Post has attachment
Tak snad už to můžu takhle prozradit, že dnes večer budem nahrávat hangout s fotografem, kterého osobně velmi obdivuji, Michalem Vitáskem. Nejvíc se mi asi líbí jeho čtvercové černobílé fotky http://www.cernobila.com/ a jeho krásné fotky krajin http://www.fotokrajina.cz/ Michal taky pořádá workshopy například ve Skotsku nebo na Islandu. Na Google+ ho najdete zde: +Michal Vitásek 

Post has attachment

Jaké téma byste rádi do dalšího fotohangoutu? Co se týče kvality informací tak +Martin Kacvinsky sice nasadil laťku hodně vysoko, ale snad se najde někdo, kdo si troufne být jako další po něm :) Rád bych udělal další natáčení tuto středu 21:30.

Post has attachment
Záznam čtvrtého hangoutu: Natáčení videa digitální zrcadlovkou s +Martin Kacvinsky. Omlouvám se za zhoršenou kvalitu zvuku kvůli horšímu internetovému připojení. Budem rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu!

Odkazy zmíněné v článku: 
Magic Lantern http://magiclantern.wikia.com/wiki/Magic_Lantern_Firmware_Wiki
Martinův web www.kaco.sk (určitě mrkněte na Martinova svatební videa, mně se moc líbí!)

Odkaz na video hangoutu: Fotohangout #4: Natáčení videa pomocí zrcadlovky

Už za půl hodiny natáčíme další český fotografický google+ hangout "Natáčení videa pomocí digitální zrcadlovky". Kdo se chce připojit do vysílání nebo kdo má nějaké zajímavé dotazy, tak napište komentář k tomuto příspěvku. Odkaz na živé vysílání zkusím hodit přímo k tomuto příspěvku, až začnem nahrávat.

Ahoj, kdo se chcete zúčastnit natáčení buď jako aktivní hosté nebo jen jako neviditelní diváci, zapište si do kalendáře termín hangoutu. Pokud to prošvihnete, nevadí, video bude jako vždy veřejně na youtube. https://plus.google.com/events/cn49h7qtrujqutdkeuf93nuemr8?authkey=CPXs4LT8vqfm7wE

Tato komunita vznikla jako komunikační platforma o Českých fotografických hangoutech. Můžete zde diskutovat nejen o tématech, která jsme probírali, ale o čemkoliv, co vás zajímá.

Post has attachment

Tématem příštího hangoutu bude Nahrávání videa pomocí digitální zrcadlovky a budeme ho nahrávat ve středu 19.12. ve 21:45. Pokud se chcete připojit přímo do vysílání, dejte mi vědět předem, a buďte ready už 21:30. Všichni ostatní jste zvaní na sledování živého vysílání.

Pokud máte k tomuto tématu jakékoliv dotazy, posílejte je jako komentáře přímo k tomuto příspěvku a během vysílání se na ně budeme snažit odpovědět.
Wait while more posts are being loaded