Post is pinned.Post has attachment
SPOTKAJMY SIĘ NA WIHE HOSPITAL!

V MIĘDZYNARODOWE TARGI MEDYCZNE - WIHE 2017
Data Targów: 19-21 październik 2017 r.
Miejsce Targów: EXPO XXI Warszawa, Polska, ul. Prądzyńskiego 12/14
Godziny Otwarcia Targów: 10:00 - 17:00

WIHE Hospital to specjalistyczne wydarzenie o charakterze biznesowo-edukacyjnym, skierowane do lekarzy różnych specjalizacji, pielęgniarek i położnych, ratowników medycznych oraz kadry zarządzającej placówkami medycznymi. Jednocześnie jest to najbardziej ceniona w Polsce, międzynarodowa wystawa wyrobów i urządzeń medycznych oraz rozwiązań z zakresu telemedycyny.

Firma Medbit.pl Sp. z o.o po raz drugi zaprasza serdecznie na imprezę targową WIHE 2017, która odbędzie się w dniach 19-21 października 2017 r.

Na naszym stoisku bedziemy prezentować całą rodzinę autoklawów kasetowych STATIM kanadyjskiej firmy SciCan.
Pokażemy również idealny autoklaw BRAVO 17V. Autoklawy BRAVO zdobyły złoty medal The Dental Advisor 2016 - jedną z najbardziej cenionych nagród amerykańskiej instytucji zajmującej się oceną produktów oraz urządzeń pracujących w gabinetach stomatologicznych. Nagrody przyznawane są na podstawie badań klinicznych oraz bezpośrednich opinii użytkowników, aby uhonorować jedynie najlepsze produkty dostępne na rynku.
Jest, to dla nas bardzo ważne wyróżnienie potwierdzające jakość produktów made in SciCan. Jakość oraz, co znacznie ważniejsze funkcjonalność potwierdzoną przez użytkowników.
W Warszawie nie zabraknie absolutnie topowych myjni. Mniejszej HYDRIM C61 wd G4 oraz większej HYDRIM M2 G4. Oba produkty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wielu naszych klientów wszelkich specjalności medycznych. Świetnie wyglądają. Znakomicie spisując się w każdym gabinecie, klinice, czy też szpitalu.
Nasi pracownicy będą służyć pomocą i radą wszystkim zwiedzającym, którzy odwiedzą nasze stoisko.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowościami technicznymi.

http://www.wihehospital.pl/Home
Photo

Post has attachment
TERMODEZYNFEKCJA W STOMATOLOGII

Codzienna praca gabinetu i kliniki stomatologicznej, to oprócz interakcji pacjent-lekarz również mnóstwo działań zakulisowych. Jednym z ważniejszych jest odpowiednie przygotowanie narzędzi do wykonywania zabiegów.
Ich sterylizacja jest już oczywistością, jednak zanim narzędzia trafią do autoklawu muszą zostać poddane dezynfekcji, dokładnemu myciu oraz suszeniu.
W większości praktyk stomatologicznych przygotowywanie narzędzi do sterylizacji nadal odbywa się manualnie. Używane są agresywne substancje dezynfekujące, a „maszyną do mycia” jest pomoc uzbrojona w szczotkę i grube rękawice.
Narzędzia ulegają degradacji zarówno pod wpływem agresywnej chemii jak również manualnego, z natury swojej niedokładnego mycia. Płukanie, nierzadko w pośpiechu pozostawia na narzędziach znaczne ilości płynu do dezynfekcji. Wpływa, to bezpośrednio na funkcjonowanie autoklawu, który podczas procesu sterylizacji przyjmuje znaczą część tych zanieczyszczeń jak również zapieka wszystkie pozostałości materiału biologicznego, który nie został usunięty w procesie ręcznego mycia.
Alternatywa dla ręcznego przygotowywania narzędzi do sterylizacji.
Z odpowiedzią na powyższe problemy jest zastosowanie myjni-termodezynfektorów HYDRIM, kanadyjskiej firmy SciCan. Urządzeń, które w procesie całkowicie zautomatyzowanym przygotowują narzędzia medyczne do sterylizacji w autoklawie.
Photo

Post has attachment
Tanie uszczelki do komór autoklawów

Dzisiejsze małe autoklawy medyczne, to bardzo skomplikowane technicznie urządzenia. Na ich poprawne działanie składa się współpraca wielu elementów. Często, te wydawać by się mogło najprostsze potrafią mieć decydujący wpływ na przebieg procesu sterylizacji.
Dla tego też tak ważne jest, aby systematycznie wymieniać wszystkie materiały eksploatacyjne. Sprawna uszczelka komory autoklawu, czy też filtr powietrza pozwalają zachować wszystkie przewidziane przez producenta parametry cyklu sterylizacji.
W naszej ofercie znajduje się cały typoszereg filtrów oraz uszczelek do niemal wszystkich typów małych sterylizatorów parowych. Posiadamy zarówno materiały oferowane przez producentów jak również ich zamienniki.
Nasze zamienniki uszczelek komór autoklawów są produkowane wyłącznie na terenie Unii Europejskiej przez europejska firmę, która specjalizuje się w wytwarzaniu tego typu produktów. Również wykorzystane do produkcji materiały są najwyższej jakości, co gwarantuje znakomita wytrzymałość naszych uszczelek.
Wszystkie zamienniki zostały przez nas przetestowane w codziennej eksploatacji autoklawów. Naszym zdaniem spełniają one swoją rolę co najmniej tak dobrze jak znacznie droższe uszczelki oryginalne.
Prosimy zwrócić uwagę, że nasze zamienniki są tańsze tylko i wyłącznie z powodu braku znaczącego narzutu handlowego producenta autoklawu oraz wszystkich pośredników. My oferujemy ceny niemal hurtowe dla produktów co najmniej równoważnych jakościowo.

👉 Zobaczcie sami 😉

Zatem zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.autoklaw.com.pl
Photo

Post has attachment
DEZYNFEKCJA - miej ją na oku

Hydrim c61 wd G4 to najnowszy produkt kanadyjskiej marki SciCan. Myjnia, dzięki niewielkim gabarytom, zmieści się w praktycznie każdym gabinecie. Nowoczesne rozwiązania z zakresu ergonomii obsługi, jak również skuteczności mycia i dezynfekcji, stawiają te urządzenia w jednej linii z najlepszymi, z dostępnych na rynku.
Rewolucyjny system G4 do zarządzania pracą urządzenia oraz rejestracją cykli mycia i dezynfekcji, dwa ramiona myjące, prosty system wymiany płynu myjącego, szybkie cykle mycia, wyjątkowa energooszczędność, to tylko niektóre z cech tego wyjątkowego urządzenia
Photo

Post has attachment
Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych 😊
Photo

Post has attachment
Sterylizacja w mgnieniu oka

Autoklawy kasetowe STATIM - ultraszybkie cykle sterylizacyjne.

Autoklawy STATIM nadal są bezwzględnie najszybsze i niezastąpione np. podczas zabiegów okulistycznych lub sterylizacji końcówek stomatologicznych

Autoklawy komorowe BRAVO - szybkie cykle, duża pojemność.

Szybkie cykle, łatwa obsługa, możliwość dowolnej aranżacji komory sterylizacyjnej, wbudowany rejestrator przebiegu cykli Data Logger oraz atrakcyjny wygląd, to tylko niektóre cechy wyróżniające autoklawy serii BRAVO. Autoklawów, które znakomicie sprawdzą się w każdej praktyce medycznej, klinice, a nawet w szpitalu.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Sklep internetowy

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym oferujemy materiały eksploatacyjne do autoklawów oraz myjni-dezynfektorów najbardziej znanych marek w Polsce.
W sklepie znajdziecie również części zamienne, opakowania do sterylizacji oraz testy do kontroli sterylizacji oraz dezynfekcji, mycia i zgrzewu.

http://www.autoklaw.com.pl/
Photo

Post has attachment
Kochamy promocje 😊 więc warto skorzystać. Zapraszamy 😊
Photo

Post has attachment
Firma SciCan zaprasza serdecznie na XXXV Congress of the European Society of Cataract and Refractive Surgeons (ESCRS), który odbędzie się 7-11 października 2017 w Lizbonie.

Stoisko SciCan - Pavilion 2, Booth No. P253

http://www.escrs.org/lisbon2017
Photo
Wait while more posts are being loaded