Post has attachment
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU ile Başkanımız Sayın Atalay ŞAHİNOĞLU, Dernek Yönetim Kurulu üyelerimiz, İstanbul Vali Yardımcısı Sayın Adnan ÇAKIROĞLU,Ümraniye Belediye Başkanı Sayın Hasan CAN, AKP Ümraniye İlçe Başkanı Sayın Enver Sedat Çakiroğlu, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Sayın Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Sayın Murat ÖZDAĞ, Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Dr. Mustafa AYDIN ve Trabzonlu hemşehrilerimiz ile birlikte Trabzon Park içerisinde ki Fevzi Hoca Balık Restoranda ki yemekli toplantıda bir araya geldik.
Photo

Post has attachment
Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Hakim Recep AYDIN' ın ablası Gülzade ŞEKER vefat etmiştir. Cenezesi 04 Şubat 2016 Perşembe (bugün) Zeytinburnu Şabanağa Çarşı Caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah' tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
Photo

Post has attachment
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. KOÇ' un vefatını derin üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Başta KOÇ ailesi olmak üzere tüm sevenlerine ve iş dünyasına başsağlığı dileriz.
Photo

Post has attachment
Şırnak İdil İlçesinde şehit düşen hemşerimiz Özel Harekat Polisi Mahmut BİLGİN' e Allah' tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Dernek üyelerimizden ve Derneğimizin Denetleme Kurulu üyesi Sayın Hasan YILMAZ' ın kardeşi Emine SAĞLAM vefat etmiştir. Cenazesi 29 Aralık 2015 Salı (yarın) öğlen namazını müteakip Vakfıkebir Merkez Caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah' tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına atanan hemşerimiz Sayın Şeref MALKOÇ' u tebrik eder, yeni görevinde de başarılarının devamını temenni ederiz.
Photo

Post has attachment
Trabzonspor’ un yeni başkanı seçilen Sayın Muharrem USTA ve yönetimini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Tüm başkan adaylarına Trabzonspor’ a yakışır bir kongre yaşattıkları için teşekkür eder, camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz.
Photo
Wait while more posts are being loaded