Post has shared content

Post has shared content
Allahım! Ümmet-i Muhammed’i bağışla,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in kusurlarını ört,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in eksikliklerini gider,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’e yardım et,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in işlerini kolaylaştır,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’e kolaylıklar ihsan eyle,

Allahım! Ümmet-i Muhammed için hayır kapılarını aç,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’i muhafaza eyle,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’den lütuflarını esirgeme,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in günahlarını müsamahanla affet,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’e kuvvet ver,katından te’yid eyle,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in ihtiyaçlarını gider,

Allahım! Ümmeti Muhammed’e saadetler lütfeyle,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’e doğru yolu göster,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in hatalarını bağışla,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in sevaplarını kat kat arttır,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in günahlarını bağışla,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in kusurlarını ört,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in sıkıntılarını gider,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in kalplerini nurlandır,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in gönüllerini genişlet,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in işlerini kolaylaştır,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in kabirlerini geniş kıl,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’in düşmanlarını islah eyle,

Allahım! Ümmet-i Muhammed’e imanla teslim-i ruh etmeyi nasip eyle,

Allahım!Bizi,Ümmeti Muhammed ile beraber,Peygamber(s.a.v) Efendimiz’in sancağı altında imanla haşret ve “Sen Bizden razı”olarak sana kavuşmayı bizlere nasip eyle..

_______ Abdülkadir Geylani Hazretlerinin Ümmet-i Muhammed Hakkındaki Duası ________
Animated Photo

Post has attachment
Yapmaya çalıştıkları garip icraatlara bakılırsa örgütlenmiş bir AMERİKAN gölgesi dünyayı kaosa doğru sürüklüyor. Küreselci politikalardan vazgeçip, ulusalcı politikalarını devreye sokup, bir nevi gelecek başkanın karakterine göre ülkeyi yeniden dizayn ediyorlar. Bu doğrultuda ısrar ettikleri harekât tarzıyla bölgeden uzaklaşıyor, yalnızlaşıyor ve İRAN, RUSYA, TÜRKİYEYİ beraber kaybediyor. Derin ABD ise bu işi bilerek kasten ve sonuçlarını görerek yapıyor. Bu süreci yönetirlerken de SURİYE harcamalarının geriye dönüşünü garanti edemedikleri bahanesini masanın üstünde tutuyorlar. NATO ve AB bu NEO CONLAR ortaklık yaptığı sürece coğrafyamızın kan revan olması kaçınılmaz.

‘’TİLKİNİN KIRK OYUNUNUN OTUZDOKUZU TAVUK İÇİN OLURMUŞ’’…

BAŞLIYORUZ.

Biz bozkırın çocukları korkunun şeytandan olduğunu düşünür, yiğitleriyle övünür, namusunu sakınır, dostu için ağlar, türkü söyler, yar sever, ALLAH için yaşar, vatan nerde emrettiyse orda ölürüz. Ve biz ancak ve ancak vatan için ölürüz.

‘Çok kısa zamanda düşmanlarımız bizimle dost olmak için sıraya girecekler.’

‘SOĞUK CEHENNEM’ bu Kayseri hava indirme taburu ZİNCİRDERENİN meşhur lakabıdır. Benimde on sekiz ayımı geçirdiğim meşhur askeri bölge. Tarihinde bir kere taciz atışı ve düşman hareketi görmeyen birlik. Son yirmi senenin doğuda terörle mücadele eden en önemli taburu, yani mavi bereli yiğitler. Silahları varken karşılarına çıkmayan düşman onları silahsız yakalayınca fitili ateşledi. Bazı kardeşlerimiz aramızdan bu sebeple ayrıldı, hüznümüz yüreğimizde öfkemiz elimizde ama ateş şehit ailelerimizin evinde. Dostlar bugün birbirini aradı, komutanlarla irtibata geçildi.

Buradan duyurmuş olayım, KÖŞKKIŞLA ve ZİNCİRDERE askerleri birlikleriiçtima alanlarında toplandı ve İNTİKAM YEMİNİ ettiler.

Bu ne demek diyeceksiniz.

Şöyleki, doğunun en tecrübeli ve en seçkin askerleri vatan borcu için gittikleri askeriyede bundan sonra ikinci bir gayeyle yaşayacak demektir. Bu birlik daha önce otuzüç askerimizi katlettiklerinde yemin etmişti. Eğitimi biten birçok asker gönüllü olarak doğuya sadece bu sebepten gitti. Yani bu birliğe düşen her asker

Dökülen kanın ardını takip eder İNTİKAMINI güder demektir. Çarşı iznine giden her asker soğuk cehennemden sıcak cennete diye çıkar birliğinden, şimdi hiç kimse doğu sevkiyatları başlayana kadar çarşıya çıkmaz. En az üç ay demektir, daha sonra da bu duygu yoğunluğuyla sınır operasyonlarına gidecekler.

Yani artık soğuk cehennem bölücü örgütün olduğu her yer.

Ve intikamını alacak olan yirmi iki yaşında er oğlu er.

Devam edelim

Sistematik terörizmi hayatımıza sokanların son hamlesi de yirmi iki yaşında.

Dün gece dünya gündemine oturacak dalgalandırıcı bir eylem gerçekleştiren kullanışlı aptal, Rusya Federasyonun büyükelçisini çağdaş sanatlar sergisinde hiçde çağdaş olmayan bir şekilde katletti. Sıkanın kim olduğu bulunmuşken sıktıranın elinde bir çiçekle geleceğinden hiç kuşkumuz yok. REİS olay daha sıcakken PUTİNİ aradı, beraber ekip kurma kararı verdiler, ortak soruşturma komisyonu kuruldu, tüm diplomatlar güvence altına alındı. Kim ne oyun kurmaya çalışıyorsa artık bu taraftaki cepheyi de görmüş olacaklar. İki ülkede kışkırtma olduğunu düşünüyor. Yani siz bu ilişkileri bozamazsınız demek oluyor. Amaçları TÜRKİYEYİ köşeye sıkıştırmak olan derin karanlık tüm gücüyle basıyor.Eksik kalmayın yedi düvelle gelin.

Nafile BAŞARAMAYACAKSINIZ.

Türkiye’nin kenetlenmesinden, bir araya toplanmasından, birlik olmasından rahatsızolan, NATOCULAR, FETOCULAR, AMERİKANCILAR, MANDACILAR, POLİTİKACILAR, öncelikle bilmelisiniz ki hiçbir TÜRK evindeki misafiri hem de sırtından vurmaz. Diplomatik koruma altında olan bir şahsı elini kolunu sallayarak girip vuracak cinnet halinde olmaz.

Terörü ve teröristi kullanan sizler, elbet bu ateş sizide yakacak. Çok kısa zaman sonra nokta operasyonlar olacak, sizde taşeronlarınızı, savaş çıkaran silah tüccarlarınızı, Müslümanları katleden küresel para baronlarınızı tuhaf sorunlar yaşadıkları için kapınız da ağlar halde bulacaksınız.Mahkûmun ikilemine düştüğünüzde yüzyıldır yürüttüğünüz projenin sonuna geldiğinizi göreceksiniz.

Nokta demişken hemen bize meydan okuyan kullanışlı andavallara sesleniyorum artık bir kısmınız gece uyuyup sabah uyanamayacak. Her hafta uğradıkları restoranlara uğrayamayacak, hafta sonu gittikleri Paris de olamayacak, golf oynadıkları kulüplere gelemeyecek. Yani bir anda sizden haber alınamaz olacak, çok şanslıysanız bakacaksınız ki Türkiye’ye doğru gelen bir uçaktasınız ama dua edin ki hayattasınız.

SON OLARAK.

Bizi Ermeni örgüt asala gibi görüp ülkemizde diplomat katleden zatı şahaneler, biz asala’yıyurt dışındabitiren, istediği gibi harekât yapabilen, hileye ihtiyaç duymadan size gelebilen asil bir milletiz, ve siz bizi şehit ederek bitiremezsiniz.

ÇÜNKÜ BİZ BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ.

SAYGILARIMLA

Ali Turhan
Photo

Post has attachment
Selamün aleyküm Allah'a emanet olun
#RecepTayyipErdoğan
Photo

Post has attachment
Büyük TUZAK... Kirli TEZGAH...
Ve Karanlık SENARYO DEVREDE...
Hedef Türk Kürt ÇATIŞMASI çıkarmak...
Kardeşi kardeşe kırdırmak ve Türkiye'yi İÇ SAVAŞA SÜRÜKLEMEK... Not : Dün halkı sokağa çağırıp, HDP binasını basıp ateşe verirken polis tarafından yakalananların, 9'u HDP üyesi, 2'si aranan PKK'lı, 2'si yasadışı sol örgüt üyesi, 7'si ise sabıkalı çıktı.

Demekki sizi sağa sola saldırmaya çağıranların gazıne gelmeyin, Onlar karanlık bir yerlere hizmet ediyorlar.

TERÖRLE MÜCADELE GÜVENLİK KUVVETLERİNİN İŞİ... Bizim sokağa çıkmamız demek, Asker ve Polisin işi gücünü, terörle mücadeleyi bırakıp, bizimle uğraşması demek...
damladenizcandanYeni açtığınız hesabıdamı kapattılar Gökhan Kahraman. Soy adınız gibi Kahramanca yazılar paylasiyorsunuz insanları bilinçlendiriyorsunuz ve doğruları paylasiyorsunuz. İstemezler böyle insanları, halkın gözünü açanı.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Selamün aleyküm Sayfanız Hayırlı olsun
Dünya gözü ile bakan, yüzü; Gönül gözü ile bakan
Özü görür ."
Mühim olan özü görmek
Yüzü değil
[Mevlâna
Photo
Wait while more posts are being loaded