Post has attachment

Post has attachment
Dobrý den nějakou dobu se věnuji jednomu MLM systému a i když jsem prošel ještě jedním MLM systémem a poslouchal lidi z jiných MLM - dal jsem si dohromady svůj názor jak by měl vypadat skvělý MLM marketing a budu rád za vaše názory. :)
http://yourgeneration.cz/co-je-mlm/

Post has attachment
Zrovna jsem spustil web i blog. Jsem začínající podnikatel v oboru management podniků.
A budu strašně rád za zpětnou vazbu na články nebo web, protože stále se má co učit :)
http://yourgeneration.cz/prace-slechti/

Post has attachment
Chtěl bych vás pozvat na velice zajímavý webinář od velmi zajímavé ženy.
Webinář je zdarma a informace zde poskytnuté budou zcela jistě stát za to.
NEvíte jak najít správné lidi pro váš team? Zde najdete odpověď.
NEvíte kde hledat správné lidi pro váš team? Tohle vám může pomoci.
NEvíte jak vytvořit dobrý team? Tak pak koukněte na tento webinář!
Hezký den!
http://www.ziskamdobroupraci.cz/webinar/?a_box=fdr67eud


Post has attachment

Post has shared content
Nový senzační ČESKÝ PROJEKT ZDARMA!!!
SPOŘIČ OBRAZOVKY -za používání dostáváte cca 24,50 Kč denně (1WCR=1€). Zobrazují se reklamy firem, ukázky z filmů, zprávy. Spořič obsahuje i aplikaci PEXESO, kde 100 nejrychlejších dostává DENNĚ další finanční odměny a vy také za 25 pexes dalších 24,5 Kč.Stačí spořič Singulis jen nainstalovat a nechat běžet dole na liště. Singulis je nákupní společenství regionálních obchodníků - jejich hlavní aktivitou je poskytování cashback za nákupy. Za nic nikde neplatíte. Po registraci do Singulis Vám do cca 10 minut přijde ještě další e-mail s odkazem na stažení spořiče VIDEOBOARD. Jako samotáři můžete za rok získat slušný přivýdělek!!! Výplaty jsou již ověřeny sponzorem.
Výplácí každého 5. v měsíci na bankovní účet.
REGISTRACE-pokud se chcete registrovat a vydělávat,napiste mi jmeno a email do zprávy a pošlu vám přihlášku k reg.přímo z firmy.děkuji
Photo

Post has attachment

Post has shared content
ziskejte zcela pasivne bez refu vydelek cca 1euro denne stazenim aplikace videoboard,s lidma mnohem vic-11 urovni.aplikace musi byt spustena pro nacitani bodu,musite jich nasbirat sto a pak uz muzete body menit na penize a vybirat.stahuj zde  http://www.videoboard.net/registrace-vb-sgs?paramvb=27511    svuj ucet,lidi,provize atd. muzete kontrolovat na strankach singulis.

Post has attachment

Zdravím,

nebudu chodit kolem horké kaše. Já i moji přátelé nějakou dobu vyděláváme na jednom projektu. Projekt vyplácí a funguje již 5 let. Koho to zajímá napište mně soukromou zprávu s vaším e-mailem. Jen vážní zájemci, nemám čas řešit blbosti. Děkuji.
Wait while more posts are being loaded