Post has attachment
Niezwykle milo nam poinformować, że nasze piżamki antyroztoczowe DERMASOVA otrzymały certyfikat ECARF.
Dla przypomnienia ECARF to międzynarodowy interdyscyplinarny ośrodek leczenia, badania i dystrybucji wiedzy w dziedzinie alergologii. Centrala fundacji, założonej w 2003 r., mieści się w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii w Charité w Berlinie, największym w Europie szpitalu klinicznym. Celem statutowym ECARF jest poszerzanie i popularyzacja wiedzy na temat alergii, a także prowadzenie badań naukowych w tej dziedzinie. Efekt prac fundacji to m.in. lista produktów, usług i hoteli, które są przyjazne dla osób z alergiami.
#alergia #astma #roztocza #atopowe #ecarf
Photo

Post has attachment
Mamy dla Was zadanie na dziś. Co Wy na to?
Photo

Post has attachment
Mamy dla Was zadanie na dziś. Co Wy na to?
Photo

Post has attachment
Zdrowych, spokojnych, radosnych świąt. A potem przeniesienia tej magii i radości w codzienność na cały rok. Wszystkiego świątecznego. 😍
Photo

Post has attachment
W nadchodzący weekend przypomnijmy sobie o tym co jest naprawdę ważne. W tym magicznym czasie na co dzień. Zatrzymajcie się na chwilę, zanim zaczniecie biec, nie po to co potrzebne.
#alergia #astma #roztocza #atopowe #magia
Photo

Post has attachment
Chcemy pomóc Świętemu Mikołajowi. Wejdźcie na stronę www.sklep.alergsova.pl i zamówcie prezenty dla Waszych bliskich.
#astma #alergia #roztocze #atopowe #święta #gwiazdka #darmowadostawa
Photo

Post has attachment
Dawno nie testowałam produktu, który się sprawdził w tak wielu trudnych sytuacjach. Mowa o galaretce Aloe Vera Gelly/ Forever Living. Tu uwaga dla wszystkich - zdarzają się uczulenia na aloes, więc nie jest to produkt dla każdego, niemniej jednak nam pomógł w następujących sytuacjach:
1. Podrażnienie skóry z powodu nadmiaru słońca, mimo kapelusza i kremu z filtrem - testowaliśmy ten produkt latem, a zbliża się zima, niektórzy wyjadą na śnieżne podboje, my też zabierzemy ze sobą tubkę galaretki - rano po nałożeniu galaretki na noc na buzię, nie było śladu po podrażnieniach - omijaliśmy oczywiście okolice oczu.
2. Wysypka atopowa na twarzy i rękach - jednemu z dzieci gwałtownie pogorszył się stan skóry na rękach i buzi. Smarowanie galaretką zatrzymało rozprzestrzenienie się problemu i po kilku dniach było dużo lepiej.
3. AZS zaatakowało skórę głowy - wyglądało to jak typowa ciemieniucha, która wróciła w okresie pylenia po ...... 10 latach. Cierpliwie smarowaliśmy to miejsce właśnie galaretką aloesową, dziecko się dzięki temu nie drapało, bo galaretka przyjemnie chłodzi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego produktu, kto nie ma nic przeciwko aloesowi, to polecamy spróbować.
#atopowe #astma #alergia #test #kosmetyki
Photo

Post has attachment
My też przygotowujemy się do Gwiazdki. Nasze nowe akcje promocyjne pojawią się 28 listopada. Zostańcie z nami i poinformujcie Waszych znajomych. Niech każdy ma możliwość zostania Św. Mikołajem.
#astma #alergia #roztocza #atopowe #gwiazdka #promocja
Photo

Post has shared content
Czy wiecie jak zorganizować pokój dla małego atopika? Obejrzyjcie film i napiszcie czy zmienilibyście coś jeszcze. #alergia #astma #roztocza #atopowe

Post has attachment
Heloł! Pakujemy dla Was Sovy i już jutro czekamy na Was w Nadarzynie na Targach Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej 2016. Do zobaczenia!
#sova #astma #alergia #roztocza #atopowe #dnialergii
Photo
Wait while more posts are being loaded