Post has attachment
سازگاری بیش از 1500 وسیله هوشمند با کنترلر خانه هوشمند ورا پلاس

www.kian-da.com
Photo

Post has attachment
ورا سازگارترین کنترلر خانه هوشمند جهان

www.kian-da.com
Photo

Post has attachment
ورا پلاس مغز خانه هوشمند شما

www.kian-da.com
Photo

Post has attachment
مزیت شماره 9 خانه هوشمند: کنترل خانه و تجهیزات آن زمانی که خارج از شهر هستیدآیا تا به حال به خارج از شهر در حالیکه کلید خانه را به یک همسایه داده باشید رفته اید؟. بسیاری این کار را انجام می دهند تا همسایه کارهای خانگی از قبیل آب دادن گیاه ها، مراقبت از حیوانات خانگی، و یا دریافت نامه های پستی که باید در غیاب آنها انجام شود را انجام دهد. یک سیستم خانه هوشمند به شما اجازه کنترل بیشتر و ساده تر نسبت به چرخاندن یک کلید را می دهد، که یک کمک و تسکین برای برخی از صاحب خانه ها می باشد. شما به راحتی می توانید یک زمان را برای ورود یک فرد به خانه خود تنظیم کنید و اجازه دهید او به خانه شما از طریق گوشی های هوشمند وارد شود.
این ویژگی اجازه می دهد تا شما کنترل وضعیت را بطور مداوم داشته باشید. دیگر نیازی به نگرانی در مورد اینکه همسایه کلید را از دست بدهد و یا نگرانی بخاطر داشتن دسترسی کامل و نامحدود به وسایل شما نیستید. علاوه بر این، شما می توانید مطمئن شوید که کارهای خانه در واقع در حال انجام شدن می باشند، بنابراین شما هیچ شگفتی زمانی که به خانه برمی گردید نخواهید داشت.
Photo

Post has attachment
مزیت شماره 10 خانه هوشمند: مراقبت همیشگی از فرزندان خوداز طریق سیستم خانه هوشمند، شما به راحتی می توانید از کودکان خود مراقبت نمایید. شما می توانید اطمینان داشته باشید که آنها هر شب و با خیال راحت به خانه می رسند. می توانید به آنها اجازه وارد شدن به خانه را بدون بیرون آمدن از رختخواب و خوش آمد گویی گفتن به آنها بدهبد. شما همچنین می توانید رفت و آمد آنها را توسط دوربین های امنیتی ببینید و همچنین مطمئن شوید که چراغ ورودی خانه هنگامی که به خانه می رسند روشن می باشد.
این ویژگی به شما کمک می کند تا آنها را امن نگه دارید، و همچنین کمک می کند تا شما بدانید هر روز چه می کنند، که می تواند برای یک پدر و مادر مشغول کاملا مفید باشد. در مجموع، سرمایه گذاری در یک خانه هوشمند باعث بهره مندی شما در راه های مختلفی می شود. یک خانه هوشمند صرفه جویی در هزینه ها را بدنبال خواهد داشت. زمان و انرژی شما را بهینه می کند. و شاید مهم تر از همه یک خانه هوشمند شما و خانواده شما را ایمن و خانه شما را امن نگه می دارید.


خانه هوشمند کیان دور اندیش
Photo

Post has attachment
مزیت شماره 7 خانه هوشمند: کمک به اقتصاد


به عبارت ساده، شما در حال کمک به اقتصاد هنگامی که شما از یک سیستم خانه هوشمند استفاده می کنید می باشید. شما این اطمینان را خواهید داشت که تنها مقدار انرژی و منابعی که لازم است را استفاده می کنید.
Photo

Post has attachment
عضویت خانه هوشمند کنترل4 در زی ویو یک تاکید برای Z-Wave می باشد
Photo

مزیت شماره 6 خانه هوشمند: صرفه جویی در هزینه و افزایش راحتی

همانطور که قبلا ذکر شد، یک سیستم خانه هوشمند موجب صرفه جویی در هزینه می شود. مفید ترین تاثیری که سیستم خانه هوشمند خواهد داشت خود را در قبض یرق به صورت ماهیانه نشان می دهد. دیگر لازم نخواهد بود شما بابت لوازم خانگی که در غیاب شما در خانه روشن می مانند هزینه کنید. همچنین شما در مصرف و هزینه گاز صرفه جویی خواهید کرد بدین شکل که دیگر نیازی برای به خانه رفتن به منظور روشن و یا خاموش کردن وسیله ای نمی باشد. که قطعا این راحتی خانه هوشمند نیز می باشد. شما کنترل کاملی بدون اعمال هر گونه تلاش اضافی برای اینکه مطمئن شوید هزینه ها پایین است خواهید داشت.

مزیت شماره 8 خانه هوشمند: افزایش آرامش ذهن

شاید این مزیت خانه هوشمند شامل حال همه نشود، اما برای کسانی که بطور مداوم نگران می باشند که آیا قبل از خروج از خانه همه چیز را چک کرده اند یا نه، یک سیستم خانه هوشمند یک سرمایه گذاری مناسب است. به طور خلاصه، خانه هوشمند آرامش ذهن را ارائه می دهد. این مزیت برای آن دسته از افرادی که هر روز خانه را ترک می کنند در حالیکه، وسواس گونه نگران اند که آیا همه چیز در نظم خود می باشد یا نه، سودمند می باشد. با بسیاری از تنش ها در زندگی روزمره، خوب است که حداقل یک کار از فهرست "باید انجام شود" را بتوانید بدون حضور فیزیکی در خانه انجام دهید در حالیکه آن کار مشاهده اتفاقات خانه و دیدن آنچه در جریان است می باشد.

Post has attachment
مزیت شماره 4 خانه هوشمند: افزایش راحتی از طریق تنظیم دما

ما اغلب صبح زود خانه را به سمت محل کار ترک می کنیم و فراموش می کنیم که ترموستات را تنظیم کنیم. در نتیجه، ممکن است به خانه در حالی بازگردیم که بیش از حد گرم و یا خیلی سرد باشد. این موضوع ناخوشایند است که تنظیم دمای خانه به میزان مطلوب، نیاز به زمان زیادی دارد. با این حال، در یک خانه هوشمند، شما می توانید به سادگی ترموستات خانه را از محل کار خود چند ساعت قبل از رفتن به خانه تنظیم کنید. این موضوع هم در کاهش هزینه موثر می باشد و هم موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود، و این مزیت به شما کمک می کند تا بر زندگی خود زمانی که خانه را صبح بدون در نظر گرفتن بسیاری موارد دیگر به سرعت ترک می کنید تا به موقع به محل کار خود برسید مسلط باشید.
Photo
Wait while more posts are being loaded