سلام دوستان عصو گروهای کوهنوردی بندرعباس کسی رو میشناسید.

سلام

سلام دوستان من عضو جدید هستم

Post has attachment
درود به همنوردان گرامی، لطفا چنانچه عکس هایی از «جانپناه شروین»‌ در کوله پشتی دیجیتال خود به یادگار دارید، اونها رو به مجموعه عکس های «Google Maps» اضافه کنید.

راستش مدتی پیش یه نگاهی به جانپناه شروین می خواستم بیندازم در گوگل مپ، چون می خواستم یه عکس از دیواره بند یخچال آپلود کنم و خلاصه دیدم که این جانپناه در فهرست اماکن Google Map ثبت نشده. پس به عنوان یکی از Local Guide های گوگل فتو مپ، مکان جانپناه را مشخص کردم و درخواست اضافه شدن اش را فرستادم. البته به عنوان آدرس سایت رسمی جانپناه متاسفانه چیزی پیدا نکردم در اینترنت و فقط برای اطلاع شون لینک ویکی پدیا فارسی شروین رو فرستادم در الحاق پیام.

برای مدتی مکان جانپناه در حالت pending بود و بعد از مدتی دیدم که بالاخره approved شده و برای عموم قابل مشاهده است (لینک پیوست این پیام را مشاهده بفرمایید). خلاصه اینکه چنانچه دوست داشتید و امکان اش را داشتید عکس هایی که از جانپناه شروین به یادگار دارید رو به مکان جانپناه اضافه کنید و همچنین با اشتراک گذاری این لینک با دیگر همنوردان و هم وطنان از ایشان بخواهید که عکس های خودشون رو از طریق کلیک بر روی Add a photo به مجموعه عکس های جانپناه اضافه کنند و چه بهتر اینکه review هم بکنند و نظراتشون رو هم درج کنند.

با سپاس
به امید روزی که تمام امکان کوهنوردی و گردشگری ایران زمین برای اطلاع رسانی به مردمان این گیتی بر صفحات دیجیتالی شبکه های اجتماعی جهان اضافه شوند و به زیبایی بدرخشند.

سلامت و پیروز و برفراز باشید

با احترام
سجّاد خاکساری
۱ آپریل ۲۰۱۷
تورینو، ایتالیا

سلام بجه ها من عضو جدیدم خوشحال میشم منو تو جمع خودتون بپذیرید💞💞💞

Post has attachment

Post has attachment
صعود به بزرگترین قله استان خراسان رضوی قله شیرباد
Photo

سلام ب همه دوستان عزیز

ببخشید کسی نیست بره کوهه هزار مسجد برای جمعه وشنبه؟

Post has attachment
دهانه قله تفتان_زمستان 94
Photo
Wait while more posts are being loaded