بود که فقط یک چشم و یک پا داشت. پادشاه به تمام نقاشان قلمرو خود دستور داد تا یک پرتره زیبا از او نقاشی کنند. اما هیچکدام نتوانستند؛ آنان چگونه می‌توانستند با وجود نقص در یک چشم و یک پای پادشاه، نقاشی زیبایی از او بکشند؟
سرانجام یکی از نقاشان گفت که می‌تواند این کار را انجام دهد و یک تصویر کلاسیک از پادشاه نقاشی کرد. نقاشی او فوق‌العاده بود و همه را غافلگیر کرد. او شاه را در حالتی نقاشی کرد که یک شکار را مورد هدف قرار داده بود؛ نشانه‌گیری با یک چشم بسته و یک پای خم شده.
چرا ما نتوانیم از دیگران چنین تصاویری نقاشی کنیم؛ پنهان کردن نقاط ضعف و برجسته ساختن نقاط قوت آنان!👍
 ·  Translate
33
1
‫عشقعلی شهسواری‬‎'s profile photomasumeh kassaei's profile photosara sanati's profile photo
3 comments
 
سلام عزیزم گل گفتید عالیست
 ·  Translate
Add a comment...

sasan karami

عجایب،روح،رویا،خواب(wonders ans spirit)-hg)-الروح والعجوبة  - 
 
دانسته ام که:

◀به خدا گفتم:خدای عزیزم ,خیلی تو رو دوس دارم,میخام تو هم منو دوس باشی,کدوم بنده هات رو دوست داری تا منم اونطور بشم و تو هم منو دوس داشته باشی؟
🔼
🔼◀خدا گفت:به سوره مریم و اسرا نگاه کن. نگاه کردم دیدم که گفته:

⏪نوح رو دوس داشتم چون بنده بسیار سپاسگزاری بود.

✅ذُرِّيَّةَ مَنْ حَمَلْنٰا مَعَ نُوحٍ إِنَّهُ كٰانَ عَبْداً شَكُوراً ﴿۳﴾
[اى ] فرزندان کسانى که [آنان را در کشتى ] با نوح برداشتیم. راستى که او بنده اى سپاسگزار بود. (۳)

⏪مریم رو دوست داشتم چون پاکدامن و عفیف بود.

✅ وَ مَرْيَمَ اِبْنَتَ عِمْرٰانَ اَلَّتِي أَحْصَنَتْ فَرْجَهٰا فَنَفَخْنٰا فِيهِ مِنْ رُوحِنٰا وَ صَدَّقَتْ بِكَلِمٰاتِ رَبِّهٰا وَ كُتُبِهِ وَ كٰانَتْ مِنَ اَلْقٰانِتِينَ ﴿۱۲﴾
و مریم دخت عمران را، همان کسى که خود را پاکدامن نگاه داشت و در او از روح خود دمیدیم و سخنان پروردگار خود و کتابهاى او را تصدیق کرد و از فرمانبرداران بود. (۱۲)

⏪اسماعیل رو دوست داشتم چون به وعده هاش عمل میکرد و خانواده اش رو به نماز و زکات امر میکرد.

✅ وَ اُذْكُرْ فِي اَلْكِتٰابِ إِسْمٰاعِيلَ إِنَّهُ كٰانَ صٰادِقَ اَلْوَعْدِ وَ كٰانَ رَسُولاً نَبِيًّا ﴿۵۴﴾
و در این کتاب از اسماعیل یاد کن، زیرا که او درست وعده و فرستاده اى پیامبر بود. (۵۴)
✅ وَ كٰانَ يَأْمُرُ أَهْلَهُ بِالصَّلاٰةِ وَ اَلزَّكٰاةِ وَ كٰانَ عِنْدَ رَبِّهِ مَرْضِيًّا ﴿۵۵﴾
و خاندان خود را به نماز و زکات فرمان مى داد و همواره نزد پروردگارش پسندیده [رفتار] بود. (۵۵)

⏪ادریس رو دوست داشتم چون بسیار راستگو بود.

✅ وَ اُذْكُرْ فِي اَلْكِتٰابِ إِدْرِيسَ إِنَّهُ كٰانَ صِدِّيقاً نَبِيًّا ﴿۵۶﴾
و در این کتاب از ادریس یاد کن که او راستگویى پیامبر بود. (۵۶)

⏪ابراهیم رو دوست داشتم چون پیشوایی مطیع و حقگرا بود و برای نعمتهایم شاکر بود و از عهده تمام امتحانات بزرگ برامد.
✅ إِنَّ إِبْرٰاهِيمَ كٰانَ أُمَّةً قٰانِتاً لِلّٰهِ حَنِيفاً وَ لَمْ يَكُ مِنَ اَلْمُشْرِكِينَ ﴿۱۲۰﴾
به راستى ابراهیم، پیشوایى مطیع خدا[و] حق گراى بود و از مشرکان نبود. (۱۲۰)
✅ شٰاكِراً لِأَنْعُمِهِ اِجْتَبٰاهُ وَ هَدٰاهُ إِلىٰ صِرٰاطٍ مُسْتَقِيمٍ ﴿۱۲۱﴾
[و] نعمتهاى او را شکرگزار بود. [خدا] او را برگزید و به راهى راست هدایتش کرد. (۱۲۱)
✅ وَ آتَيْنٰاهُ فِي اَلدُّنْيٰا حَسَنَةً وَ إِنَّهُ فِي اَلْآخِرَةِ لَمِنَ اَلصّٰالِحِينَ ﴿۱۲۲﴾
و در دنیا به او نیکویى و[نعمت ] دادیم و در آخرت [نیز] از شایستگان خواهد بود. (۱۲۲)

⏪موسی را دوست داشتم چون برای من خالص شده بود و من هم اورا برای خودم خالص و تصفیه کردم و او را برای خودم ساختم.

✅ وَ اُذْكُرْ فِي اَلْكِتٰابِ مُوسىٰ إِنَّهُ كٰانَ مُخْلَصاً وَ كٰانَ رَسُولاً نَبِيًّا ﴿۵۱﴾
و در این کتاب از موسى یاد کن، زیرا که او پاکدل و فرستاده اى پیامبر بود. (۵۱)
✅ وَ اِصْطَنَعْتُكَ لِنَفْسِي ﴿۴۱﴾
و تو را براى خود پروردم. (۴۱)

⏪ محمد را دوست داشتم چون صاحب اخلاقی بسیار بزرگ بود و برای مومنین بسیار رووف و مهربان بود

✅ وَ إِنَّكَ لَعَلىٰ خُلُقٍ عَظِيمٍ ﴿۴﴾
و راستى که تو را خویى والاست! (۴)
✅ لَقَدْ جٰاءَكُمْ رَسُولٌ مِنْ أَنْفُسِكُمْ عَزِيزٌ عَلَيْهِ مٰا عَنِتُّمْ حَرِيصٌ عَلَيْكُمْ بِالْمُؤْمِنِينَ رَؤُفٌ رَحِيمٌ ﴿۱۲۸﴾
قطعا، براى شما پیامبرى از خودتان آمد که بر او دشوار است شما در رنج بیفتید، به [هدایت ] شما حریص، و نسبت به مؤمنان، دلسوز مهربان است. (۱۲۸)

✅ فَبِمٰا رَحْمَةٍ مِنَ اَللّٰهِ لِنْتَ لَهُمْ وَ لَوْ كُنْتَ فَظًّا غَلِيظَ اَلْقَلْبِ لاَنْفَضُّوا مِنْ حَوْلِكَ فَاعْفُ عَنْهُمْ وَ اِسْتَغْفِرْ لَهُمْ وَ شٰاوِرْهُمْ فِي اَلْأَمْرِ فَإِذٰا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اَللّٰهِ إِنَّ اَللّٰهَ يُحِبُّ اَلْمُتَوَكِّلِينَ ﴿۱۵۹﴾
پس به [برکت ] رحمت الهى، با آنان نرمخو[و پر مهر] شدى، و اگر تندخو و سختدل بودى قطعا از پیرامون تو پراکنده مى شدند. پس، از آنان درگذر و برایشان آمرزش بخواه، و در کار[ها] با آنان مشورت کن، و چون تصمیم گرفتى بر خدا توکل کن، زیرا خداوند توکل کنندگان را دوست مى دارد. (۱۵۹)

⏪یاران حقیقی محمد را دوست دارم چون اهل عبادت شبند و بین خود مهربان و بر دشمنان شدیدند.

✅ مُحَمَّدٌ رَسُولُ اَللّٰهِ وَ اَلَّذِينَ مَعَهُ أَشِدّٰاءُ عَلَى اَلْكُفّٰارِ رُحَمٰاءُ بَيْنَهُمْ تَرٰاهُمْ رُكَّعاً سُجَّداً يَبْتَغُونَ فَضْلاً مِنَ اَللّٰهِ وَ رِضْوٰاناً سِيمٰاهُمْ فِي وُجُوهِهِمْ مِنْ أَثَرِ اَلسُّجُودِ ذٰلِكَ مَثَلُهُمْ فِي اَلتَّوْرٰاةِ وَ مَثَلُهُمْ فِي اَلْإِنْجِيلِ كَزَرْعٍ أَخْرَجَ شَطْأَهُ فَآزَرَهُ فَاسْتَغْلَظَ فَاسْتَوىٰ عَلىٰ سُوقِهِ يُعْجِبُ اَلزُّرّٰاعَ لِيَغِيظَ بِهِمُ اَلْكُفّٰارَ وَعَدَ اَللّٰهُ اَلَّذِينَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا اَلصّٰالِحٰاتِ مِنْهُمْ مَغْفِرَةً وَ أَجْراً عَظِيماً ﴿۲۹﴾
محمد(ص) پیامبر خداست؛ و کسانى که با اویند، بر کافران، سختگیر[و] با همدیگر مهربانند. آنان را در رکوع و سجود مى بینى. فضل و خشنودى خدا را خواستارند. علامت [مشخصهء] آنان بر اثر سجود در چهره هایشان است. این صفت ایشان است در تورات، و مثل آنها در انجیل چون کشته اى است که جوانهء خود برآورد و آن را مایه دهد تا ستبر شود و بر ساقه هاى خود بایستد و دهقانان را به شگفت آورد، تا از[انبوهى ] آنان [خدا] کافران را به خشم دراندازد. خدا به کسانى از آنان که ایمان آورده و کارهاى شایسته کرده اند، آمرزش و پاداش بزرگى وعده داده است. (۲۹)

⏪و علی را دوست دارم چون فداکارترین انسانها برای دین خدا و محمد ص بود و همه علم محمد را به او دادم تا راهنمای خلق بعد از محمد باشد و به او علمی بی پایان و زبانی فصیح و دستی بخشنده و شجاعت و غیرتی بی پایان و خاندانی معصوم از خطا و اشتباه و ملکی عظیم دادم و پسرش مهدی را وارث تمام انبیا در زمین قرار دادم و زهرا را به همسری علی در اوردم که کوثر است و در هر ایه ای از قران ستایشی از علی کرده ام و علی را شاهد بر نزول وحی بر محمد قرار دادم و علی را برادر محمد قرار دادم و در ایه مباهله علی را نفس و جان محمد خواندم و اکمال دین و اتمام نعمت را به ابلاغ ولایت علی منوط کردم و محمد را ستایشگر علی قرار دادم و محمد را محمود خواندم و احمد و در هر جا محمد گام گذاشت گام علی را انجا یافت و محمد فرمود اگر نبود انچه بنی اسراییل درباره برادرم عیسی گفتند و او را به خدایی گرفتند,کلامی را درباره ی علی میگفتم که خاک جای پای علی را به تبرک میگرفتید ... خورشید را ثناگوی علی قرار دادم تا به چهار اسم از خودم ,نامهای اول اخر ظاهر باطن, بر علی سلام کنند و علی را در کعبه به دنیا اوردم و طواف همه عالمین و ملایکه را به دور علی قرار دادم,نام خود,یعنی علی را بر علی نهادم,با صدای علی در معراج با محمد سخن نمودم, علی را تقسیم کننده بهشت و جهنم قرار دادم,علی دست من است چشم من است گوش من است در میان خلایق, علی نشانه بزرگ من است در اسمانها و زمین,اگر فلک میگردد به محبت علی میچرخد,تمام اسمانها و زمین را مدح کننده علی و محمد و فرزندانش قرار دادم و اینان را هم ستایشگر حقیقی خودم قرار دادم انکس که علی را بشناسد کبوتر جان در پیکر او نمیماند,علی پرنده ای دورپرواز در وادی حقیقت و اسما و صفات من است, علی پیدا ناشدنیست,علی دست نیافتنیست,علی فوق تمام مخلوقات و فرشتگان من است,علی را نتوان ,تو نامید,علی اوست,علی هوست,علی ضمیر مستتر حاضر و غایب در هر موجودیست,علی صالح ال مومنین است و هرجا مومنی در اصلاح است علی انجاست,علی محل نزول وحی است ,علی معدن برکات است,علی اکسیر اعظم است,علی ایینه ی محمد است,علی منم و من علیم, من از تمام صفات مخلوقات منزهم و علی از تمام مخلوقات منزه است,من وصف ناشدنیم و علی هم وصف ناشدنیست,علی نقطه ی تحت ب بسم الله الرحمن الرحیم است,یعنی علی اغاز است,یعنی علی انجام است,علی اسم الکل فی الکل است,علی ذات الذوات است,علی نافخ در صور است,علی همه چیز است,علی تمام علم از ازلیت تا ابدیت است,دانای کل است,رازدار منست,کلیددار پرده ی غیب است,علی طور سینین است,علی بلد امین است,علی سرزمین نزول محمد امین است,علی بلد طیب است,علی شجره طوبای منست,علی علت بهشت و جهنم من است,در بهشت انچنان علی و محمد را که یه جان واحدند وصف کنم که هزاران سال بیهوش شوند,علی لوح و قلم و کرسی و عرش من است,او علیست و من علی عالی اعلایم,من تمام وجود علیم,در علی غیر من نیست,علی دژ توحید منست,علی لا اله الا الله است,علی محمد رسول اللهست, علی ب بسم الله است یعنی هرچه به خدا نسبت داده شود به علی چسبیده است,علی تمام کلمات تمام نشدنی پروردگار است,و نعت و مدح علی را پایانی نیست و اگر بنده ای مدح علی را اغاز کند ,پایان مدح او گرفتن جان اوست و علی او را درقبضه ی جاذبه ی بی پایانش خواهد بلعید و تمام افلاک از جاذبه بی پایان علی در چرخشند,و چون قیامت شود و علی در جایگاه حساب و صراط بایستد ,اسمان را همچون جلد کتاب و طوماری درهم خواهم پیچید,علی تمام ایات قرانست.

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم و سلام علی المرسلین و الحمدلله رب العالمین

✅دلنوشته تمام موجودات
 ·  Translate
12
1
Anahita Ahoraei's profile photo
Add a comment...