Post has attachment
NAJNOWSZY ZWIASTUN KASOWEGO MEGAHITU !!

W internecie pojawił się ekskluzywny, doskonale zdubbingowany zwiastun długo oczekiwanego "Unpackingu ryb od Flower Fish". Epickie dzieło, najeżone sfx-ami oraz suspensem jak makowiec bakaliami, pełne zaskakujących zwrotów akcji oraz zwieńczone wyciskającym łzy wzruszenia finałem - na pewno zajmie doczesne miejsce w światowej kinematografii.

O wrażenia zapytaliśmy jednego z VIP-owskich widzów, wychodzących z zamkniętego pokazu dla VIP-ów.
- Oł maj gad... Oł maj gad... Ja pierd....ę, ja pierd..ę - roztrzęsionym głosem mówi 34-letni Jacek, z zamiłowania deweloper - To jest nie do opisania, bardziej niż Avatar! I w ogóle to czuję się tak, jakbym z głównym bohaterem wypił już niejedną butelkę alkoholu... Dziwne... - dodaje po chwili.


https://youtu.be/KDCrHh8DsJc

Post has attachment
TAJEMNICA WYJAŚNIONA ! SZOK I NIEDOWIERZANIE MILIARDÓW INTERNAUTÓW !

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu dostał e-mail od nieznajomego księcia/króla/szejka/dziedzica fortuny/emerytowanego generała, zaczynający się od słów "Dear friend" lub "Dear in Christ". Z natury nieufni i podejrzliwi, butnie i z lekceważeniem ingorowaliśmy te sygnały od Opatrzności. Tymczasem, jak się okazuje, każdy z nas mógł zostać milionerem..

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28379799_1815010185210233_603518240339400797_n.jpg?oh=e7e5252b7f06e4047d7bff6e5b9ecc03&oe=5B2E550A

Post has attachment
KOPANIE LIKE A BOSS!

Na nowy, rekordowy poziom podnieśli poprzeczkę radzieccy naukowcy-górnicy kryptowalutowi. Odkryli mianowicie, że oprócz żmudnych czynności nawiercania bloków wzbogaconego uranu młotowiertarką udarową 900W oraz szlifowania pilniczkiem pojedynczych atomów wodoru, mogą poświęcać dużą część czasu oraz swoich mocy przerobowych na przestępczą działalność polegającą na niejawnym tzw. kopaniu (czyli wydobywaniu, czyli produkowaniu) - najgorszego z najgorszych, nielegalnych i zagrażających ludzkości tworów - bluźnierczego i po 1000-kroć przeklętego bitkojna. Na szczęście dla ludzkości ich zbrodniczy proceder został ujawniony po tym, jak Windows Millenium na superkomputerze zawiesił się, wyświetlając popularny "niebieski ekran". Kryminaliści zostali ujęci przez wezwanych na miejsce czekistów, aktualnie trwają przygotowania do egzekucji poprzez rozerwanie końmi.

Sprawę szeroko komentują środowiska górnicze na całym świecie:
- Bardzo dobrze, że zamkli tych - pożal się Boziu - górników. Co to za górnicy, co nie mają swojego związku zawodowego?! Jak w ogóle może istnieć górnictwo bez związków zawodowych, to niedopuszczalne!! - grzmi Majkel Galaktyka, wiceprzewodniczący Niepodległego Górniczego Związku Zawodowego "Solidarność z działaczami" Region Kujawski.
- Jak to kopanie bez łopaty? Nie wyobrażam sobie tego, trzeba mieć choćby saperkę, albo taką małą, plastikową łopatkę - wyjaśnia Jacenty z Międzychodu, dożywotni honorowy prezes Związku Niedzielnych Działkowców-Astronautów "Z motyką na Słońce".
- Mama często mi mówi "oj, oj - bo zostaniesz górnikiem" kiedy dłubię w nosie - z zapałem peroruje 6-letni Mikołajek - a ja jej wtedy mówię, że wcale że nie, bo zostanę PM-em.


http://innpoland.pl/141067,jak-kopac-bitcoiny-nie-tak-jak-rosyjscy-naukowcy-w-tajnej-bazie-atomowe

Górnicy w natarciu, miedź odrabia straty!

W ostatnim czasie giełda metali w Londynie nie odnotowywała większych wzrostów. Ostatnie spadki notowań miedzi dały się we znaki inwestorom z całego świata. Jednak, jak podkreślają eksperci, ta gra była do przewidzenia:
- Miedź leci w dół żeby się dokopać do głębszych poziomów - relacjonuje z Londynu czołowy znawca świata metali prof. Jack Shlager

Ostatnie dni zdają się potwierdzać tezę inwestora. Miedź pomalutku odbija:
- [..] miedź w ostatnim czasie schodziła w dół szukając przyjaciół ale już znalazła i wraca - twierdzi znana blogerka modowa Hiacynta Fonszlagier z Międzychodu.

Maklerzy jednak dalej uparcie upatrują przyczyn spadków w słabnącym dolarze i sytuacją na rynkach w Azji.

Post has attachment
NARESZCIE! MILIARDY SKOŁOWANYCH I PRZERAŻONYCH OBYWATELI ZIEMI ODETCHNĘŁO Z ULGĄ!

Z prawdziwą radością informujemy, iż nareszcie, po tylu latach w trwodze, łzach i niepewności jutra - zaświtała nam jutrzenka pokoju, prawdziwej wolności y ostatecznego porządku wszechrzeczy! Oto on, cały na biało - Ostatni Sprawiedliwy, Nieustraszony Obrońca Tępych i Maluczkich, Filar Rządu Ostatecznego Ocalenia Rzeczypospolitej Ludowej, Podpora Budżetu, Epicentrum Galaktyki Regulacji i Kontroli, Żelazny Premier, Mąż, Ojciec i Dziad Narodu, a dla rodziny i (niewielu) znajomych - po prostu Mati...
Jako jedyny z dumą i nieskalaną odwagą ma czelność powiedzieć najtwardsze "NIE" międzynarodowym układom banksterów, masońskich korporacji i azjatyckich kopalni kryptowalut. Gdy świat gwałtownie zapada się w nieuregulowaną otchłań nadmiernej i niebezpiecznej wolności gospodarczej, wciągającej jak bagno nieuważnych wędrowców zmamionych tombakowym blaskiem - on własną piersią osłania fundamenty białej cywilizacji łacińskiej, dając nadzieję na, może skromną, może niepierwszej jakości, może współdzieloną z kilkunastoma innymi wdzięcznymi rodakami - ale pewną, bo gwarantowaną przez aparat państwowy, miskę klusków z omastą.
Wielkie nasze szczęście, że mamy takich Mężów Opaczności na straży, co to uchronią nas przed szatańskimi podstępkami reakcji, która to ona mami nas fałszywym złotem i zwodzi na niezdrowe pokuszenie. Nie będzie - teraz, ani nigdy - złowrogich, niekontrolowanych, antysocjalistycznych kryptowalut w nadwiślańskim (k)raju mlekiem i wódką płynącym!
Przypomnijmy w tym miejscu lekko sparafrazowane słowa nieodżałowanego tow. Cyrankiewicza:
"Niech każdy prowokator czy inny wolny rynek, który odważy się podnieść swą rękę (zwłaszcza niewidzialną) przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny."

Niezłomną i nieustraszoną postawę Iron Matiego szeroko komentują postępowe środowiska finansowe. Adiunkt Яцек Привлекательный z moskiewskiego uspołecznionego instytutu rolnictwa wielkoobszarowego powiedział:
- Nareszcie!!! Świat potrzebuje takich niezłomnych towarzyszy, którzy nie spietrają w obliczu kapitalistycznej mafii - tak, nie bójmy się tego powiedzieć - kapitalistycznej mafii walutowej. My, ze swojej strony, zobowiązujemy się w trzecim i czwartym kwartale roku 2018, oraz w pierwszym i drugim kwartale roku 2019 dostarczyć o 8,4% więcej kwintali pszenicy oraz 12,9% więcej ton buraków cukrowych z hektara!!
Młody, lecz już bardzo zasłużony przewodniczący i główny ideolog proletariackiej bojówki KPP oraz członek socjalistycznej Międzynarodówki - Radosław K. - nie przebierając w słowach grzmi:
- A bardzo dobrze, k***a, bo miejsce walut jest na książeczce oszczędnościowej peako, a nie w jakiejś, k***a, krypcie! Dlatego my - Młodzież Komsomolska - na wzniosłe zapytanie tow. Premiera: Pomożecie? - odpowiadamy gromkim: POMOŻEMY!!!!!!!!


https://www.bankier.pl/wiadomosc/Morawiecki-Zakazemy-kryptowalut-lub-je-uregulujemy-Nie-chcemy-kolejnego-Amber-Gold-7568737.html

Post has attachment
Dla wielu osób głównym a nawet czołowym celem jest odpowiedni status życia. Popularnym rozwiązaniem jest emigracja zarobkowa do byłych kolonii imperium rzymskiego takich jak Holandia czy Wielka Brytania. Jednak istnieje jeszcze jedna możliwość. Kraje Persów, które co prawda zostały powstrzymane przez 300 Spartan ale oferują pracę przy wydobyciu czarnego złota.
Biznes klasa przygotowała plan szczwany i przebiegły jak włosy Daniela Olbrychskiego. Powstało narzędzie umożliwiające określenia szansy na zamieszkanie w krajach burek. Ponoć szanse zaczynają się od 69 jednostek:

https://myrealpersonality.com/en/tests/camel-calculator-how-many-camels-is-your-girlfriend-worth

Zapytany w publicznej toalecie światowy opiniotwórca psychologi rodzinnej przejawia duże zainteresowanie tematem. Niemniej jednak obawia się wypowiadać szerzej z uwagi na ewentualne ataki skierowane ze strony Feminy.

Post has attachment
Będzie wojna! Holendrzy są gotowi!

O teoretycznej możliwości ataku ze strony nieprzyjaciół mówi się wiele. Ale jak zapewniają nas rządzący, na taką ewentualność jesteśmy przygotowani. Jednak nikt nie spodziewał się, że potencjalnym wrogiem może okazać się bliski sojusznik. Media i eksperci mówią jednogłośnie: "Lidl i Biedronka muszą walczyć z Holendrami!".

Holendrzy odpowiadają równie ostro:
- "W Niemczech [nasza] sieć debiutowała kilkoma sklepami, dziś ma ich 220. - Mamy nadzieję, że nasz model biznesowy sprawdzi się również w Polsce"

Polscy eksperci bagatelizują problem. Ich zdaniem do niczego nie dojdzie:
- Nie idę dzisiaj do sklepu bo mi się nie chce. Poza tym i tak mam jeszcze jogurt - ironizuje prof. Jacek fon Szlagier z Nowej Szwecji.

Miejmy nadzieję, że w najbliższych dniach poznamy jakie będą działania polskiego rządu.

http://img.interia.pl/biznes/nimg/s/7/Niemczech_siec_kilkoma_7038372.jpg

Post has attachment
W związku z brakiem rozwiązania odwiecznej kwestii nurtującej już pradawnych programistów abakusów, czy mogą być bogaci w denary czy tez we współczesne złotówki, samo rozpowszechniający się twór zwany internetem wypluł kurs. Nie jest to zwykły kurs, a szkolenie mające na celu zwiększenie kompetencji obronnych klepaczy kodu, aby wznieśli lotności rozmów ze współpracownikami oraz przy odpowiedniej adaptacji materiału źródłowego wywalczyli zwiększenie grubości portfela.

https://www.youtube.com/watch?v=B-2U5V2z1LI

Post has attachment
SENSACJA W ŚWIECIE ARCHEOLOGII!

Jak donoszą agencje, niemała bomba archeologiczna wybuchła ostatnio w bratniej Bułgarii. Tamtejsi naukowcy odkryli pierwszą, a przy tym największą w regionie, piramidę! Piramida jest - jak już wspomnieliśmy - duża, stabilna, sprawia wrażenie przemyślanej konstrukcji. Wiele elementów architektonicznych zostało przeprojektowanych oraz unowocześnionych, jednakże trudno jest oszacować dokładniej jej wiek za pomocą wungla C14. Aby zmierzyć się z tym wyzwaniem, do Bułgarii w pociągach transsyberyjskich zdążają tysiące naukowców z chińskich i północnokoreańskich obozów dla naukowców.
Jak widać sprawa jest rozwojowa, pojawiają się coraz to nowsze rewelacje, wielu naukowców (oprócz chińskich i północnokoreańskich) zaciera ręce i z nadzieją wypowiada się o potencjalnych dalszych odkryciach. Łakomy kąsek zwęszyli także urzędnicy państwowi, którzy na tym podatnym gruncie mogą budować swoje kariery oraz dacze w Sozopolu.

Także w Polsce odkrycie wywołało niemałe poruszenie. Znany w półświatku akademickim prof. Szlagier komentuje:
- A bo panie, to na tym Zachodzi zawsze mają lepiej.. Porządne piramidy i takie tam. A u nas jak już coś, to zaraz zamkną.
- Ależ panie profesorze, przecież Bułgaria leży na wschodzie.
- To spisek loży masońskiej, mającej na celu ukryć Prawdę! Niezależne źródła wskazują, że Bułgaria leży na skraju dysku, w pobliżu głowy Trzeciego Wielkiego Żółwia...
- Dziękuję za rozmowę, panie profesorze.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Bulgaria-uderza-w-piramide-finansowa-ktora-jest-na-liscie-ostrzezen-UOKiK-7568044.html

Post has attachment
Zdumiewające odkrycie. Wiemy skąd ludzie biorą pieniądze!

Płatne toalety na dworcu czy w restauracji? Dla większości to nigdy nie stanowiło problemu. Eksperci z Pentagonu przeprowadzili badania. Prawda jest zdumiewająca:
- Jesteśmy przekonani, że ludzie po prostu wyławiają te pieniądze z fontanny - tłumaczy prof. Johny Boy.

W badaniach brali udział także czołowi polscy eksperci z Radomia. Jak komentuje to jeden z nich, sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że oznacza to stracone bezpowrotnie marzenia. Jednak nie ma się co martwić na zapas:
- Ludzie tworzą pieniądze, drukują. Tylko trzeba się przeklikać przez interfejs - wyjawia dla naszego portalu anonimowy uczony Jacek von Schlager z Nowego Sącza.

Producenci drukarek już zacierają ręce. Wydaje się, że mogą oni raz na zawsze rozwiązać problem nierówności społecznych. Wygląda na to, że rewolucja zachodzi na naszych oczach.

http://t1.ftcdn.net/jpg/00/52/30/04/400_F_52300457_oqhTjKnV97mF3OR5QTlOoonpFX8ZVfOA.jpg
Wait while more posts are being loaded