Post has attachment
izmirwep.net 2017 yılının nisan Ayında alt yapı çalışmalarına başlayarak 2017 nisan ayında alt yapı çalışmalarını tamamlayarak yayın hayatına başlamıştır. 1 ay gibi süren azimli ve sabırlı bir çalışmanın ürünüdür. Devir, teknoloji devri. Çağımız, bilgi çağı. Bilim ve teknolojinin birleşmesiyle dünya hızla ilerlemektedir. izmir Esnafları Bu Amaçla Kurulmuş Bir Platformdur. turkiyepanel.com içten dileklerimiz sunarız

izmirwep.net Amacı

izmirewep.net web sayfası 2017 mayıs tarihinde yayına başlamıştır. Her gün geliştirilmekte olan bir proje olup hedefi izmir ve ilçeleri için hazırlanan en etkin en kapsamlı iş ve Tanıtım Rehberi olma özelliğidir. izmir Esnafları; geleneğini çağımızın son teknolojik olanaklarından faydalanıp İnternet üzerinden kullanımını sağlamaktadır.

izmirde’ de bir ilk olan ve tahmini 800’ün üzerinde firma bilgisini bünyesinde barındıran izmir Esnafları Profesyonel kadrosu ile maksimum hizmeti sunmaktadır. izmir’ de bu kapsamda bir ilk olan www.izmirwep.net ‘i sizlerin beğenisine sunmaktan www.izmirwep.net ailesi olarak onur duymaktayız.
Wait while more posts are being loaded