Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

"Cehennem, insan yüreğinde sevginin bittiği yerdir!" - Dostoyevski

Zaman ne çabuk da eriyor. Günler ne çabuk geçip gidiyor. Yazık, düşmüşüz bir dünya derdine. Hic ölmeyecekmişiz gibi. Yaşıyoruz bu alemde. Halbuki kim durmuşki dünyada. Aşık veysel'in de dediği gibi. Dünya iki kapılı bir han. Konan göçmüş vakti geldiğinde. Hepinize iyi geceler arkadaşlar.

Sırf darbeye karşı oldukları için 529 kişiye idam cezası verilen o insanların bekleyenleri,sevenleri,anneleri,çocukları,sevdikleri yokmu. Dünyanın seyirci kalıp sırf bunu ideolojiye bağlıyan zihniyeti kınamıyorum. Ölümlerin haklılığına inanan zihniyetin dünyası cehennem olsun. Allah Onların azap çektiklerini, acı çektiklerini tüm dünyaya ibreti alem olsun diye göstersin inşallah. Kalemi kıranların yeri cehennem olsun.

Ben hayatta çok şey kaçırdım, biliyorum. Ben, beni sevenleri de üzdüm. Ben bu hayatta çok hata yaptım, onları da biliyorum. Hatta en büyük hatam, beni deli gibi seven birini terk etmek ti. Şimdi bu hayat yolunda epey yol aldım. Canım çok acıdı. Şimdi yalnızlığın derin kuyularında cezamı çekiyorum. Hatta yüreğim sahra çölü misali. Tek bir ümidim var. O da susuzluğuna adanmış kalbimin çorak topraklarına bir damla yağmur yağması. Bilmiyorum. Ben bu hayatı çözemmiyorum. 

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded