Dzień dobry.

Jako iż jestem dobra z matmy (poziom 1-2 gimnazjum, bo startowałam w olimpiadzie i prawie zostałam finalista i pani dla treningu dawała mi takie zadania), gramatyki, angielskiego (gramatyka, pisownia itp., zostałam laureatem z olimpiady i chodzę na dodatkowy angielski), ortografii i muzyki, chętnie będę pomagać osobom w tej grupie. Co prawda jestem w 6 klasie, ale dam sobie radę xD

Szczególnie z matematyki bo nie mam zadań jakiś trudniejszych, więc mi nudno xD

Pomocy!
Mam zadanie z matematyki z działu: Równania
Rospisałby mi to ktoś? Proszę!
Treść zadania:
W trójkącie prostokątnym jeden z kątów ostrych ma miarę 2 razy mniejszą niż suma miar dwóch pozostałych kątów. Oblicz miary kątów tego trójkąta.
Zadanie dla 1 klasy gimnazjum

Ej dobra. Pomocy.
Piszę opowiadanie na Polaka... I.. Nwm co mam dalej napisać xD
Dajcie jakieś propozycje pliz ;-; T^T

"Rok 2005. W telewizji i radiu mówią teraz o pewnym morderstie. Ash siedział przed telewizorem i w panice oglądał wiadomości...
- W Sandsone miało miejsce morderstwo - mówili w telewizji - zero świadków. Wiadomo tylko, że ofiara miała 20 lat. Policja nic więcej nie zdradziła do tej pory. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej, będziemy Państwa informować na bieżąco.
Ash dalej wystraszony wyłączył telewizję, wstał i wyjżał przez okno. Z 14 piętrowego budynku było widać połowę miasta. Wyglądając przez okno obserwował wszystko, co mogło być podejrzane..."

Post has attachment
Jakby ktoś to miał na plastyce jak ja teraz to tu jest pomoc jak te cosia narysować. Ale ogółem na Google grafika jest dużo takich obrazków co mogą pomóc. Wystarzczy wpisać tak jak ja to zrobiłam np. "gruszka mozaika"

Post has shared content

Post has attachment
Jak bardzo lubicie szkołę?
-
votes visible to Public
4%
-1000/10 NIENAWIDZĘ Z CAŁEGO SERCA!!
9%
0-1/5 i hate it!
22%
2/5 gónwno
52%
3/5 :/ taka se
13%
4-5/5 lubię szkołę

Gdzie mogłam zostawić moje ćwiczenia od matmy ? ;-;

Post has attachment
Konkurs!
Ten kto zrobi/Narysuje/znajdzie jakiś fajny rysunek, i opublikuje go na grupie, oraz będzie najlepszy, dostanie.......... moda! ;v; a zdjęcie zostanie na okładkę ;v; liczy się równiesz duża aktywność np: pisanie komentarzy i +1 :D
Dziena!
Photo

Witajcie!
Ta grupa jest po to stworzona, by jak nie rozumiecie jakiegoś zadania np. z Polaka to piszecie je nam i pomagamy z nim po swojemu.
Liczymy oczywiście że będziecie mieć dobre oceny dzięki tej grupie ;^;

Co tu znajdziesz :
- Głosowania na moda i właściciela.
- Konkursy.
- Wiadomości natychmiastowe.
- Duża pomoc.
- Mnóstwo możliwości.

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded