Post has attachment
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !

Witajcie !

Jesteśmy garstką ludzi, którzy ze zwykłej chęci pomocy uczynili coś więcej niż tylko słowa. RAZEM organizujemy ten event dla naszych PRZYJACIÓŁ, Konrada Dudzińskiego oraz Marcina Przybylskiego którzy ulegli wypadkowi podczas Rajdu Warmińskiego. Jeden z nich- Marcin, do tej pory wymaga leczenia. Z tej niemiłej dla nas okazji, wynikło wydarzenie, na które was ZAPRASZAMY :)

Na słynnym Torze Motocrossowym w Olsztynie, przy ul. Lubelskiej SPECJALNIE na tę okazję organizujemy zawody motorsportowe - w skrócie rajd. Nie jest to typowy wyścig jakie mieliście okazję oglądać w telewizji, czy też na żywo. Ta konkurencja ma jeden cel - zebrać jak największą ilość pieniędzy, które potem WSZYSCY wspólnie przekażemy naszym kolegom aby było im łatwiej STANĄĆ NA NOGI.
Podkreślamy, impreza ma charakter CHARYTATYWNY :)

Jeśli już o zbiórce charytatywnej mowa, to warto wspomnieć co tak naprawdę oprócz wyżej wymienionej atrakcji będzie na was czekać.

LICYTACJE

Wylicytować będzie można wszystko, od buziaka od ładnej Pani/Pana w policzek, po co-drive z profesjonalnym kierowcą włącznie. Wystarczy przybyć na miejsce akcji i włączyć się do zabawy.

POKAZY

Pokazów będzie masa. Od pokazywania sobie jak się świetnie razem bawimy, doprofesjonalnie przygotowanych do wyczynów środkach transportu.

STREFA PIKNIKOWA

Tutaj będziecie mogli usiąść, posilić się co nieco oraz ugasić pragnienie.


Na chwilę zakładania tego wydarzenia to tyle. Oczywiście, nie będziemy ukrywać. To nie wszystko. Ale o tym już nie bawem w kolejnych informacjach na temat wydarzenia :)

Zapraszajcie znajomych, weźcie wolne poniedziałki w pracy i przybywajcie tłumnie, bo w końcu
#razemmożemywięcej !!!!
Photo

Post has attachment
zapraszamy do nowo otwartego oddziału #cermotor przy ul. Suwalskiej 25 w Giżycku
Photo

Post has attachment

Proponuję zrobić stronę wszystkich motomikołajów z całego kraju :]

Post has attachment
Panorama z Pl. Zamkowego. Dzięki Piotrek
Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded