Post has shared content
کریستال های سواروفسکی را چه قدر می شناسید ؟
از کجا می توان هدیه لوکس و مارک دار در قزوین  تهیه کرد ؟
محصولات سواروفسکی آمیزه ای از هنر ، زیبایی و کیفیت و مناسب برای روز پدر
اطلاعات بیشتر در صفحه وب سایت :

http://itsupporter.ir/1394/02/06/post-370/%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%B3%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%B2%D9%88%DB%8C%D9%86

قزوین
#پدر
#قزوین #هدیه #سواروفسکس  
Photo

سلام دوس دارید بیشتر چی اینجا منشر بشه؟

Post has attachment
قزوین به یکی از جاذبه‌های مهم توریستی و فرهنگی کشور تبدیل می شود

معاون سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری قزوین گفت: در آینده‌ای نزدیک قزوین به یکی از جاذبه‌های مهم توریستی و فرهنگی کشور تبدیل خواهد شد.
به گزارش زیست آنلاین ناصر گنجی  اظهارداشت: قزوین که لقب "باب الجنه" یا "دروازه بهشت" را به خود اختصاص داده از مناطق مهم ایران است که در زمینه های تاریخی، طبیعی، اقتصادی، فرهنگی، صنعتی و گردشگری دارای اهمیت زیادی است.

وی افزود: قزوین به لحاظ صنایع و معادن، راه ها و مسیرهای ارتباطی، پیشینه تاریخی غنی‏، اقتصاد قوی، کشاورزی و بازرگانی مناسب و جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی از اهمیت و ارزش زیادی برخوردار است.

این مسئول یادآورشد: قله ها وغارهای مشهور و زیبا، قدیمی ترین مسجد ها و عمارت ها، دریاچه های زیبای طبیعی، زیباترین کاروان سراها، جاذبه های غنی ژئوتوریستی به منظور گردشگری علمی، قدیمی ترین قلعه ها و پل های عمرانی‏‏، رودخانه های متعدد و پرآب، چشمه های متعدد آب گرم جهت توریسم درمانی و تفریحی و ده ها جاذبه اجتماعی و فرهنگی دیگر از جاذبه های گردشگری شهرستان قزوین است که در کنار رونق تاریخی، اقتصادی و تجاری منطقه یکی از مهم ترین استان های ایران را به وجود آورده است.

معاون سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری قزوین بیان کرد: شهر قزوین با توجه به ظرفیت‌های توریستی و فرهنگی فراوان، قابلیت تبدیل شدن به منطقه آزاد تجاری و گردشگری را دارد.

گنجی با اشاره به وجود کاروانسرای سعدالسلطنه به عنوان بزرگترین کاروانسرای سرپوشیده خاورمیانه و قرارگیری در کنار مسیر جاده ابریشم بیان کرد: این مهم نشان می‌دهد قزوین در گذشته نقش بسزائی در تجارت کالا ایفا می‌کرده است.

وی افزود: در همین راستا موقعیت استراتژیک استان قزوین و واقع شدن در مسیر کریدور شمال- جنوب و شرق و غرب کشور بیانگر این مهم است که استان قابلیت تبدیل شدن به منطقه آزاد و ویژه اقتصادی را دارد.

گنجی اضافه کرد: با ایجاد زیرساخت‌های لازم و تأمل بر جاذبه‌های گردشگری و تاریخی استان می‌توان بستر تبدیل شدن شهر قزوین را به منطقه ویژه تجاری و گردشگری فراهم کرد.

این مسئول تصریح کرد: با تکمیل مترو تهران- هشتگرد- آبیک- محمدیه و قزوین، تکمیل جاده قزوین، تنکابن و احداث و تکمیل حمل و نقل ریلی قزوین شمال می‌توان به دنبال احیای جاده ابریشم بود.

با توجه به این‌که نقطه اوج شهر قزوین، پایتخت شدن آن است، 17 ربیع‌الاول روزی است که قزوین به عنوان پایتخت شیعی در دولت صفوی معرفی شد و با محاسبه و تبدیل تاریخ قمری به شمسی، روز نهم شهریور سالروز پایتخت شدن قزوین در دولت صفوی از سوی شورای شهر قزوین به عنوان روز‌ قزوین‌ در تقویم شهرداری قزوین قید شده است.

هموطنان کشورمان در صورت انتخاب استان قزوین و یا عبور از این منطقه برای عزیمت به سایر مناطق کشور می توانند با اختصاص ساعاتی از ایام تعطیلات خود از دیدنی های چشم نواز قزوین و شهرستانهای استان بهره مند شده و اوقات خوشی را برای خود و خانواده رقم بزنند.
Photo
Photo
Profile Photos
2 Photos - View album

Post has attachment
در سال 93، قزوين به «استاني بدون متكدي» تبديل خواهد شد

استاندار: در سال 93، قزوين به «استاني بدون متكدي» تبديل خواهد شد

متأسفانه پديده پشت ميزنشيني در جامعه ما رواج پيدا كرده است

در سال 93، قزوين به «استاني بدون متكدي» تبديل خواهد شد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري،
مرتضي روزبه "در جلسه ديدار مديران زير مجموعه وزارت كار، تعاون و رفاه اجتماعي در استان" قزوين با ايشان اظهار داشت: اگر متكديان افراد مستمندي هستند بايد از طريق دستگاه هاي مربوطه تحت پوشش قرار بگيرند و نگذاريم اين پديده شوم در سطح جامعه گسترش پيدا كند.
وي افزود: بسياري از اين افراد در سطح جامعه با دين و مقام والاي اهل بيت بازي مي كنند و اعتقادات مردم را ملعبه مطامع پست دنيوي خود قرار مي دهند كه در اين زمينه دستگاه هاي مسئول بايد تدبير و چاره انديشي كنند.
استاندار با بيان اينكه «با برنامه ريزي و پيگيري دستگاه هاي مسئول در سال 93 قزوين بايد به استاني بي گدا تبديل شود» خاطر نشان كرد: تا دو ماه آينده بايد اين پديده زشت را از سطح شهر قزوين جمع كنيم چون اين موضوع تابلوي ورودي شهر قزوين است و هر گردشگري يا مسفري در بدو ورود به قزوين با اين منظره زشت مواجه مي شود.
وي در ادامه با اشاره به ارزش و قداست كار اظهار داشت: كار در جمهوري اسلامي بايد قداست پيدا كند در حاليكه در حال حاضر اينگونه نيست.
وي افزود: متأسفانه پديده پشت ميزنشيني در جامعه ما رواج پيدا كرده است و امروزه نسل جوان كمتر در پي آن هستند كه شغل و حرفه پدران و آباء و اجدادي خود را دنبال كنند.
استاندار با تأكيد بر اين كه «بايد در اين زمينه تدبير كرده و ارزش و قداست كار را در جامعه احياء كنيم» تصريح كرد: ساختار اجتماعي و نظام اقتصادي جامعه ما در گذشته به گونه اي بود كه فرزندان شغل پدران خود را دنبال مي كردند و اينگونه نبود كه در سازمان ها و ادارات براي كار كردن به اين و آن متوسل شوند.
وي در پايان بر گسترش دامنه نخبگي در استان تأكيد كرد و در اين خصوص افزود: بايد تعريف جديدي از نخبگي در جامعه ارائه كنيم و نخبه را صرفا "به افرادي كه از كانال دانشگاه و مراكز آموزشي وارد جامعه مي شوند محدود نكنيم بلكه در بين تمامي اقشار و گروههاي اقتصادي و اجتماعي مي توان نخبه و الگو را شناسايي و به جامعه معرفي كرد. 
گفتني است در ابتداي اين جلسه مديران دستگاه هاي كار، تعاون و رفاه اجتماعي، بهزيستي، كميته امداد، تامين اجتماعي، فني و حرفه اي، مديريت درمان تامين اجتماعي، بيمه سلامت، بانك توسعه تعاون، صندوق مهر امام رضا (ع) به ارائه گزارش و بيان نقطه نظرات و پيشنهادات پرداختند.
Photo
Wait while more posts are being loaded