Post has attachment

Post has attachment
Yunanistan 2017 için bu aksam gidiyoruz.

On dört yıldır duygularımızı, düşüncelerimizi, kültüre, ailemize ve kendime ait tüm görsellerimizi , şeffaf ve objektif bir biçimde ortaya koyduk ve koymaya devam ediyoruz.

Öncelikle içten, objektif, her kese eşit mesafede ve en önemlisi gönülden kişileri ayırmadan, sevgi/saygı ile yönetilebilir bir topluluk, şirket fabrika oluşturabilirsiniz.

Bireysellik ; içtenlikten uzak, ben merkezli bencilce bir düşüncedir kesinlikle hissedilir. Ve, hep akıldan hareket eder. Yani, hükmü yoktur.

Horon Evi : Saygı, sevgi, içtenlik ile bir tutkuyu şeffaf ve eşit herkese uygulaması ile var olmuştur.

Akıl : Her keste var olan bir şeydir. Kendi çıkar veya egosuna göre geçerli bir mantık yürütebilir. Fakat, ne yazık ki yeterli değildir.

Önemli olan AKILCI olmaktır. Akılcı olmak ; Öncelikle çok geniş bir yürek , bilgi, beceri, sevgi ile gelir ve uygulanır.

Gönülden olanlar ile bir olmanın duasıyla etkinliklerde SİZ dostlar ile bir olmak en büyük TUTKUMUZDUR.

Saygı , Sevgilerimle

GsA :)


Post has attachment
Biraz nostalji...

Aradan geçmiş 10 yıl !! Muhteşem anılarla hâlâ dün gibi aklımda...Bizler yaş aldık, eski enerjimiz yok, ama Horon Evi'miz, Hoca'mız, genç başarılı eğitmenlerimiz ve horon sevenlerle dimdik ayakta, yoluna devam ediyor ☺

Post has attachment

Post has attachment
Horon kulturu dostumuz Dr Sevil Kılıç Hocam taş üretimine başladığımı 😂internetten görünce, beni hemen çağırarak detoks uyguladı. Altı aydır zaten destek veriyordu, yaz döneminde yine bir araya geldik, sohbet, çay izzeti ikram uğurladık.
Çok çok teşekkürler Hocam ve Horon..
@ Dr Sevil Kılıç Biorezonans
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
8.08.2017
6 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Horon Evinde geçen saatler için, katılımcıların yorumlarına ve yüzlerindeki mutluluk ifadelerine bakabilirsiniz.

Post has attachment

Post has attachment
Animated Photo

Post has attachment
Horon Evi Horon Kültürü dostumuz Sevgili Hocam Prof.Dr. Sarper Karaküçük 'ü ziyaret ettim. Hem kontrol oldum , hem sohbet ettik.
PhotoPhotoPhoto
7.08.2017
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded