Post has attachment
براي شروع اقدام مربوط به بورس تحصيلي بايد قسمت مربوط به ادميشن(admission )را باز كنيد.
در تمام دانشگاههاي قوي ومعتبر زير همين قسمت بخشي به نام #(Scholarship ياFund ) وجود دارد.
اولين قدم اين است:
بخش فوق كه مربوط به بورس تحصيلي هر دانشگاه است را به دقت مطالعه بفرماييد.
فرم درخواست بورس را دانلود كرده و دقيقا با دقت فراوان تكميل بفرماييد.
سپس بايد براي مرحله بعدي يعني چيدمان مدارك وارد شويم.
در ادامه به توضيح كامل خواهيم پرداخت.http://malekpour.ir
http://www.legalmalekpour.com
https://telegram.me/MIElaw
Photo

ضوابط اختصاصی معافیت کفالت مادر
۶ـ اگر پدر در حبس بوده یا مفقودالاثر باشد می‌توان به ادعای کفالت مادر رسیدگی نمود؟
جواب : خیر- در حال حاضر نمی‌تواند ملاک رسیدگی باشد.
۷- اگر بعد از خاتمه ۳۰ ماه معافیت موقت مادر ازدواج یا فوت نماید می‌توان معافیت موقت را به دائم تبدیل نمود؟
جواب : چنانچه درزمان رسیدگی نهایی (پس از۳۰ ماه ) شرایط اولیه همچنان برقرار باشد ولی اگر ازدواج مادر پس از صدور معافیت دائم بلامانع است.
۸- اگر در طول ۳۰ ماه معافیت موقت برادر دیگر متقاضی به سن ۱۸ سال برسد رسیدگی به چه صورت است؟
جواب :با رسیدن فرزند دیگر مادر به سن ۱۸ سال معافیت موقت متوقف و به وضعیت جدید وی رسیدگی می‌شود.
۹- اگر متقاضی کفالت به جز مادر برادر یا خواهر صغیر زیر ۱۸ سال داشته باشد می‌تواند درخواست تغییر معافیت کفالت برادر یا خواهر صغیر خود را بدهد؟
جواب : در صورتی که پدر فوت کرده باشد بلامانع و در صورت طلاق مادر و در قید حیات بودن پدر رسیدگی به درخواست کفالت برادر یا خواهر ضغیر امکان‌پذیر نمی‌باشد.
۱۰- اگر فرزندی که به دلیل مادر از خدمت معاف شده باشد و سپس فوت نماید می‌توان به ادعال کفالت فرزند دوم رسیدگی نمود؟
جواب: بله- در صورتی که فرزند معاف شده به علت بیماری قادر به سرپرستی از مادر نباشد یا فوت نموده باشد رسیدگی به ادعای کفالت فرزند دوم بلامانع است.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز مشاوره فرمانداری آمار و پشتیبانی شمال شرق ارتش گفت: سربازان به صورت خود معرف به کلینیک‌ها و مراکز ترک اعتیاد معرفی می‌شوند.
به گزارش ایسنا، غلامرضا روحی امروز ۱۵ شهریور ماه در حاشیه همایش علمی- آموزشی «بررسی راهکارهای مداخلات روانشناختی اعتیاد و تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد در محیط‌های نظامی و انتظامی» و در جمع خبرنگاران، در خصوص مشمولان سربازی که پیش از ورود به پادگان سابقه اعتیاد داشتند، عنوان کرد: در راستای کاهش آسیب‌های اعتیاد برای سربازانی که در گذشته معتاد بوده و در حال حاضر درمان شده و برای خدمت به پادگان‌ها مراجعه می‌کنند، همچنین سربازانی که با سابقه اعتیاد وارد پادگان‌ها می‌شوند برنامه‌های ویژه‌ای داریم به عنوان مثال برای این دسته از سربازان جلساتی تحت عنوان گروه درمانی تشکیل می‌دهیم تا از اعتیاد دوباره آنان پیشگیری شود.

Post has attachment
🔹دانش آموزانی که سال ۹ را به پایان رسانده اند میتوانند به راحتی وارد #کالجهای معروف #استرالیا شوند و شایان ذکر میباشد که دانش اموزان در این مقطع میتوانند والدین خود را نیز به عنوان همراه داشته باشند در کنار خود تا اتمام سن ۱۸ سال .
🔹#کالجهای #استرالیا به جز تحصیل به تمام زوایای پرورشی دانش اموزان می پردازد .بدین معنی که دانش اموزان دراین کالجها استعداد یابی میشوند چه در زمینه هنر و موسیقی و چه در زمینه ورزشی و همچنین گرایش های تحصیلی ، در نهایت در مسیری قرار میگیرند نهایتا میتوانند تصمیات درستی در زمینه استعداد کاری و هنری و تحصیلی اخذ نمایند .
🔹کالجهای استرالیا شامل کالجهای خصوصی و دولتی میشود که اغلب کالج خصوصی بهترین خدمات اموزشی را ارئه میدهند
Photo

Post has attachment
سوئیس با نام رسمی کنفدراسیون سوئیس کشوری است در اروپای غربی که از شمال با آلمان، از شرق با اتریش و لیختنشتاین، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه همسایه است.
این کشور ۷٫۵ میلیون نفر جمعیت و مساحتی بالغ بر ۴۱٬۲۹۰ کیلومتر مربع دارد. سوئیس کشوری است به صورت جمهوری فدرال و از ۲۶ ایالت تشکیل شده‌است که «کانتون» خوانده می‌شوند.
پایتخت سوئیس شهر برن است و قطب‌های اقتصادی این کشور دو شهر جهانی ژنو و زوریخ هستند. سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و درآمد سرانه در این کشور با ۳۹٬۰۰۰ دلار برای هر نفر از بالاترین‌ها در جهان است.
سوئیس کشوری چندزبانه است و در آن چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش به رسمیت شناخته می‌شوند.
سوئیس دارای سابقهٔ طولانی بی‌طرفی در مناسبات جهانی است، به طوری که این کشور از سال ۱۸۱۵ تاکنون وارد هیچ جنگی نشده‌است. این کشور مقر بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی چون صلیب سرخ و سازمان تجارت جهانی است. یکی از دو دفتر اروپای سازمان ملل نیز در این کشور و در شهر ژنو قرار دارد.
تأسیس کشور سوئیس در تاریخ ۱ اوت ۱۲۹۱ ذکر می‌شود و این روز در سوئیس تعطیل ملی است.
Photo
Wait while more posts are being loaded