Post has attachment

Post has attachment


Асоціація сексологів та секотерапевтів України відкрита до співпраці в області сексуального та психічного здоров'я. Наш колектив готовий з Вами співпрацювати!
http://sexology.org.ua/news/item/77-seminarintehratyvnyipidkhiddostatevoiosvitytavykhovanniu

Post has attachment
друзі та колеги раді Вам повідомити про нові зимові набори до Школи сексології, старт нової навчальної групи відбудеться 10-11 лютого 2018 року в місті Одеса, а слідом чудова нагода розпочати навчання для київлян старт в місті Києві 17-18 лютого.

http://sexology.org.ua/news/item/71-odesatakyivzymovinaborydoshkolyseksolohii

#обєднання_сексологів #школа_сексології #навчання_сексології #sexologUA #ассу #sexologist #сексолог #сексотерапевт #Sexdiscourse #AssociationofSexologists #sexolog_ukraine #АсоціаціяСексологівУкраїни #свободу_науці #Cлава_Україні.

Post has attachment

Post has attachment
У 2010 році в Єрусалимі юнака засудили до тюремного ув'язнення за незвичайне зґвалтування. Неординарність полягала в тому, що інтим стався по обману: хлопець збрехав дівчині, що він єврей і має до неї романтичні почуття. До того ж ґвалтівник виявився одруженим чоловіком з двома дітьми. Якби не ця брехня, вона б ніколи не вступила з ним в сексуальний контакт, знаючи, що він араб.
#Sexdiscourse #AssociationofSexologists #sexolog_ukraine #право_та_секс #юридична_сексологія

Post has attachment

Post has attachment
Вперше про інтимні м'язи та необхідність тренувань, заговорив ще А.Кегель, у 40х рр 20 століття. Тонус інтимних м'язів – це перш за все – здоров'я жінки.

Post has attachment
Оголошується набір на тренінг для підлітків "Сексуальна та статева грамотність" (ССГ), що відбудеться 07 жовтня 2017р.

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded