ما پرسپولیسی هستیم و باید پرسپولس تشویر کنیو

ارتش سرخ دات كام :
 منصور قنبرزاده در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها گفت: «پیشنهاد معاوضه بیرانوند به پرسپولیسی ها را داده ام.» مدیرعامل نفت تهران گرچه اسمی از گزینه پیشنهادی خود نداده اما در ادامه گفته؛ «مگر قیمت بیرانوند از طارمی کمتر است؟!» به نظر می رسد نفتی ها سنگ بزرگی پیش پای پرسپولیسی ها انداخته و خواستار مهدی طارمی ستاره پرسپولیس شده اند. در همین راستا شنیدن نظرات مهدی طارمی درباره این موضوع خالی از لطف نیست.

اگر موافق باشي، مي خواهيم از تيم اميد شروع كنيم. بازي اين تيم مقابل سوريه را ديدي؟
زمان پخش مسابقه تمرين داشتيم اما گل هاي بازي را ديدم و لذت بردم.

تصور مي كرديم بعد از خط خوردن احمد نوراللهي دوست صميمي ات، ديگر تمايلي به...
(حرف مان را قطع مي كند) اصلاً حرفش را هم نزنيد. مسئله احمد را هم ما و هم خودش فراموش كرديم. الان اسم تيم كشورم وسط است. همه هم متفق القول منتظر پيروزي هاي تيم اميد هستيم. به نظرم تيم اميد خيلي خوب كار كرد در حالي كه معمولاً در شروع تورنمنت ها بد بوديم و اين بار خدا را شكر با برد آغاز كرديم.

در صورت صعود تيم اميد كشورمان به المپيك، مي توانيم از سه سهميه بزرگسال استفاده كنيم. آيا دوست داري همراه تيم به المپيك بروي و جزو اين سه سهميه باشي؟
حضور در المپيك براي هر ورزشكاري باعث افتخار است و من هم از اين قاعده مستثني نيستم اما شما اجازه بدهيد اول تيم به اميد خدا به المپيك صعود كند و بعد ببينيم نظر كادر فني چيست.

ليونل مسي هم براي حضور در المپيك 2008 پكن خيلي سختي كشيد. باشگاه بارسا مخالف بود اما كمك گوارديولا كه تازه سرمربي اين تيم شده بود، باعث شد ستاره آرژانتيني به آن رقابت ها برود.
طفلكي سردار آزمون هم همين حالت را دارد. با توجه به اينكه مسابقات اميدها يا المپيك جزو بازي هاي رسمي فيفا محسوب نمي شود، بنابراين باشگاه روستوف او را در اختيار تيم اميد نگذاشت. اميدوارم تيم كشورمان به المپيك صعود كند و سردار و جهانبخش هم بتوانند به تيم كمك كنند.

گل ارسلان مطهري را ديدي؟
بله، ارسلان مطهري مهاجم باكيفيتي است كه طي يكي، دو سال اخير هم در ليگ برتر خيلي خوب كار كرده و روند رو به رشدي داشته است. او جزو خوب هاي تيم اميد محسوب مي شود.

خودت چند ماه براي حضور در تيم اميد كم داشتي؟
حدود يك سال كم آوردم! (مي خندد)

لابد شنيدي كه نفتي ها خواهان معاوضه عليرضا بيرانوند با تو شده اند. نظري نداري؟
عليرضا بيرانوند گلر خوبي است. به طور حتم كادر فني ما شناخت كافي از او دارند و به همين خاطر هم بيرانوند را انتخاب كرده اند. با توجه به اينكه بيرانوند بازيكن نفت تهران محسوب مي شود، بنابراين فرآيند جدايي اش بايد با موافقت باشگاه صورت پذيرد. البته به شخصه معتقدم سوشا مكاني گلر خوبي است و اميدوارم مشكلش حل شود اما آمدن عليرضا بيرانوند هم مي تواند به پرسپوليس كمك كند.

با زيركي خاصي جواب ما را ندادي ها!
بنويسيد نه نفت تهران و نه هيچ تيم ديگر. در ايران فقط براي پرسپوليس بازي مي كنم.

حالا فردا روز اگر يك تيم صنعتي پيشنهاد 2 يا 3 ميلياردتوماني جلوي تو گذاشت، دست و پايت نخواهد لرزيد؟!
اتفاقاً پارسال همين اتفاق افتاد. يك تيم صنعتي كه احترام خاصي هم براي مدير آن قائل هستم، 3 برابر پرسپوليس به من پول مي داد اما نپذيرفتم.

اين تيم سپاهان بود؟
من اسمي از تيمي نمي برم. حرفي هم از اين پيشنهاد نمي خواستم بزنم و در جواب شما اين مسئله را عنوان كردم.

حالا پيغام تو به نفتي ها چيست؟
نفت تهران مربي بزرگي به نام عليرضا منصوريان دارد. منصور قنبرزاده هم مدير كاربلدي است و اميدوارم تصميمي بگيرند كه هم به نفع نفت تهران باشد، هم باشگاه پرطرفدار پرسپوليس و هم عليرضا بيرانوند. به هر حال اين گلر ملي پوش دوست دارد در تيم بزرگ پرسپوليس توپ بزند اما من يكي با تمام احترامي كه براي نفت تهران قائلم، به اين تيم نمي روم و فقط در پرسپوليس توپ مي زنم.

راستي كريستيانو رونالدو هم كه توپ طلا را نبرد!
براي رونالدو وقت زياد است كه باز هم توپ طلا ببرد.

در 31 سالگي؟!
اشكالي ندارد، رونالدو پير نمي شود.

حق ليونل مسي بود كه توپ طلاي امسال را ببرد؟
نمي شود گفت حقش نبود ولي قلباً دوست داشتم كريستيانو رونالدو برنده توپ طلا شود.

تو كه اين همه به رونالدو علاقه داري، چرا شماره 7 نمي پوشي؟
كسي جرأت نمي كند شماره 7 پرسپوليس را بپوشد. اين شماره پيراهن در قرق
سلطان است!

ولي در مصاحبه اي كه علي پروين داشت، او رضايت داد تو شماره 7 را بپوشي.
اين نظر لطف علي آقاست اما من به خودم اجازه چنين جسارتي را نمي دهم.

شايد هم از سرنوشت بازيكنان شماره 7 سابق پرسپوليس عبرت گرفتي!
اصلاً و ابداًً! من به هيچ عنوان خرافاتي نيستم. همان طور كه گفتم شماره 7 پرسپوليس در قرق سلطان است و به نظرم بايد به احترام بزرگي علي پروين بايگاني شود.

(به شوخي) بسيار خوب، بعد از چند روز خوردن و خوابيدن و استراحت كردن در بوشهر، اوضاع بدني ات در آغاز تمرينات چطور بود؟
در بوشهر نه خورديم و نه خوابيديم! به هر حال بعد از 17 هفته سخت و فشرده لازم بود چند روزي هم استراحت كنيم. با اين حال از تمرينات انفرادي هم غافل نبودم.

شنيديم همراه پدرت، حسين و دانيال ماهيني در بازي هاي دوستانه هم حضور پيدا كردي.
به هر حال مردم استان بوشهر خيلي به بنده لطف دارند و به شهرهاي مختلفي دعوتم كردند. ما هم مي رفتيم، بازي مي كرديم و از بودن كنار هم لذت مي برديم. هم فال بود و هم تماشا!

مثل ريوالدو و پسرش، تو هم با پدرت همبازي شدي. درست است؟
ريوالدو و پسرش در يك بازي رسمي همبازي شدند اما ما در شهرستان خورموج و در يك بازي دوستانه كنار هم بازي كرديم. البته همين جا بايد بگويم پدرم از فوتباليست هاي خوب بوشهر بود و خيلي هم بازي را جدي مي گيرد. جرأت نمي كنم جلوي پدرم كوچك ترين اشتباهي مرتكب شوم.

چرا بازي دوستانه در خورموج نصفه كاره تعطيل شد؟
از بس كه هم استاني هايم لطف داشتند. دقيقه 30 به خاطر ازدحام جمعيت و پر شدن ظرفيت استاديوم، بازي تعطيل شد.

واقعاً فكرش را مي كردي روزي به جايگاهي برسي كه توي شهرهاي اطراف بوشهر اين قدر تو را بشناسند و به خاطرت يك بازي فوتبال تعطيل شود؟
همه اش لطف آن بالايي است. هميشه آرزوهاي دور و درازي داشتم اما نه به اين زودي ها! خدا را شكر مي كنم كه به جايي رسيدم تا لطف مردم شامل حال من شود.

بي رودربايستي از دادن عكس و امضاي يادگاري خسته نمي شوي؟
مي توانيد از دوستان نزديكم بپرسيد. توي خيابان هاي بوشهر، توي اسكله، سر تمرينات پرسپوليس و تهران و هر كجايي كه يك هوادار سمت من بيايد، باعث افتخارم است. در بوشهر كه بودم، پيرمرد، پيرزن و خيلي از هم استاني هايم مرا شرمنده كردند و من هم هنوز فراموش نكردم از كجا آمدم. اتفاقي هم نيفتاده است.

جالب ترين جمله اي كه يك بوشهري به تو گفت، چه بود؟
يك بنده خدايي در بوشهر به من گفت كه ما اينجا خيلي سختي كشيديم. خيلي كمبودها در استان خودمان داريم و حالا خوشحال هستيم يك هم استاني ما، يك جوان بوشهري به اين نقطه رسيده و... دست آخر به من گفت تو نماينده يك استاني!

نمي خواهي زير پيراهنت اسم بوشهر را بنويسي و شادي پس از يكي از گل هايت را با مردم شهر و استان خودت تقسيم كني؟
شايد بازي بعدي اين كار را نكنم ولي براي شاد كردن دل مردم بوشهر برنامه خاصي دارم و به زودي همه خواهند ديد.

چرا فوتباليست هاي ايراني شادي پس از گل بلد نيستند؟ به طور مثال اين ميلاد محمدي بازيكن راه آهن يزدان پس از گلي كه در تركيب تيم اميد مقابل سوريه به ثمر رساند، جوري پشتك زد كه نزديك بود خودش را مصدوم كند!
آن صحنه را ديدم. ميلاد اين بار با معلق زدن نزديك بود خودش را مصدوم كند اما توي گوام نزديك بود ما را به كشتن بدهد! (با صداي بلند مي خندد).

(با تعجب) چطور؟!
راستش وقتي براي بازي با گوام به اين كشور رفته بوديم، ما را به يك كلوب تفريحي تيراندازي بردند. آن روز همه ما با تفنگ بادي شروع به تيراندازي كرديم اما ميلاد محمدي اشتباهي يك تفنگ جنگي با فشنگ هاي واقعي برداشت و نزديك بود كار دست همه مان بدهد كه با دخالت مسئولان سالن به خير گذشت!

سؤالات ما به اتمام رسيد. اگر حرف خاصي داري، در خدمتيم.
يادم رفته بود از بازي ميلاد كمنداني و وحيد حيدريه حرفي بزنم. شنيدم ميلاد از زماني كه وارد زمين شد، روند بازي را عوض كرد و پاس هاي خوبي داد. وحيد حيدريه هم جوان مستعدي است و براي هر دو همبازي ام و ساير بازيكنان تيم اميد آرزوي موفقيت و صعود به المپيك 2016 ريو را دارم.

ارتش سرخ دات كام :
 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس واکنشی حرفه ای به خبر معاوضه مهدی طارمی و علیرضا بیرانوند نشان داد.
صبح چهاشنبه منصور قنبرزاده از معاوضه علیرضا بیرانوند با یکی از ستاره های تیم فوتبال پرسپولیس خبر داد و گفت پرسپولیس فقط 72ساعت فرصت دارد تا جواب پیشنهاد نفت را بدهد و در ادامه نیز برخی منابع از مهدی طارمی به عنوان ستاره مد نظر نفتی ها نام بردند.
برانکو ایوانکوویچ در گفت وگویی رفتاری حرفه ای در واکنش به این خبر نشان داد.

* صبح دیروز مدیرعامل باشگاه نفت تهران از پیشنهاد معاوضه بیرانوند با مهدی طارمی خبر داده بود. به عنوان سرمربی پرسپولیس نظر شما درباره این پیشنهاد چیست؟
لطفا جدی باشید!

* اما این خبر رسمی است. مدیرعامل باشگاه نفت گفته پرسپولیس 72 ساعت وقت دارد تا پیشنهاد ما را بپذیرد. هر چند او نامی از طارمی نبرده اما نشانه هایی وجود دارد که منظور او طارمی است.
ببینید... شما یک خبرگزاری جدی هستید... شما درباره طارمی صحبت می کنید اما چیزی به من گفته نشده است.

* حق با شماست، ما حرفی از طارمی نمی زنیم اما شما می پذیرید که بیرانوند را با یکی از ستاره های تیم تان تعویض کنید؟

لطفا من را عصبانی نکنید... من انسانی جدی هستم.

ارتش سرخ دات كام :
هافبک تیم پرسپولیس گفت: در حال حاضر فقط به پرسپولیس و قهرمانی فکر می کنم.

امید عالیشاه در گفت و گویی درباره موضوعات مختلف توضیحاتی ارائه کرده است.وی گفته که باشگاه یونانی هنوز دنبال به خدمت گرفتن اوست اما ترجیح می دهد در پرسپولیس بماند. متن پرسش و پاسخ با عالیشاه را در ادامه می خوانید:

شرایط متفاوت زمین درفشی فر
تمرینات در حال انجام است.کاش اردوی دبی لغو نمی شد چون در آنجه به طور حتم تدارکات بهتری داشتیم.زمین درفشی فر وضعیت خوبی ندارد.باید یک فرصت خوب به وجود بیاید تا زمین به طور کامل ترمیم شود.البته وضعیت زمین شماره 2 آزادی فرق می کند.آنجا کیفیت بهتری دارد و دسترسی خوبی هم برای بازیکنان برای حضور در این محل وجود دارد.

دروازه ها کوچک می شوند
پرسپولیس قطعا در نیم فصل دوم نتایج بهتری خواهد گرفت.هر چند امتیازگرفتن در ادامه فصل سخت تر است و به قول معروف دروازه ها کوچک می شوند اما من اطمینان دارم پرسپولیس نتایج خوبی می گیرد.در دور رفت نیاز بود بازیکنان جدید با شرایط تیم خو بگیرند اما همه دیدند در هفته های اخیر تیم متحول شد و تاثیرات مثبت این روند را در دور برگشت خواهیم دید.هر چند بر این باورم که اگر اشتباهات داوری در دور رفت نبود ما بالاتر از این هم بودیم.باید از هواداران پرسپولیس تشکر کنم که در روزهای سخت تیم را حمایت کردند.برای من اهمیت زیادی دارد که ما برای آدم هایی بازی می کنیم که شعور فوتبالی دارند.

گل اولم مهم بود
من قبلا گوش چپ بودم اما امسال در فوروارد راست بازی می کردم.برانکو نیاز داشت که در کنار طارمی و بن سون یک فوروارد سرعتی داشته باشد.مدتی در این پست هادی عزیز بازی می کرد.من هم چند بازی در این پست بازی کردم و  نیاز داشتم که جا بیفتم.از برانکو بابت اعتمادی که کرد تشکر می کنم.

خوشحالم خواسته هایی که او از من داشت را انجام دادم.برانکو روی جنگندگی،فضاسازی و پرسش تاکید داشت.البته یک بخش هم گلزنی بود که در این بخش موفق نبودم.هر چند بالاخره گل هم زدم.در این پست مهم این بود که گل اول را بزنم و خوشحالم این اتفاق افتاد.احساس می کنم در دور برگشت می توانم شرایط بهتری داشته باشم.اگر در پرسپولیس خوب باشم به تیم ملی می رسم.

مشکل پولی نداریم
ما اخیرا 12 درصد از قراردادهایمان را دریافت کردیم.حدود 25 درصد از آغاز فصل بازیکنان دریافتی داشتند.اینطور هم نبوده است که بین بازیکنان جدید و قدیمی شکافی باشد.باشگاه واقعا زحمت کشیده است و قول داده اند در هفته های آتی بخش دیگری از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند.باید از مدیران باشگاه تشکر کنم که به قول هایی که دادند عمل کردند.مشکلی به نام پول نداریم.

می شود به سطح اول اروپا رفت
در هفته های گذشته از چین،بلژیک و یونان پیشنهاد داشتم.پس از بررسی صورت گرفته دیدم بهتر است در نیم فصل پرسپولیس را ترک نکنم.همان اول پیشنهاد چین و بلژیک را رد کرد اما در حال حاضر هنوز پیشنهاد یونان هست.با این وجود در این فصل صد در صد به پرسپولیس فکر می کنم.وقتی فصل به پایان رسید،پیشنهادات خارجی را بررسی می کنم.هر فوتبالیستی دوست دارد راهی اروپا شود.شاید ابتدا نتوان در لیگ های سطح اول بازی کرد ولی در ادامه می توان به آن تیم ها هم فکر کرد.هر چند همانطور که گفتم در حال حاضر فقط به پرسپولیس و قهرمانی فکر می کنم.

قهرمانی؟
فقط 5 امتیاز با صدر فاصله داریم.راحت می شود این فاصله را پر کرد.ما شانس اول قهرمانی هستیم.در مسابقات هم کیفیت بالایی داریم.در حمله و دفاع تیم خوب عمل می کند.انگیزه قهرمانی ما در کنار هواداران،هادی نوروزی است.ما برای شادی روح او هم قسم شده ایم.

دغدغه بزرگ
نیاز به گلر داریم.الان در تمرینات فقط یک دروازه بان داریم و این موضوع به تاکتیک تیم در تمرینات لطمه وارد می کند.امیدوارم مشکل سوشا حل شود اما اگر این اتفاق هم نیفتاد،یک گلر خوب جذب کنیم.دغدغه جدی ما الان دروازه بانی است و امیدوارم هر چه سریعتر این مشکل حل شود.

پیشنهاد نفت برای معاوضه؟
نه،من نیستم.هیچ صحبتی هم در این باره صورت نگرفته است.

سلام‌ب دوستان پرسپولیسی

سلام دوستان در این انجمن اخبار روز پرسپولیس هست البته با کمک شما عزیزان هرکی پایست یا علی
Wait while more posts are being loaded