آموزش قانون جذب
Public
2 members
See all
Members (2)
سید سعید حسینی's profile photo
Agahi Navad (‫آگهی90‬‎)'s profile photo

Stream

Join this community to post or comment

سید سعید حسینی
owner

بحث و گفتگو  - 
1
Add a comment...

سید سعید حسینی
owner

بحث و گفتگو  - 
 

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.
کار رسمی سایت قانون جذب را با تولد امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام کلید می‌زنیم سعی ما بر این است که در این مسیر روز به روز خدمات بهتری را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.
حضرت امام علی (علیه السّلام) به مردی پنج اندرز داد، از آن جمله فرموده اند: به هیچ کس امیدوار نباشد مگر بخدا، و نترسید مگر از گناهان خود.
http://7pdf.ir/well-start-with-hope-in-god/
منبع: بحار،ج۱۷،ص

 ·  Translate
1
Add a comment...

سید سعید حسینی
owner

بحث و گفتگو  - 
 
معجزه امید

” میگن اگه امید داشته باشید”

نمی‌دونم الان شما در چه وضعیتی هستید اما مطمئن باشید روزهای بهتری در انتظار شماست.

این امید چیه؟هر کس شاید یه اسم براش پیدا کنه و به یه شکل اونو احساس کنه، اما مطمئن باشید که به هر شکلی ببینیدیش و احساسش کنید شما پیروز هر میدان خواهید بود. اینکه در امید کسب درآمد بیشتر و یا پرداخت بدهی، بهبود مریضی و گرفتن فلان مدرک و یا یک رابطه بهتر هستید همه و همه بستگی به شما داره. امید به آینده بهتر باعث شد تا انسان ها از عصر حجر خودشون به عصر اطلاعات برسونند و این مسیر همچنان ادامه دارد.
حال بعد از این مقدمه کوتاه به سمت شناخت بیشتر این احساس خوشایند میرویم (البته امید را با خوش خیالی اشتباه نگیرید).
همین حالا تکلیف را با خوش خیال ها روشن کنیم، این افراد کسانی هستند که فقط می نشینند و می خواهند بدون هیچ فعالیتی پیشرفت کنند. جالب است بدانید که دانشمندان با تحقیق دریافته‌اند که روند فعالیت های مغزی افرادی که خوش بین و امیدوار هستند بسیار قدرتمند‌تر است تا افراد بدبین و نا امید.
در این پست ما به شما می گوییم که قدرتی شگرف و نیرویی عظیم و یا معجزه امید در شما نیز وجود دارد، کمی صبر کنید و به خود فکر کنید ،همین حالا احساسش کنید گرما و نور روشن کننده اش را؛ پس یک لبخند بزنید و از وجود آن احساس آرامش کنید... 
 ·  Translate
معجزه امید ” میگن اگه امید داشته باشید” نمی‌دونم الان شما در چه وضعیتی هستید اما مطمئن باشید روزهای بهتری در انتظار شماست. این امید چیه؟هر کس شاید یه اسم براش پیدا کنه و به یه شکل اونو احساس کنه، اما مطمئن باشید که به هر شکلی...
1
Add a comment...