Post has attachment
Bu İzdihamın Adı Aşk
Verenel Derneği Van Temsilciliği, bu yıl kapsamı daha da geliştirilen Kutlu Doğum etkinliklerine, düzenlediği kitap kampanyasıyla katıldı. Bu kapsamda derneğimiz, 12.04.2013 Cuma günü Cuma saatinde Van Beşyol Meydanı’nda kitap dağıtımı yaptı.
Peygamber Efendimiz ( S.A.V.)’in hayatının anlaşılması, yüksek ahlakının ve davranışlarının kendi ahlakımıza ve davranışlarımıza yansıması doğrultusunda seçilen kitaplar, büyük ilgi gördü.
Etkinlikte, 2.000 adet Peygamber Efendimizin Hayatı kitabı, 2.000 adet Sünnet-i Seniyye levhası ve 500 adet Dinimi Öğreniyorum kitabı, Van bölge halkına hediye olarak dağıtıldı.
Verenel Derneği’nin bu etkinliği, bölgedeki televizyon ve gazetelerin de büyük ilgisini çekti. Dağıtım esnasında yaşanan izdihama vurgu yapan medya kuruluşları, yaşananlara “Bu İzdihamın Adı Aşk” diyerek manşet attılar.
PhotoPhotoPhoto
2013-05-30
3 Photos - View album

Post has attachment
Benim Adım Yetim Tek Varlığım Masumiyetim

1 YETİM İÇİN AYLIK 80 TL

Dünyanın dört bir yanında açlık, hastalık, savaş, organ mafyası ve misyonerlik gibi tehlikelerle karşı karşıya kalan mazlum ve masum yetimlere ayda sadece 80 TL destek vererek sahip çıkabilirsiniz.
Photo

Post has attachment
Her Kıraathane Bir Kütüphane

Kıraathanelerde kaliteli zaman geçirmek, okuma alışkanlığı kazandırmak ve İslamiyetin temek kavramları hakkında bilgi sahibi olmak adına başlattığımız 'Her Kıraathane Bir Kütüphane' kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz

Kampanyamıza katılan herkese ücretsiz 1 Yıl YeniDünya Dergisi aboneliği


Kütüphanemizde Bulunacak Kitaplar

1- Peygamberler Tarihi
2- İslam' ın İlk Dönem Tarihi
3- Ehl-i Sünnet İtikadi
4 -Büyük İslam İlmihali
Photo

Post has attachment
Somali yardımları
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-05-30
14 Photos - View album

Post has attachment
Suriye'ye Yardım
Wait while more posts are being loaded