Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Why? Why did you decide not to use g+ community? This is the wrong decision. I think it's worth throwing and leave this media platform. Here people less than facebook. But they are. Therefore, we must use every opportunity to promote the ideas of the TZM.
In addition to the google plus wonderful system hashtag. Any post, equipped with the hashtag, always will be issued in the search at Google.

P.S. Sorry for my bad english...

Post has attachment
Warto posłuchać i przekazać dalej ;). 

Witam rodaków Polaków. Nie czesto witam na google+ i dopiero teraz odnalazlem fukcje 'forum' na google+ - cos co bardzo brakuje na Facebook!

Anywhays, jesli ktoś jest w ruch udość długo napewno słyszam o Zeitgeist Australia, strone ktora otworzylem w 2008, ktora zaczela ruch w Australji. Prowadzilismy drukowany magazyn Spirit of the Times przez 2 lata i robilismy inne ciekawe rzeczy zanim odeszłem dzialac calkowicie od ruchu 2012.

Pytanie: Jak stoji teraz Polski ruch Zeitgeist? Minelo sporo czasu odkad byłem na Polskim TS spotkaniu.

Dobra...
Wyjaśnijcie mi rzeczowo założenia cele oraz metody ich uzyskania...
(wyjaśnijcie mi Zeitgeist'a)

Post has attachment
Dlaczego Ebola to nie jest tylko problem afryki... o tym jak w połączonym świecie żyjemy

Post has attachment
Wiesz że statystyczna wiertarka jest używana od 10 do 15 min podczas całego swojego cyklu istnienia? Marnotrawstwo środków i energii. A co jeśli zamiast kupować narzędzia mógł byś je współdzielić? Grupa ma na celu zebranie osób zainteresowanych stworzeniem Narzędzioteki, miejsca gdzie każdy z członków mógł by wypożyczyć narzędzia na takich samych zasadach jak wypożycza się książki w bibliotece. Jeśli jesteś z gdańska lub okolic daj nam znać.
Wait while more posts are being loaded