Post has attachment
Sławomir Mączyński oskarża publicznie Tomasza Lingo o ujawnienie danych osobowych (dnia urodzin syna). Tymczasem to on sam podaje ten dzień a tajemnicą poliszynela jest wiek chłopca.
Sławomir M. napisał kilkanaście blogów umieścił niezliczoną liczbę wpisów bezpodstawnie oskarżając wiele osób z Fundacji.
Przez kogo finansowany jest Sławomir M. ? Komu zależy na niszczeniu patriotycznej organizacji dobroczynnej?
Photo

Post has attachment
Dobre pytanie. Kto finansuje Sławomira Mączyńskiego? Kto przelewa pieniądze na jego rachunki? Ile i od kogo dostaje pieniędzy za zniesławianie patriotycznej organizacji dobroczynnej? Pytań tego typu jest wiele. Miejmy nadzieję, że sprawa karna da odpowiedź i na te pytania.
http://niebezpieczny-czlowiek.blogspot.com/

Post has shared content
Na początku czerwca 2016 roku prezes Fundacji prosi o pomoc w zgłaszaniu bloga .milunio.blogspot.com, który zawiera treści o charakterze zniesławiania i zniewagi.
Sławomir Mączyński z Glasgow nadal nas pomawia i zniesławia.
Proszę o pomoc w blokowaniu jego bloga.
Blog zawiera treści o charakterze nękania i zniesławiania.
Manipuluje faktami dopowiada swoje nieprawdziwe historie.

Proszę nie narażać się i nie klikać +1 oraz nie udostępniać tej wiadomości publicznie. Kanalia zastraszyła kolejne dwie panie, które mu wcześniej pomagały. Bardzo niebezpieczny typ.

Poniżej znajdują się link oraz instrukcja jak zgłosić bloga.

https://support.google.com/blogger/answer/76315?hl=pl&id=6246028977219003353&url=https://milunio.blogspot.com/

Osoby chcące dowiedzieć się więcej proszę o przesyłanie pytań na kontak@fppp.pl.
Photo
Photo
2016-06-08
2 Photos - View album

Post has shared content
Sławomir M. nagłaśnia wszędzie, to że Tomasz Lingo ( różnie z datami bywa, raz od grudnia, raz od stycznia, raz od początku znajomości... szkodzi jemu i jego synowi). Jak się okazuje to kolejne jego kłamstwo. Poniżej wiadomość z 26 lutego w której samowolnie zeznaje co innego.
Tutaj Mączyński dziękuje mi podwójnie, za upominek w postaci Kubka Fundacji oraz za wsparcie. Mamy 26 lutego 2016 rok, w odpowiedzi na jego blog w którym pisze, że szkodziłem mu od grudnia 2015 roku.
Pola zaczernione dotyczą ściśle postępowania prokuratorskiego prowadzonego w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce więc je zakrywam.
Zauważcie jak się podpisuje, jako mój przyjaciel.
Photo

Post has shared content
Dowód na kolejne kłamstwo Sławomira M.
Słyszeliście jak ktoś wmawia innym, że zrezygnowaliśmy z pomocy Mączyńskiemu, ponieważ dowiedzieliśmy się w marcu o co jest oskarżony?
Tak jak wcześniej pisałem, wiedzieliśmy o tym od początku. Nie mam nagranej rozmowy ale przeszukując wiadomości znalazłem jego wiadomość wysłaną lokalnie do księdza w której się przyznaje tak jak to przyznał w rozmowie ze mną na skype. Nie ukrywał tego oskarżenia, przecież nie ma powodu... (jak to wspomina cyt.: "to wina muzułmanki pakistańskiego pochodzenia obywatelstwa niemieckiego).
Fundacja wyciągnęła rękę, pomimo oskarżenia. Nie skazujemy ludzi za pomówienia. To sąd rozstrzygnie o winie. My widzieliśmy samotnego, schorowanego ojca, Polaka patriotę i bogobojnego katolika, wychowującego porzuconego przez matkę syna. Teraz rozumiemy, że w tym opisie, dosłownie w każdym słowie myliliśmy się, dosłownie w każdym...
Photo

Post has attachment
Lista usuniętych lub zablokowanych blogów Sławomira Mączyńskiego. Na prośbę zniesławianych i znieważanych sześciu osób administrator usunął lub zablokował następujące blogi (patrz grafika). Każdy z nich zostanie tutaj omówiony.
Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Sławomir Mączyński w czerwcu 2016 stracił swój pierwszy profil na Gplus za zniesławianie fundacj PPP oraz kilku osób prywatnych.
Photo
Photo
19.12.2016
2 Photos - View album
Commenting is disabled for this post.
Wait while more posts are being loaded