Post has attachment
Co to jest Bitcoin?

Bitcoin to coraz prężniej rozwijająca się zdecentralizowana kryptowaluta wprowadzona na rynek w 2009 roku. Czy nazwanie go prawdziwym pieniądzem nie będzie nad wyraz przesadne?

http://www.sprytnybiznes.eu/artykuly,bitcoin,4,1,co_to_jest_bitcoin_,9.html
Co to jest Bitcoin?
Co to jest Bitcoin?
sprytnybiznes.eu

Moja misja:

W sieci działam już ponad dziesięć lat, przez ten czas prowadziłem i budowałem wiele różnych serwisów oraz sklepów internetowych. Zawsze chciałem mieć coś swojego, dzięki czemu mógłbym realizować hobby i jednocześnie zarabiać. Własną przygodę rozpocząłem 2006 roku z „Programami partnerskimi” i działam w nich dalej. Jednak ciągle zmieniające się algorytmy Google, a także inne czynniki powodują duże utrudnienia. Niedawno zainteresowałem się również programami typu „Revenue Share” i „Kryptowalutami”, które są obecnie bardzo popularną metodą pozyskania dodatkowych dochodów.

Post has attachment
Co to jest Revenue Share?

W dzisiejszym artykule chciałbym wyjaśnić bardzo krótko, czym są programy typu „Revenue Share” i jak się w nich zarabia. Na wstępie pragnę dodać, iż nie jest to żaden cudowny sposób pozyskania dodatkowych dochodów. Należy podchodzić do tego poważnie jak w przypadku każdego innego biznesu.

http://sprytnybiznes.eu/artykuly,przydatne_artykuly,3,1,co_to_jest_revenue_share,2.html

Post has attachment
Dywersyfikacja portfela sposobem na zmniejszenia ryzyka inwestycji

Jak powszechnie wiadomo, życie potrafi nieźle zaskoczyć i nikt nie może zagwarantować nam nic pewnego. Taka sama refleksja odnosi się do wszelkiego rodzaju biznesów. Jeżeli ktoś mówi nam, zainwestuj w ten produkt lub usługę, bo na tym nie można stracić, oszukuje samego siebie lub z premedytacją wprowadza swojego przyszłego partnera w błąd.

http://sprytnybiznes.eu/artykuly,przydatne_artykuly,3,1,dywersyfikacja_portfela_sposobem_na_zmniejszenia_ryzyka_inwestycji,3.html
Wait while more posts are being loaded