Post has shared content
Завантажити для PC – http://www.ex.ua/93377709

Завантажити для Mac – http://thepiratebay.cd/torrent/6445787/The_Curse_Of_Monkey_Island

Завантажити для iOS – http://www.ex.ua/93377709

Завантажити для Android – https://archive.org/details/Curse_of_Monkey_Island_The_1997_LucasArts
Всем привет! У меня хорошие для многих и плохие для немногих новости касательно #gamefriday, Рубрика переезжает в мой персональный бложик на сайте OpenGamer.ua (ссылка с разрешения администрации), поэтому данный выпуск будет последним в этом сообществе. Спасибо всем, кто воспринимал и дискутировал касательно контента, критиковал и помогал мне становиться лучше.

ДАЛЬШЕ, КАК И ВСЕГДА, НА УКРАИНСКОМ.

Сьогодні хотілося б розповісти про один з кращих квестів другої хвилі Lucas Arts – The Curse of Monkey Island.

Хто пропустив #gamefirday про перші дві частини серії – сміливо переходьте сюди - https://plus.google.com/+ЄжіРудь/posts/8uQ1EgzkL2R і сюди - https://plus.google.com/u/0/+ЄжіРудь/posts/g2LryX3qnzQ


Моє знайомство з грою сталося вже після двох вищеперерахованих ігор, тому з історією успіхів та поневірянь Гайбраша я був більш-менш знайомий. На жаль, мені і моєму товаришу, на комп’ютері якого ми проводили наші дитячі вечори у кінці 90-х, дісталася обрізана версія на одному диску, без інтро та голосових діалогів, а також з кількома критичними багами, із-за яких ми не зсунулися з першого екрану.

У подальшому цю гру я купляв вже через інтернет, у одному з перших піратських інтернет-сторів, а після її проходження якимось чином зумів продати її за трикратну вартість через eBay.

Але вся ця лірика, ностальгія і фінансові махінації з заокеанськими покупцями не мають нічого спільного з грою, яка була чудовою, а у деякому роді і визначальною. Чому? Ну, по-перше у ній з’явилася нова мальована графіка, вже знайома нам за серією Broken Sword та більш близькими до нас «Петькою та Василем Івановичем» та, пізніше, «Штірліцем». По-друге, ця гра стала першою і останньою грою на рушії SCUMMVM 2.0, що у подальшому був змінений «Лукасами» на тривимірний GrimEX.

Сюжет гри не є повноцінним продовженням другої частини, адже відбувається через майже 5 років після її закінчення. Нам доведеться знову протистояти головному антагоністу – пірату-привиду ЛеЧаку та рятувати нашу любу Еллен, яка стала жертвою страшного прокляття.

Інтерфейс гри зазнав кількох невеличких змін, але виконано це, щоб трохи спростити та покращити геймлей та point-to-click систему, зробивши проходження більш плавним та зрозумілим тому поколінню гравців, що вирішили пограти в неї після закінчення HD-Remastered дуології. Але і тут треба зробити невеличку ремарку – на відміну від двох перших частин, гра не отримала повноцінного релізу на планшетах, а емульована версія гри через SCUMMVM-дистрибутив хоч і дає можливість пройти її на 100%, але при тому досить ускладнює керування, яке далеко не повністю оптимізоване під тач скрін. Втім, при проходженні гри на планшеті особисто я не відчув дискомфорту, а кількість фану та гуморних моментів змусили забути навіть про найменші негаразди з грою.

Отже, якщо ви у пошуку оригінальної історії з купою гумору та піратських пригод, а також вже мали честь пограти у HD-remastered перших частин – обов’язково зверніть увагу на третю частину серії. Вона зуміє подарувати вам до 16 приємних годин при розплутуванні цікавих головоломок, цілу купу яскравих персонажів та історію, через яку вам так і схочеться дізнатися, що ж відбулося далі. Але це вже окрема тема, а поки – встановлюйте і насолоджуйтесь!
PhotoPhotoPhotoPhoto
The Curse of Monkey Island
4 Photos - View album

Post has shared content
Поки ми очікуємо на Football Manager 2017, пропоную ознайомитися з тайтлом 2016-го року.

Завантажити для PC - http://www.ex.ua/95768393

Завантажити для Mac - http://www.ex.ua/105115383?r=93135801

Завантажити для iOS - https://cloud.mail.ru/public/8dFm/9ypi4jQok

Завантажити для Android - http://cs5-3.4pda.to/7119559/FMM+2016.apk?s=004cc0315d4ab733581ca7d0000000003917b4da761b2e5fcb6e6543ccec2246
Football Manager 2016 став вже дванадцятою грою серії Football Manager та приніс купу нововведень, максимально наближуючи нас до керування реальним футбольним клубом. Новий яскравий двигун, реалістичні трансфери та оглядини гравців, зміна власників та нова економічна модель – все стали запорукою успіху від «монополіста» жанру, що подарував гравцям декілька тисяч успішних годин та кілька десятків хоч і віртуальних, але таких очікуваних трофеїв.

Тому очікування від Football Manager 2017 у гравців ще більше, і сьогодні у #gamefriday ми спробуємо поговорити про п’ять найбільших очікувань від цьогорічного релізу серії.

1. Власники клубів. Так склалося, що ця тема майже не була відпрацьована у ігровій індустрії. Звичайно, є декілька майже кезуальних ігор, у яких ви можете пограти за власника, але порівнювати їх з можливостями Football Manager аж ніяк не можна. Втім, цікавить приміряти на собі крісло власника, з усіма забаганками тренерів, підбором гравців та переговорами щодо їх трансферів, розвитком інфраструктури та купою необхідних дрібниць.

2. Тимчасова робота. За 12 повноцінних років серії майже повністю змінилась трансфера та арендна система гравців, але робота тренерів залишається сталою. Від 17-ї серії ми очікуємо нововведення у вигляді тимчасової роботи, «в.о», а також можливості зросту від агента до спортивного директора. Звичайно, це дуже сильно ускладнить ігровий процес, але від того зробить його ще більше цікавим.

3. Граючі тренери. Багатьом гравцям цікаво розвиватися не лише, як менеджер, але й як гравець. На жаль, такої можливості ми позбавлені не лише у Football Manager, але у серії FIFA. Тому можливість стати граючим тренером невеличкої команди та пройти всі тенета дивізіонів, допомагаючи їх ще й на полі, виглядає дуже цікавою.

4. Співпраця з фанатами. Наразі фанати виглядають майже бутафорським елементом у серії, реагуючи лише на результати команди. Нам же хотілося б зробити їх набагато більшими – отримувати від фан-спільноти певні запити та виконувати їх було б набагато цікавіше. Я вже замовчую щодо маркетингової складової, що могла б підготувати молодих спортивних маркетологів та відпрацювати можливі розвитки їх дільності у грі.

5. Більше інтерактиву у самій грі. Наразі гра позбавлена великої частини інтерактиву, як спортивні талісмани, сперечання з рефері та будь-які реакція з брівки. Введення таких можливостей дозволило б урізноманітнити гру та створити важелі впливу безпосередньо на полі, що були б відмінними від замін та перелаштування тактик.
PhotoPhotoPhotoPhoto
Football Manager 2016/17
5 Photos - View album

Post has shared content
Завантажити для Windows - http://www.ex.ua/1161664

Завантажити для MacOS - http://www.ex.ua/18499731

Завантажити для Linux - http://freesoft.ru/darwinia_linux

Завантажити для Xbox360 - http://www.ex.ua/104199945?r=87476891
Початок 10-х років ХХI сторіччя можна назвати справжнім проривом для indie-розробників та indie-ігор. З появою Steam, невеличкі компанії отримала хороший інструмент для промо, і наразі у бібліотеці сервісу налічується близько 130 000 різноманітних тайтлів від молодих і не дуже розробників. Серед них трапляються як досить непогані ігри, так і справжні провали.

Сьогодні ж у #gamefriday ми поговоримо про один з таких рідких нині шедеврів – стратегію Darwinia, що у березні відсвяткувала своє 11-річчя.

Darwinia стала всього лише другим проектом молодої британської студії Introversion Software, що до того стала досить відомою своїм симулятором хакера – Uplink. Власне, ця тема частково стала у основі сюжету і нашого сьогоднішнього гостя.

Гра заснована на уявного digital-всесвіті, який захоплює страшний комп’ютерний вірус, що загрожує повним знищенням маленькому народу Дарвінійців. Наше завдання, виступивши у ролі певного Game Master’а, врятувати народ від вимирання, попутно вплинувши на їх еволюцію. Правда, відразу хочу сказати, що шукати схожості з симуляторами Бога по типу Black&White не варто, адже гра за своїм геймплеєм скоріше нагадує серію Lemmings з більш зручним управлінням юнітами.

Графічна частина виконана у ретро-стрилі, і тим, хто очікує від неї «графону» відразу варто про нього забути – всі юніти виконані з геометричних фігур з купою кутів, а самі дарвінійці нагадують полігональних мальованих чоловічків з мультфільму «Палка-палка-огірочок...».

У кампанії вам доведеться пройти через півтора десятка місій, комбінуючи вирішення головоломок з будуванням юнітів та екшном по типу Star Craft. Втім, бойова система тут зроблена досить таки примітивною, і все вирішує стандартна для RTS схема «кількість б’є якість». Втім, при такій різношерстості геймлею, гра стає все більше і більше цікавою та занурює вас все більше і більше досліджувати місцевість, що поділена на кілька великих островів, що оточені Світовим Океаном (за задумкою авторів це було відображенням Всесвітньої Павутини з їх безкінечними сайтами та FTP).

На питання «чи варто її спробувати?» відповідь однозначна – варто! До того ж шість років тому вийшло перевидання гри Darwinia+ на новому графічному рушії, що також включає у себе мультиплеєрний режим з гри Multivinia. Тому, якщо вам обридли ААА-тайтли та гроші, які вони коштують – обов’язково зверніть увагу на Darwinia. Гарантую, що вона подарує вам кілька десятків незабутніх годин цікавої гри.
PhotoPhotoPhotoPhoto
Darwinia+
4 Photos - View album

Post has shared content
Завантажити для PC – http://www.ex.ua/10272418

Завантажити для Xbox360 – http://www.ex.ua/103353058?r=87476891
Всім привіт, це #gamefriday. Як ви пам’ятаєте, минулої п’ятниці я розповідав про цьогорічного ювіляра – Serious Sam, де зосередилися на першій частині його пригод – The First Enconter. Хто пропустив – можете прочитати його тут – https://plus.google.com/u/0/+ЄжіРудь/posts/Tbgmqg5k1Ct

Сьогодні ж наша оповідь під про другу частина – The Second Encounter, де я розкажу про деякі таємничі та невідомі факти, та чому фактично одна гра була розбита на дві частини. З цього і розпочнемо – не дивлячись на те, що Gathering of Developers погодились на видання гри, їх фінансові можливості не могли покрити усі бажання Croteam. Тому гру було вирішено розбити на дві частині – це дозволило б видавцю подивитися на зацікавленість геймерів та отримати додаткове фінансування для другої частині. Як ви знаєте, ефект перевершив всі очікування – при бюджеті у 80 000 доларів, гра заробила більше 2 млн. лише з моменту виходу і до кінця року.

Такий хід справ дозволив Croteam допрацювати їх гральний рушій Serious, що вперше зробив можливим знаходження до 50 юнітів одночасно на карті з «відкритим світом» та без підгрузок. Таким на той час не могли похвалитися навіть такі монстри, як iD та Valve.

Окрім цього, Croteam стали одними з першопрохідців такого популярного нині жанру, як dlc – у грі були зроблені лише косметичні зміни у вигляді нової зброї та power up’ів, що дозволяло герою проходити повз величезні кількості ворогів з мінімальними втратами. При цьому команді вдалося зберегти геймлей та наситити деталями сюжет, з плином якого ставало все цікавіше і цікавіше.

Також окремо хотілося б відмітити музику – її писали друзі команди розробників – heavy metal гурт Undercode на чолі з Драманом Мравуцем. Вийшло просто блискуче – музичне супроводження гри потім викладали окремо по всьому інтернету, що змусило GoD видати спеціальний диск з музикою до виходу нової частини Serious Sam II.

Але це вже зовсім інша історія – тому сьогодні будемо закінчувати, а ти, хто якимось чином оминув перші частини серії Serious Sam – обов’язково раджу встановити і пограти у них. Фан, добрий гумор та драйвовий геймплей холодними осінніми вечорами вам забезпечений!
PhotoPhotoPhotoPhoto
Serious Sam: The Second Encounter
4 Photos - View album

Post has shared content
Завантажити для PC – http://www.ex.ua/1816880

Завантажити для Xbox – http://www.ex.ua/1102355

Завантажити для Xbox360 – http://www.ex.ua/103352394
Важко уявити, але 1 березня цього року серії Serious Sam виповнилося вже 15 років!

Щоб якось поздоровити ювіляра, сьогоднішня #gamefriday розповість про першу частину серії – Serious Sam: The First Encounter.

Ідея гри про сема виникла у хорватської студії Croteam після першого переносу релізу Duke Nukem: Forever. Хлопці, що до того були відомі лише за футбольними симуляторами для Amiga, вирішили замахнутися на святе і зробити свого Дюка Нюкема з «блекджеком та профурсетками».

Спочатку до проекту віднеслися досить скептично – бета-більд отримав кілька відмов від титанів видавничої справи – iD Software та Activision, але прийшовся до смаку техаській конторі Gathering of Developers, що була вже досить відома за досить непоганими представниками ринку шутерів, як KISS: Psycho Circus, Rune та Oni.

Що ж так зацікавило хлопців з Техасу, що відпугнуло більш маститих гравців геймдеву? По-перше, варто згадати, що з появою Half-Life сюжет став невідпорною частиною шутерів, а Serious Sam хоч і мав його, але він був не головний, бо у грі головним було «м'ясо», якого було навіть більше ніж у класичному Doom і вище згаданому Duke Nukem! Вороги перли з усіх сторін і усіх дір, і ваше завдання було знищити їх всіх з мінімальною втратою здоров’я та патронів.

Окремо виділялися на цьому тлі боси – вони були справді страшними та досить складними. Деяких треба було просто вбивати «у лоб», інші потребували до себе певної тактики, що знаходилася далеко не на перший підхід.

Ну і головне, що зробило Сема відомим – це графіка та гарне управління. Гра пізніше перевидавалася на оригінальному Xbox та 360-моделі, але при грі на геймпаді гравець не відчував себе стороннім тілом, як було з ранніми портами шутерів на консолях.

Ну і мультиплеєрний режим, що підтримував до 30 гравців одночасно та спліт-скрін до 4-х гравців з ботами, перетворюючи гру у веселе «м’ясо», аналогів якому на той час просто не було.

Самим Croteam вдалося, здавалось би, неможливе – вони посунули з ланки першості серію Quake та змусили Id кусати лікті та навіть звільнити відповідального за перемовини з хорватами менеджера.

Подальша історія всім відома – гра отримала HD-перевидання на консолях past gen та можливо отримує перевидання у 4k на нових консолях.

Нам же залишається лише приємно згадувати години, що ми провели у SS. А тим, хто якимось чином пропустив цю гру – обов’язково варто встановити гру та зіграти в неї. Емоцій та розрядка після важкого дня вам забезпечена на 146%!
PhotoPhotoPhotoPhoto
Serious Sam: The First Encounter
4 Photos - View album

Post has shared content
Завантажити одну з кращих ігор серії можна за посиланнями нижче:

Для Playstation 3 - http://downloadgameps3.com/2014-fifa-world-cup-brazil-ps3-iso/

Для Xbox360 - http://www.ex.ua/77404151?r=87476891
Всім привіт. Поки ми чекаємо на dlc до FIFA 17 з дебютом Алекса Хантера за Англію на Кубку Світу, а реальний Кубок Світу чекає розширення до 48 команд, розглянемо 10 мало відомих фактів про серію FIFA World Cup.

1. Олівер Кан з 2002-го року ніколи не був включений у серію FIFA зі справжнім обличчям та іменем. Все із-за того, що після виходу FIFA World Cup 2002 він подав до суду на EA Sports через неправомірне використання його образу. Програвши суд, EA змушені були відкликати весь тираж гри, а Кан з тих пір фігурував у іграх лише під уявними іменами та дефольтним обличчям.

2. У грі World Cup’98 вперше з’явився імпорт даних з минулої гри серії FIFA’98: Road to World Cup. Якщо вам вдалося вивести свою збірну через сити кваліфікації, ви могли зіграти тим самим складом у фінальній частині гри.

3. Також FIFA’98:Road to World Cup була першою грою серії, де було нормально реалізовано правило оффсайду. Раніше ви могли потрапити до оффайду, навіть відпасувавши м’яч назад та по лінії воріт.

4. FIFA Wold Cup 2002 стала першою грою, у якій були включені відеовставки та інтерв’ю зі збірними. Цікаво, що найбільше всього уваги було приділено збірній Південної Кореї, яка зайняла на тому чемпіонаті 4-е місце.

5. У FIFA World Cup 2006 вперше з’явилися спонсорські бутси Adidas. Також були присутні і бутси інших фірм, але їх маркування було відсутнє, як на китайських підробках з ринку.

6. Іще однією особливістю FIFA World Cup 2006 став вихід на мобільних платформах. До того настільки деталізованих ігор про Кубок Світу на мобілках не було.

7. Наступна гра серії, FIFA World Cup 2010 порадувала вже мультиплеєром – впродовж реальної кваліфікації проводилися турніри, де гравці зі всього світу змагали за те, щоб потрапити на Кубок Світу. Цікаво, що переможцем цього змагання стала вже згадувана вище збірна Південної Кореї.

8. Ще FIFA World Cup 2010 став відомими, як гра, до якої вперши вийшов dlc. На жаль, він у собі мав лише кілька виправлень складів та форм.

9. Тодішній президент ФІФА Зепп Блаттер вперше з’явився лише у FIFA World Cup 2014, де він вручав Кубок Світу його переможцю.

10. Разом з Блаттером у FIFA World Cup 2014 з’явилися включення з офіційних фан-зон, де фанати реагували подіям разом з глядачами на стадіоні.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2014 FIFA World Cup
4 Photos - View album

Post has shared content
Завантажити для PC – http://www.ex.ua/9880294

Завантажити для Playstation 3 – http://thepiratebay.cd/torrent/6694108/F1_2011_(2011)_[Ps3][MULTi5][3.70]

Завантажити для Xbox360 – http://www.ex.ua/9766383

Завантажити для Nintendo 3DS – https://portableroms.com/F1-2011/594

Завантажити для Playstation Vita – http://www.suxbox.com/f1-2011/

Завантажити для iOS – http://www.ex.ua/101783292?r=86214140

Завантажити для Android – https://m.downloadatoz.com/f1-2011-game™-full-guide/us.Noodle4Cake.f1-2011-game
Історія ігрових симуляторів формули-1 - це ціла низка надій та поневірянь, що несе у собі майже 40 років віку та близько 300 різноманітних тайтлів на платформах.

Від аркадної Pole Position, яку більшість з нас пам’ятає за версіями у тетрісі, і до більш крутих та ліцензованих Accolade Grand Prix Curcus та Super Monaco GP, гравці шукали банальність між шаленою аркадою та справжнім ігровим гоночним симулятором, що дозволяв відчути себе повноцінним пілотом Формули-1. Все це тяглося досить довго і закінчилося у 2011 році, з появою F1 2011. Саме про неї розкаже сьогодні #gamefriday.

Серія F1 від Codemasters, що подарували нам блискучі Colin McRae’s Rally та Micro Machines, народилася у 2009-у році. Вже тоді гра мала у собі ліцензовані 20 трас сезону Формули, а також спліт-скрін – річ, про яку ми вже починаємо забувати, але яка досі приносить купу фану при грі! 2010 версія стала кращою у плані графіки та звукового оформлення, але справжній прорив стався у 2011-у році, зробивши емулятор практично ідеальним.

Що ж змінилося за два роки? По-перше – це повноцінна мультиплатформеність. Ви могли бути пілотом Формули-1 і за ПК, і за консоллю і на мобілці (як, приміром, я), не відчуваючи особливої різниці у геймплеї.

По-друге – це повноцінна кар’єра пілота, що дозволяла побудувати свою кар’єру від тестового пілота до чемпіона і володаря Кубка Конструкторів Формули-1. До того ж, кар’єру ви могли проходити не лише самі, а й зі своїм другом за допомогою все того ж старого-доброго split screen.

По-третє – це реалізм з нововведенням KERS (рекуперативного гальмування) та DRS (регульоване заднє антикрило), що додавало головної болі у плануванні стратегії при певних погодних умовах та місці проведенні траси. З ними ігрове кермо переставало бути суто аркадним і фан-атрибутом, а перетворювалося у необхідний девайс для гри – навіть на мобільній версії грати на тач-скріні (вже не говорячи про клавіатуру) було архіскладно, та майже неможливо.

І на кінець – агресивний у своєму стилі AI. Тепер комп’ютер став набагато хитрішим і реалістичнішим, та у залежності від пілота, за якого він відігравав, ледь не повністю повторював стиль його кермування. Тож обігнати умовного Феттеля по внутрішній стороні та не вилетіти з траси було практично неможливо.

Звичайно, серія отримала продовження, ставши щорічним тайтлом по типу FIFA – 2012, 2013, 2014. 2015 та 2016 з 2017 – теж чудові ігри, але зміни у них були менш вагомими та, здебільшого, косметичними. Тож якщо ви хочете спробувати справжнього водійського хлібу та відчути себе повноцінним Шумахером, Феттелем, Ряйконненом чи за кого ви там вболівали у дитинстві чи вболіваєте зараз – обов’язково зверніть увагу та встановіть F1 2011. І нехай у вас не буде зривати голову від графіки, але геймлей та реалізм ви оціните на довгі-довгі роки!
PhotoPhotoPhotoPhoto
F1 2011
4 Photos - View album

Post has shared content
Завантажити кращу за системою штрафних FIFA 2015 ви можете нижче:

Завантажити для PC - http://torrent-igruha.net/14-fifa-15.html

Завантажити для Playstation 3/4 - http://psp-psv.ru/ps3-torrentgames/6125-fifa-15-dlya-ps3-torrent.html

Завантажити для Playstation Vita - http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=664062

Завантажити для Nintendo 3DS - http://madloader.com/fifa-15-legacy-edition-3ds/

Завантажити для iOS - http://www.ex.ua/101564412?r=86214140

Завантажити для Android - https://pdalife.ru/fifa-2015-android-a10878.html

Завантажити для Windows Phone - http://www.appx4fun.com/xap/5079/

Завантажити для Xbox360 - http://www.ex.ua/94123866
Всім гарної п’ятниці. У сьогоднішній #gamefriday ми згадаємо всі штрафні удари за історію серії FIFA.

Моїми улюбленими були штрафні з FIFA 2015 – працювали чітко і безпрецендентно як на PC/консолях, так і на планшеті. А яка система штрафних була улюблена у вас?

Post has shared content
Завантажити для PC - http://www.ex.ua/2856353

Завантажити для Xbox360 - http://www.ex.ua/77942728?r=87476891

Завантажити для Playstation 3 - https://www.playstation.com/en-us/games/blacklight-tango-down-ps3/
Так склалося, що зараз жанр онлайн-шутерів переживає стагнацію/ І окрім зовсім сумних творінь Mail.ru та ААА-проектів, які набридають на другий тиждень, у жанрі залишаються лише старі добрі CS, CoD з купою матюкающихся дошкільнят та нікому не відомі, але цікаві проекти.

Про один з таких – Blacklight: Tango Down – і піде мова у сьогоднішній #gamefriday .

То ж що виділяє Blacklight серед інших проектів? По-перше – це графіка. Якщо тільки подивитися на трейлер, то здається що це якийсь блокбастер з модними нині новоротами. Але, насправді, геймплей у грі досить звичайний, і ознайомитися з грою не займе у вас забагато часу.

По-друге – це система скілів на рангів. Вона не настільки розгалужена, як у CoD, але це якраз той випадок, коли простота робить клас. За кілька годин геймлею ви вже можете спокійно освоїтися з нею, та робити справді важливі поліпшення вашого персонажу.

По-третє – це адекватна публіка. Так вже склалося, що у жанрі консольних шутерів публіка набагато адекватніша за їх побратимів з PC, і шанс знайти тут неадекватного школяра набагато менший (І навіть у PC версії вона адекватніша, ніж зараз у Overwatch). А ось зібрати нормальну команду без нубів – більший, та й нубам тут допомагають охотніше та відносяться без зайвого пафосу.

З мінусів гри варто відмітити її повноцінну залежність від підписки Xbox Live/PS Network (краща підписка – кращі можливості) та обмежену кількість карт, що вже приїдаються на третьому-четвертому раунді. На жаль, можливість кастомних модифікацій поки обмежена, та й щоб грати на такій карті, вона має бути встановлена у всіх гравців.

То ж якщо вам обридла школота, яка щільно заселяє CS, CoD, Team Fortress та Overawatch, а душа потребує чогось вкрай нового – дайте Blacklight шанс і будьте впевнені – гра вас не розчарує!
PhotoPhotoPhotoPhoto
Blacklight: Tango Down
4 Photos - View album

Post has shared content
Завантажити для PC - http://www.ex.ua/86517851

Завантажити для Mac - http://thepiratebay.cd/torrent/15183136/Game_of_Thrones_Telltale_Complete_Season_1_[MAC_OSX][GOG]

Завантажити для Xbox360 - http://www.ex.ua/83477399?r=77709323

Завантажити для Playstation 3/4 - http://thepiratebay.cd/torrent/12938963/Game.of.Thrones.Episode.1-5.PS3-DUPLEX

Завантажити для Android - http://www.ex.ua/83827994

Завантажити для iOS - http://www.ex.ua/101563949?r=86214140
Всім привіт! Літо закінчилося, діти повертається у школу, а з ними повертається і #gamefriday! І сьогодні мова у нас піде про дебютну роботу Telltale Games у франчайзі Game of Thrones.

Хто не знає, Telltale стали відомими за роботою над двома сезонами блискучої пригодницької гри на базі другого популярного всесвіту – The Walking Dead, створивши повноцінний спін-офф, який фанати навіть ставлять вище коміксу та серіалу. А що ж вийшло з Game of Thrones? Спробуємо розібратися.

По-перше, Telltale змінив стиль мальованої графіки і повернулася до своїх ранніх проектів – Sam&Max та Monkey Island 5, тож нас очікує майже повноцінне 3D, хоча промальовка деяких моментів викликає сумніви і не радує око. Граємо ми за дом Форрестерів – побратимів дому Старк. І на цьому сюжетну лінію можна закінчувати, адже кожне наступне слово буде лютим спойлером.

Але тут же вилазять головні мінуси сюжету – черезмірна заскриптованість. На відміну від The Walking Dead, де наш вибір справді впливав на поведінку героя та відношення оточуючих персонажів, тут кожен вибір веде вас до одного ж й того ж, майже не змінюючи сюжету. Особливо це відчутно під кінець першого епізоду, що викликало величезний батт-херт та купу конспірологічних теорій, що пізніше вилилися на сотню листів з хейтом у сторону Telltale. Звичайно, останні тут же пообіцяли змінити все на краще у другому сезоні, але деяких фанатів це не вдовольнило і вони повернули собі гроші за гру.

І тут постає питання – чи все так погано? Окрім своєї лінійності, це чудова графічна новела, з прекрасними персонажами, глубоким змістом, також всім атрибутами Game of Thrones – інтригами, зрадами та смертями ключових персонажів.

Тож якщо ви фанат серіалу та книжок, то обов’язково ознайомтеся з цією грою – вона забере у вас близько 4-6 годин, за які ви аж ніяк не пожалкуєте! Якщо ж ви тільки збираєтесь знайомитись, то краще почніть з книжок та серіалу, адже ви не зрозумієте і половини посилів до оригіналу. Нам же залишається вірити Telltale та очікувати кардинальних змін у другому сезоні, що за неофіційними анонсами має вийти у березні 2017-го.
PhotoPhotoPhotoPhoto
Game of Thrones: A Telltale Game Series
4 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded