Post is pinned.Post has attachment

Post has attachment
Český vynález co může prorazit do světa!

Nedávno jsem měl možnost vyzkoušet unikátní český projekt s názvem Kreativní slovník.

Představuje chytré slovní mapy jako doplněk pro výuku jazyků. Je to odvážná ambiciózní inovace, která si zaslouží naší pozornost a podporu.

Právě rozjíždějí kampaň na Kickstarteru a tak lze získat jejich produkt s výraznou slevou. Všem mohu doporučit!

https://www.kreativnislovnik.cz/ 

Ahoj, příští středu 10.5. 2017 10:00 - 15:00 se koná na PedF UK akce jménem Veletrh práce na Pedagogické fakultě UK, budete se někdo taky účastnit, popř. máte někdo čas předtím nebo potom na pokec, pivo... Popř. můžu pomoct s přípravami GEG festu, kdybyste chtěli... Dejte vědět :-) Zatim ahoj Karel

Ahoj, plánuje se GEG Fest 2017 zase na PedF UK? Mám případného zájemce na speakera a workshop na téma 3D tiskárna... Ví se už něco bližšího? Díky moc :-)

Post has attachment
Photo

Ahoj, plánuje se výhledově nějaké GPivo :-)?

Jen informativně, kdyby někdo chtěl řešit GAFE (Google apps for education) do DDM (Dům dětí a mládeže) nebo SVČ (Středisko volného času), tak to údajně nejde, protože nepatříme ani do non-profit organisation (tam moc nechcem být) ani do K12, ani do akademické licence... :-( To jen kdyby náhodou se to někomu šiklo :-)

Ahojte, jako minulý rok organizuji exkurzi do Microsoftu a nově Avastu, akce se koná 6.2. 2017, měl byste někdo případně zájem?

Post has shared content
Hi all GEG Praha members. We have a new GEG for English speaking Educators in the Czech Republic and are hosting our first meet up. We'd like to work closely with GEG Praha and please come along (even if you only speak a bit of English :))
Announcing our first GEG meet up!! 18:30 Thursday 2nd February at Locus coworking space in Vinohrady (address below)

We will have a couple of short presentations on the Google Educator Certification then head to a nearby pub for some networking and fun!

Please reply here if you will be attending so we can plan

Post has attachment
Zdravím bando, posílám info o zajímavém workshopu na Arduino. Já už jsem tam s kolegou přihlášený :-) https://akademie.nic.cz/akademie/course/120/detail/
Wait while more posts are being loaded