Dzień dobry!
Proszę o poradę, wskazówkę, linka...
Dość dawno temu czytałem o możliwości obsługi domen i jej subdomen - albo o możliwości obsługi różnych domen przypisanych do jednego serwera - za pomocą jednej instalacji Joomla.
Szukam tych informacji od dwóch tygodni samodzielnie ale bez powodzenia.
Być może nawet nie była to informacja o Joomla... Tylko mi się to "przestawiło, skleiło" w rozumie...
Dodatek Joomla, umożliwiający obsługę subdomen chyba znalazłem, tak mi się wydaje ale ponieważ nie posługuję się swobodnie językiem angielskim to jeszcze nie wiem co to, do czego dokładnie służy i jak się go używa.
Zadanie jakie sobie postawiłem to utworzenie w domenie głównej obszaru, który będzie zawierał forum dyskusyjne i artykuły omawiające ogólnie treści w subdomenach a subdomeny - zawierające treści szczegółowe - będą powstawać sukcesywnie w miarę zwiększania się zainteresowania tematem w domenie głównej.
Nie chciałbym instalować kolejnych CMS do obsługi kolejnych subdomen i przymuszać użytkowników do kolejnych rejestracji ale nie mam pojęcia jak rozwinie się dyskusja i jakie subdomeny powstaną.
Może istnieje inne rozwiązanie tego zadania...? Bardzo proszę o sugestię.

Post has attachment
Huuuuraaa JUŻ JEST! :-D
Wystartowała nowa odsłona Naszej witryny ‪#‎JDPL2016‬ ➡ ➡http://www.joomla-day.pl
Jest po prostu Joomlaaaastycznaaa
Brawa dla zespołu pracującego nad projektem
Większość funkcjonalności jest już wdrożona, ale panowie - Michał Trzepizur, Sebastian Dajnowiec i Norbert Sulżycki nadal intensywnie pracują!
Już na samym starcie zobaczycie licznik odliczający dni, godziny, minuty i nawet sekundy do eventu! A wszystko w kolorach... oczywiście ‪#‎Joomla‬! Ależ ten czas leci! Pozostało tylko 98 dni!
W witrynie znajdziecie informacje dotyczące prelekcji i prelegentów, którzy już zgłosili chęć podzielenia się swoją wiedzą.
Siłą Naszej społeczności jest fakt, że dzielimy się swoją wiedzą! Gorąco zachęcamy Was do zgłaszania swoich prelekcji => http://www.joomla-day.pl/prelegenci/zglos-prezentacje
➡ Zapraszamy do współpracy potencjalnych sponsorów! ⬅
Na całym świecie ‪#‎JoomlaDay‬ odbywają się dzięki zaangażowaniu firm i przedsiębiorców oferujących swoje produkty i usługi dla #Joomla - rozszerzenia, szablony, tworzenie witryn, hosting, audyty, pozycjonowanie, szkolenia, kursy, książki i inne.
Zapraszamy wszystkie polskie firmy, które swoją działalność opierają na #Joomla! To niepowtarzalna okazja, aby świat dowiedział się o Waszych produktach lub usługach => http://www.joomla-day.pl/sponsorzy/jak-zostac-sponsorem
Nastawcie swoje radary na odbiór, bo już wkrótce startujemy ze sprzedażą biletów!
‪#‎JPositiv‬
http://www.joomla-day.pl/

Post has attachment
Mamy już pierwsze wideo z JoomlaDay Polska 2015. Zapraszamy do obejrzenia. Sarah Watz - Stan Joomla! #joomla #joomladay #jdpl15  

Post has shared content
Znamy już termin i miejsce +JoomlaDay Poland 2015.
Miło nam także poinformować, że głównym partnerem wydarzenia został Gdański Park Naukowo - Technologiczny.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na FB, Twitter i G+, gdzie na pewno niebawem pojawią się kolejne interesujące informacje.

Widzimy się w Gdańsku !
Photo

Post has shared content
Dzisiaj ostatni moment aby zarejestrować się na czwarte już spotkanie Joomla User Group - Silesia. Mamy już prawie 80 zarejestrowanych osób ! Serdecznie Zapraszamy!

Tematy i prelegenci:
Michał Trzepizur: Bezpieczeństwo w Joomla!
Artur Żugaj: Optymalizacja Joomla! pod kątem pozycjonowania
Sławomir Pieszczek: Własny szablon dla Joomla!
Wojciech Klocek: Joomla! 3.4 - nowe funkcje

Więcej informacji: www.jug-silesia.joomla.pl

#joomla #jug #silesia  
Photo

Post has shared content

Post has attachment
J and Beyond to jedna z najpopularniejszych konferencji Joomla!. Daje niesamowitą możliwość pozyskania sporej wiedzy od najlepszych specjalistów z całego świata. To możliwość poznania wyśmienitych ludzi, a także nawiązania kontaktów biznesowych. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy warto być na JAB, to teraz będzie to wyśmienita okazja.

Post has attachment

Post has shared content

Post has attachment
Już 29.11.2014r. w Zabrzu o godz. 15:00 odbędzie się kolejne spotkanie Joomla User Group - Silesia.
Miejsce spotkania: Kopalnia Guido (Komora Badawcza nr 8 - 320 m pod ziemią)

Uwaga: ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracji możecie dokonać na stronie: www.jug-silesia.joomla.pl
Photo
Wait while more posts are being loaded