Post has attachment
Program ćwiczeń 7 Minutowy Trening to nowość na polskim rynku. Jak dotąd w sieci nie ma innego podobnego programu fitness. Wystarczy skorzystać z narzędzia Google Keywords aby się przekonać jak popularne w wyszukiwarce są frazy związane z odchudzaniem i ćwiczeniami na poszczególne partie ciała. Frazy kluczowe typu „jak szybko schudnąć”, „ćwiczenia na brzuch”, „ćwiczenia na masę”, „ćwiczenia na uda” to setki tysięcy zapytań każdy w miesiącu. Te wszystkie osoby najwyraźniej szukają rozwiązania na nurtujący je problem dotyczący najczęściej wagi.

Program 7 minut dziennie to rozwiązanie dla większości z tych osób. Z powodu braku konkurencji i obecności podobnego programu ćwiczeń online, jest duże prawdopodobieństwo, że wiele osób będzie zainteresowana tym programem. Z biznesowego punktu widzenia nie jest to nic innego jak zapełnienie luki na rynku którą udało nam się zlokalizować. Fitness online ma bardzo niską konkurencję w porównaniu do niszy fitness w świecie realnym. Powstaje coraz więcej klubów, siłowni oraz różnego rodzaju obiektów sportowych co, dowodzi że nisza fitness ma wielki potencjał na rozwój z naszym kraju. Statystyki dowodzą, że branża fitness w Polsce nadal raczkuje w porównaniu z innymi krajami Europy. Dlatego program 7 minutowy trening został wprowadzony na polski rynek.

Istotą programu partnerskiego jest zarabianie poprzez polecanie następnych osób/klientów, którzy wejdę na stronę 7 minut trening za pomocą naszego linku partnerskiego i założą płatne konto w serwisie. Im więcej osób polecimy tym większa będzie nasza prowizja. W tym momencie łatwo sobie wyobrazić jak ogromny potencjał drzemie tym produkcie, który w zasadzie mi nie ma obecnie konkurencji!

Każdy chyba wie jak to jest, gdy poleca się program lub produkt, który istnieje na rynku od wielu lat. Większość osób prawdopodobnie już ma ten produkt albo coś o nim słyszała przez co po prostu nie jest nim zainteresowana. Programy partnerskie działające w świecie realnym, na przykład AMWAY, często przywołują negatywne skojarzenia. Rozpowszechnianie produktów na zasadach partnerskich w świecie realnym często oznacza nagabywanie, przysłowiowe chodzenie od drzwi do drzwi, itd. W efekcie powoduje wyrobienie negatywnej opinii na temat danego programu i jego uczestników. Tak na przykład stało się z programem Amway w Polsce latach dziewięćdziesiątych.

Ponieważ 7 minutowy trening jest programem, który wchodzi na rynek polski w grudniu 2012 jest programem nowym na polskim rynku, zostając jego partnerem teraz masz ogromną szansę wykorzystania jego potencjału marketingowego.

Bycie pierwszym lub jednym z pierwszych w jakimkolwiek przedsięwzięciu takiego kalibru zwykle oznacza bezwarunkowy sukces. I wcale nie musisz tutaj martwić się o swoją reputację. W dobie internetu dawno skończyły się czasy nagabywania ludzi i szukania klientów poprzez chodzenie od drzwi do drzwi. Za pomocą portali społecznościowych możemy swobodnie a nawet anonimowo polecać 7 minut trening.
Photo
Wait while more posts are being loaded