Post is pinned.
Podělte se zde s námi o vaše "výtvory" v Taskeru! :-)

Ahojte, potrebujem poradiť.. Mám vytvorený profil s autovoice, kde poviem zadaj poznámku. Nasleduje task kde spustí aplikáciu keep, znova spustí autovoice s nastavením : command filter áno, use redex on, či chcem zadať nahranu poznámku, dám podmienku if %avmatched ~R áno, autoinput spustí hlasovú poznámku,end if. Proste chcem niečo že zadám povel autovoice, spustí príkaz, časť úlohy, niečo sa spýta, znova zadám príkaz ako odpoveď áno nie a dokončí úlohu. Teda potrebujem tam tú podmienku. . A tá nefunguje 

Post has attachment
Nové forum

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Jelikož mi nevyhovuje klávesnice Samsung, používám swiftkey, tam mi však zase trochu schází možnost psaním pomocí pera. Protože přepínání klávesnicí při vytažení pera je dosti nepraktické, vytvořil jsem tento jednoduchý profil, který to dělá za mě pomocí pluginů Note buddy a secure settings.

Post has attachment
Secure settings, plugin, který vám umožní pomocí taskeru měnit spostu dalších nastavení, která v samotném taskeru chybí. Můžete například pořídit foto při chybném zadání hesla telefonu a nechat si jí poslat na mail, probudit zařízení, a spoustu dalších možností, které narostou když si aplikaci koupíte a rootnete telefon :) .

Post has attachment
Tasker app factory - díky tomuto pluginu můžete jakýkoliv váš profil, task nebo scénu proměnit v samostatnou aplikaci, kterou můžete šířit v podob .apk souboru.
Můžete se o ně s námi podělit zde: https://plus.google.com/u/0/communities/112940298174518886389/stream/d67ad966-b78a-4179-9880-90a27b9e0522

Post has attachment
Nástroj pro nastavení chování telefonu k Spen. Obsahuje plugin pro tasker, díky čemuž tasker pozná, zda je Spen vysunutý, nebo ne.
Wait while more posts are being loaded