Post is pinned.Post has attachment

Post has shared content
Дистанційний курс “Сайт як педагогічний органайзер вчителя” (09.10-22.10.17) створено для педагогів, які прагнуть використовувати хмаро орієнтовані технології у навчанні. Цей курс допоможе вчителям, використовуючи цифрові технології, проектувати навчально-виховний процес за допомогою Google сайтів. Впродовж курсу слухачі ознайомляться з таким інструментом як Google сайти, проаналізують можливості цього інструменту, створять власний сайт для навчання.

Розвиток інформаційно-цифрової компетентністі слухачів на дистанційному курсі “Сайт як педагогічний органайзер вчителя” дозволить використувувати інструмент Google сайти для організації перевернутого навчання, групової роботи над учнівськими проектами, створення тематичних сайтів, реалізації соціальних проектів.

Автор тренінгу: Артем Герман

Навчання триватиме протягом двох тижнів.
І тиждень навчання: знайомство з інструментом Google сайти.
Завдання: ознайомитися з можливостями інструмента Google сайти, а саме створення сторінок сайту, додавання Google документів, презентацій, таблиць, календарів, карт та відео на сайт, налаштування доданих об’єктів для перегляду користувачами, вибір дизайну сайта, додавання співавторів, створення сайту за зразком;

ІІ тиждень навчання: проектування власного навчального сайту.
Завдання: розрорбити макет навчального сайту, сформувати комплекс навчальних матеріалів для учнів з предмету, наповнити та опублікувати власний навчальний сайт.

Записатися на дистанційний курс: https://goo.gl/forms/y2K9F7zXk5WVR3KM2

Детальніше на сайті Академії: http://www.airo.com.ua

https://youtu.be/-9Awvp2Jb7M

Post has shared content
«АКАДЕМІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ» («АІРо») – це спільнота однодумців, які вважають, що запровадження змін в освіті значною мірою залежить від професійної підготовки освітян (керівного складу особливо), усвідомленості батьків їхньої ролі в освітньому процесі, а також формуванні та розвитку ключових компетентностей учнів у сучасній школі.
http://www.airo.com.ua
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
У м. Слов’янськ Донецької області відбулася ІІ cесія курсів підвищення кваліфікації «НubSchool – школа з європейським рівнем якості освіти»

Post has shared content
Шановні колеги, рекомендую Вам усім прослухати виступ О.М. Марченко про технологію "падагогічного колеса" А. Каррінгтона.
Це цікаво!!!

Post has attachment
Після конференції робота продовжується...
Сергій Дятленко прислав обіцяні матеріали про бюрократизацію освіти.
Також надаємо посилання на деякі документи в електронному форматі
http://don.kievcity.gov.ua/content/debyurokratyzaciya-osvitnoi-sfery.html
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-09-28
5 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded