Post has attachment
Дякуємо всім, хто долучився до роботи нашої Платформи! Дякуємо за змістовні доповіді і нестандартні презентації, за цікаві дискусії, за прекрасну атмосферу!

Традиційно, непростим був процес визначення найкращих доповідей, який здійснювався із урахуванням думок членів журі - викладачів кафедри менеджменту, які взяли участь у роботі Платформи.

Вітаємо переможців 2017!

І місце:
Борзило Юлія та Сушко Вікторія (науковий керівник: проф. Омельяненко Тетяна Володимирівна)
Гавриленко Юлія (науковий керівник: ас. Граждан Олександр Броніславович)

ІІ місце:
Мозальова Марія (науковий керівник: проф. Лігоненко Лариса Олександрівна)
Братусь Вікторія (науковий керівник: доц. Ліфінцев Денис Сергійович)

ІІІ місце:
Петренко Емілія (науковий керівник: ас. Прохорова Аліна Вікторівна)
Загорійчук Тетяна (науковий керівник: ас. Граждан Олександр Броніславович)

Щиро вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам! Окрема подяка викладачам кафедри менеджменту, які брали активну участь як у онлайн-обговоренні тез доповідей, так і в очній частині роботи Платформи: завідувач кафедри менеджменту, професор Соболь Сергій Миколайович, професор Омельяненко Тетяна Володимирівна, професор Лігоненко Лариса Олександрівна, професор Гарафонова Ольга Іванівна, доцент Щербина Ольга Володимирівна, асистент Граждан Олександр Броніславович, асистент Щекіна Тетяна Петрівна, асистент Прохорова Аліна Вікторівна.

Запрошуємо Вас до участі у конференції наступного 2018 року!
Традиційно, робота онлайн-платформи тут не зупиняється!
Спілкуйтесь, діліться думками, досліджуйте!
Не прощаємось! :)
Photo

Запрошуємо Вас на очну частину нашої конференції завтра (17.05) о 10-00 в ауд. 263!

Post has attachment
Стереотипне мислення як перешкода ефективній крос-культурній взаємодії (на прикладі Австралії та України)

Post has attachment
Гендерні аспекти управлінської діяльності: Кореляція між статтю менеджера та ефективністю діяльності.

Post has attachment

Post has attachment
Бенчмаркінг як інструмент забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємства

Post has attachment

Post has attachment
"SWOT-аналіз"
Наверська А. ЕМП-402, 6601/1;
Науковий керівник - проф., д.е.н. Лігоненко Л.О.

Post has attachment
Бізнес-модель start-up проекту Мозальова М. ЕМІ-502, 8Е06. Науковий керівник - Лігоненко Л. О.

Маланюк Р.Ю.
«МЕІМ»,3 курс
ДВНЗ «Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана»
Науковий керівник – ас. Линовицька С.А.
Актуальність. Компанія Apple є однією з найуспішніших та має нестандартні особливості менеджменту, тому їх аналіз є дуже цікавим дослідженням.
Мета дослідження. Метою є дослідити особливості менеджменту у компанії Apple та ознайомити всіх з передовими методами управління.
Короткий виклад. Метою Apple є не заробляння грошей, а створення насправді гарних продуктів. Apple зациклена не на оптимізації обсягів продаж, а на враженнях покупця.
Стівен Джобс при прийомі на роботу влаштовував стрес-тести. Наприклад, запрошував ніби щоб обговорити його посаду в Pixar, а насправді шукав когось, хто міг би керувати його фірмовими крамницями.
Багатьом людям при прийомі на роботу не пояснюють подробиць їх роботи, допоки вони не приєднаються до компанії. До новачків ставляться привітно, але не посвячують у все, їм не одразу довіряють усю делікатну інформацію, пов’язану з їхньою безпосередньою роботою.
Усі новоприйняті мають півдня на ознайомлення, завжди у понеділок. Більша частина знайомства з компанією є рутинною: набір липучок із написами вітання, облікові формуляри відділу кадрів і майка з написом «Вступник» і відповідною емблемою на грудях.
В Apple є лише один безкоштовний обід, він буває у ваш перший робочий день. В столовій Apple кожен платить за себе сам.
Ще в перший день немає кому вам допомогти підключити отриманий комп’ютер. Припускається, що ті, кого прийняли до компанії, достатньо кмітливі та технічно тямущі, щоб самим увімкнутись в мережу. Люди кажуть, що перший день на Apple не легкий, але треба знайти того, хто б тобі допоміг. Це оригінальний спосіб підштовхнути людей до контакту одне з одним. iBuddy – неформальна система, яка надає новачку ім’я когось поза його основною командою, того, хто б мав відповідати на питання новачка. Люди, що працюють у компанії Apple кажуть, що бачили свого iBuddy 2-3 рази.
За розголошення таємниць Apple чекає не тільки звільнення, а й юридичне переслідування в максимальному розмірі, яке тільки може забезпечити законодавство. Неодноразово були приклади, коли проект нового пристрою зливали в інтернет задовго до його виходу, тому до офісів Apple пускають візитерів, але тримають їх при цьому під пильним наглядом. Не хочуть навіть в кафетерії залишати на кілька хвилин.
Щоб торкнутись на нараді якоїсь теми, ви маєте бути певним, що всі присутні обізнані у ній.
Значки перепустки дозволяють потрапити лише до окремих територій. Інколи менеджер не може мати доступу до того, що мають його підлеглі.
В Apple не існує штатного розпису чи тарифної сітки.
В компанії є Електронний Довідник Apple, де вказано ім’я кожного працівника, група, менеджер, місце розташування, електронна адреса, номер, фото і т.д.
Компанією керують виконавчі менеджери, невеличкий гурт радників при президентові, а їм асистує команда з менш як сотні віце-президентів.
Недоторканими є дизайнери-конструктори. Основним фактором Apple є те, що всі продукти починаються із дизайну. Якщо дизайнери скажуть, що якийсь матеріал має бути бездоганним, уся компанія погоджується.
Щодо принципів кар’єрного зростання, то на компанії Apple вони є нестандартними. Компанія заохочує працівників сидіти на тих місцях, які вони вже займають, оскільки саме тут вони працюють найкраще.
Висновок. На сьогоднішній день Apple є найдорожчою компанією світу на основі ринкової капіталізації, перевершуючи будь-яку іншу компанію як в індустрії технологій, так і в будь-який іншій індустрії. Як компанія, орієнтована на споживача, вона має тривалу динаміку зростання, що дивно, оскільки зростання відбувається через кризи, коли споживачі неохоче витрачають свої невеликі накопичення. Враховуючи, що Apple була на межі банкрутства в 1997 році, це тим більше дивно. Неймовірна вартість компанії – результат більш ніж тридцятирічної діяльності. Apple часто мала промахи. Її успіх – не результат спеціального обладнання, ресурсів виробництва або вдалого місця розташування. Це результат таланту керівників і системних підходів в управлінні талантами співробітників.
Особисто мене трошки здивувала система iBuddy. Це трохи незвичний, але доволі цікавий спосіб надання допомоги новачкам. Також вражають принципи кар’єрного зростання, а саме те, що компанія не заохочує працівників змінювати свої посади. На мою думку, це спричинено створенням такого мікроклімату в компанії, що сам працівник не хоче змінювати свою посаду.

Список використаної літератури
1. Адам Лашинськи «Apple зсередини»
2. Apple Inc. [Електронний ресурс]. Режим доступу :
https://uk.wikipedia.org/wiki/Apple_Inc.
3. Система управління компанії Apple [Електронний ресурс]. Режим доступу : http://www.efko.ru/kadry/international_corporate_culture/10514/.
Wait while more posts are being loaded