Post has attachment
Но кто учит его решать проблемы трезвым путем, кто ему рассказывает о том, что бутылка лишь усугубляет и откладывает его проблемы в потайной сундук, переполнившись который, так или иначе, откроется когда-нибудь? Разве в школе или семье учат тому, как справляться со своими страхами или эмоциями? Разве в средствах массовой информации много роликов о том, как можно провести весело время без пива? Как часто мы видим рекламму все в том же телевизионном ящике, о том, как бросить пить, что выход для алкоголика существует и где его необходимо искать? Нет, на всех каналах телевиденья идет реклама, что без пива даже футбол - не футбол!...

Post has attachment
Часто родители могут не догадываться о приеме их ребенком наркотиков до тех пор, пока на их глазах не начнут проявляться признаки наркотического абстинентного синдрома – ломки. И состояние охваченного паникой взрослого человека сложно описать. Родители, стараясь всячески помочь своему чаду, теряя голову, начинают набирать любые доступные номера телефонов с целью, побыстрее прекратить мучения родного человека.
Но какие же меры стоит предпринимать в действительности?

7 кроків для оздоровлення душі

1. Визнати свої гріхи
Тільки Ісус, який є Богом, може нам простити наші гріхи. Гріх – це є хвороба душі, яка приносить страждання, відчуття вини та тягар. Він робить нас нещасливими. Тому перед Ісусом у молитві, а також у Св. Сповіді потрібно відкрити Богові свої гріхи. Тільки спасенне визнання - «Я згрішив», - дарує нам мир Божий.

2. Довірити себе Ісусу
Дозволити Ісусові ввійти у всі сфери нашого життя: особистого, родинного, суспільного тощо.

3. Простити іншим
В молитві «Отче Наш» кожного разу ми молимося «і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим». Бог постав чітку умову: коли я прощаю, тоді Бог і мені простить. Коли я хочу отримати милосердя, то я також маю чинити милосердя.

4. Направити моральну шкоду
Це вимагає Божа і людська справедливість. Коли хтось вкрав - нехай поверне, коли хтось обманював – нехай так не чинить та визнає свою провину перед іншими, коли хтось посварився – нехай примириться тощо.

5. Залишити гріх
Маємо зробити радикальний крок, не дати гріху чи грішній звичці шансу. Коли обробляється поле, то вириваються усі бур’яни з корінням, бо інакше за короткий період часу вони знову проростуть. Подібно є із гріхом. Ми маємо вирвати його з коренем, тобто:
Надіятися на Божу ласку
Уникати нагоди до гріха
6. Відректися диявола, його практик та фальшивої віри
Тут насамперед мається на увазі гріхи магії, ворожіння, екстрасенси, віра в забобони, енергії, біотоки, паранормальні явища, бойові мистецтва сходу, йога, бабки, альтернативна медицина тощо. За тими практиками, віруваннями та лікуванням не є Бог, але диявол. Це є найбільші гріхи проти Бога, які залишають свої сліди на душі, психіці та здоров’ї людини. За ці гріхи згідно Божого Слова (Вих. 20,5) є кари – духовне прокляття до 3-4 покоління. Єдиний вихід та звільнення є покаяння та відречення від цих духовних сил, які стоять за цими практиками і речами. В покаянні потрібно просити в Ісуса за звільнення і очищення. 

7. Життя віри
Тут мається на увазі тримати живу духовну єдність з Ісусом, ставлячи Його в центрі нашого життя. Також наші відношення до людей та речей маємо підпорядкувати Ісусові. Для життя віри необхідно є духовна пожива Св. Письмо, молитва, Св. Причастя, піст.
Wait while more posts are being loaded