۳۰۰ نفر از رانندگان حمله سوخت در اصفهان در مقابل انبار موسوم به شهید منتظری این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

رانندگان تجمع کننده به طرح واگذاری حمل مواد سوختی به بخش خصوصی معترض شدند. معترضان معتقدند توزیع ناعادلانه بار و کسر حقوق از پیامدهای واگذاری شرکت حمل مواد سوختی به بخش خصوصی است ک متصدیان آن بازنشستگان پالایشگاه هستند.

سی.ان.اس نیوز روز سه‌شنبه فیلمی از یک سخنرانی پاسدار حسن عباسی را در سال ۸۹ پخش کرد که طی آن این مهره سرسپرده خامنه ای، به طراحی های تروریستی رژیم در آمریکا با سوءاستفاده‌ از اتباع کشورهایی نظیر مکزیک و آرژانتین اعتراف می‌کند.

وی گفت:‌ «دو میلیون ایرانی ما آنجا داریم. مطمئن باش من از دل آنها سرویس چریکی در می آورم علیه تان. این را خوب شما خبر دارید.
اگر یازده نفر توانستند یازده سپتامبر را بوجود بیاورند شما می دانید که این امکان برای ما وجود دارد که اقدام کنیم؟ ما سلاح اتمی نیاز نداریم. شما شش هزار کلاهک اتمی در خاکتان دارید. آن شش هزار کلاهک اتمی آماج طراحیهای ما است برای اینکه در آنجا جنبشهای چریکی بروند و همانها را منهدم کنند. نه جنبش چریکی ایرانی، از تمام کشورهای اسلامی. میتوانید همه را از آن جا اخراج کنید. ما روی مکزیکی ها هم کار میکنیم. روی آرژانتینی ها هم کار میکنیم. هر کس با آمریکا مشکل دارد ساماندهی اش میکنیم. بهتر است که وقتی سایت مرکز ما راه افتاد دوستان آمریکایی آدرس سایت ما را داشته باشند. ما پاشنه آشیل آمریکا را طراحی کرده ایم، تمام نقطه ضعفهایش را. تمام نقطه ضعفهای سرزمینی، دریایی،‌ هوایی، تکنولوژیک و گزاره های دیگر را معین کرده ایم و آدرس میدهیم به سازمانهای چریکی جهانی که آمریکا آسیب پذیری هایش کجاست! قرار است ریشه ما را بخشکانید؟ اتفاقاً انگلیس را هم دپارتمانش را ایجاد کرده ایم».

یکی از ماموران ایستگاه 20 آتش‌نشانی تهران که در محل حادثه پلاسکو حضور داشته است، ضمن روایت بخشی از این حادثه، مطالبی را درباره وضعیت سخت آتش‌نشانان گفت: وقتی رسیدیم ساختمان مشتعل بود. از پله‌ها رفتیم طبقه نهم. صدای ریختن سقف طبقات می‌آمد. خودمان را به طبقه دوم رساندیم. از طبقه دوم امکان پایین‌تر آمدن نبود. راه‌پله‌ها ریخته بودند. از بیرون ساختمان نردبان گذاشتند و خارج شدیم. یک لحظه نفهمیدیم ناصر مهرورز، فرمانده تیم برای چه برگشت به داخل ساختمان. انگار کسی را دید که داخل بود و رفت برای نجات. متوجه نشدیم برای چه رفت. هرچه فریاد زدیم رفت. چهار دقیقه بعد پلاسکو ریخت.
سال 84 و 85 درباره ناایمن بودن پلاسکو گزارش داده بودیم. 30 بار اخطار تعطیلی آمده بود اما تعطیل نمی‌شد.
شهادت مهدی حاجی‌پور و امید عباسی فقط به خاطر اشتباه عملیاتی بود.
پنجشنبه نصف پرسنل سازمان رفته بودند امتحان بدهند؛ امتحان درس‌هایی که گذاشته‌اند و اجبار کرده‌اند که باید لیسانس بگیرید. برای همین نیرو کم بود. فقط لوله‌کشی به طبقات ساختمان 80 نیرو می‌خواست اما 40 نیرو حضور داشتند. همین مدرک‌گرایی و بی‌تجربگی در مدیریت میدان باعث فروریختن پلاسکو شد. در فیلم هم مشخص است که دیوار شرقی را آب می‌دهند. این آب دادن باعث سنگین شدن ساختمان شد. می‌گویند منبع گازوئیل منفجر شد، منبع گازوئیل اصلا منفجر نمی‌شود. گازوئیل می‌سوزد اما منفجر نمی‌شود.
از 40 دقیقه قبل از ریختن کل ساختمان صدای آوار می‌آمد و معلوم بود که ساختمان می‌ریزد اما تخلیه نیروها صورت نگرفت. البته آتش‌نشانی هم از وضعیت ساختمان بی‌اطلاع بود اما وقتی حریق به اصطلاح قارچی شد باید نیروها را بکشید بیرون. بعضی بچه‌ها خودشان را از طبقات بیرون انداختند.
گردنم سوخته و چندین‌ بار دست و پایم شکسته. با بیشتر کسانی که شهید و مفقود شده‌اند خدمت کرده‌ام. معجزه است که در این سال‌ها زنده مانده‌ایم. پلاسکو خشم خدا بود. زنگ خطر بود.
پوشاک از نفت و گازوئیل و اورانیوم خطرناک‌تر است. شهرداری منطقه نتوانسته برای خارج‌کردن تولیدی‌ها از پلاسکو اقدام کند. نتوانسته پلاسکو را تا ایمن‌شدن تخلیه کند.
فرمانده ایستگاه ما مفقود و احتمالا شهید شده است. تا جایی که می‌دانم از ایستگاه یک سه نفر، از ایستگاه 64 یک شیفت کامل که 12 نفر می‌شوند، از ایستگاه سه، 12 نفر و از ایستگاه 117 و 18 سه نفر مفقود شده‌اند. البته اطلاعاتم دقیق نیست. ایستگاه‌های دیگر را نمی‌دانم. از تمام ایستگاه‌ها نیرو اعزام شده بود.
ماشینی خریده‌اند که چهار هزار لیتر آب دارد. این برای اروپاست که در خیابان‌ها شیر آب آتش‌نشانی دارد نه برای ایران. 6 بالابر در تهران داریم که دو تایش از رده خارج شده. خودم دیدم که بعد از ریختن ساختمان یکی از بچه‌ها از نردبان افتاد داخل سفارت انگلیس؛ از ارتفاع 55 متری.
دیگر چیزی برایم مهم نیست. جان مردم در خطر است. لاستیک‌های نردبان‌ها دو سال از تاریخ اعتبارشان گذشته و هر لحظه ممکن است در وسط عملیات بیفتند.
ایستگاه‌های آتش‌نشانی را زیاد می‌کنند اما روی چه حسابی؟ یک فرمانده باید حداقل 20 سال سابقه داشته باشد. این نیرو را از کجا می‌آورند؟ تیم باید 18 نفر باشد. با پنج نفر ایستگاه و تیم درست می‌کنند. یک نفر باید در ایستگاه بماند یعنی چهار نفر بروند برای یک حادثه.
دیسیپلین نظامی و سختگیری‌های بی‌مورد، آتش‌نشان‌ها را بیمار کرده است. نیرو از عملیات آمده می‌گویند چرا ملحفه‌ تختت کج است. نیرو درگیر می‌شود و درگیری را به خانه می‌برد. نظافت تمام بخش‌های ایستگاه با خود آتش‌نشان‌هاست. ساعت سه نصف شب برای یک گربه در یک ساختمان زنگ خطر را می‌زنند.
آژیر آتش‌نشانی قبلا حرمت داشت. از یک طرف این سختگیری‌های بی‌مورد را داریم و از طرف دیگر خرید‌های غلط دارند. خودروی برنتو برای اروپا است نه برای ایران. برای خاک ایران که کوهپایه است باید نردبان بخریم که دکلش سبک‌تر است. در همین حادثه پلاسکو چند نردبان افتادند. تجهیزات باید هر چند وقت از طرف شرکت فروشنده بازرسی و تعمیر شوند اما این کار انجام نمی‌شود.
علی قانع در زیرزمینی دچار ایست قلبی شد که 30 متر بود. چرا باید در جایی که ۳۰ متر است، دچار ایست قلبی شود؟ آنقدر قبلش اذیتش کرده بودند، از این ایستگاه به آن ایستگاه. لنگ پنج میلیون تومان وام بود که امضا نمی‌شد. با آن فشار روحی به عملیات می‌رود خب احتمال ایست قلبی بالا می‌رود.

Post has attachment

سلام دوستان نوشابوری
من تو زمینه پروپوزال نویسی و پایان نامه از صفر تا صد مهارت دارم و بصورت تضمینی با قیمت مقرون به صرفه و دانشجویی،انجام میدم
خوشحال میشم کمکتون کنم
09372648884

Post has attachment

Post has shared content
ترجمه تخصصی با قیمت دانشجویی و تضمینی همراه با تایپ و بیش از 400 مقاله ترجمه شده در تمام رشته ها09372648884

Post has shared content
سلام دوستان نوشابوری
من تو زمینه پروپوزال نویسی و پایان نامه از صفر تا صد مهارت دارم و بصورت تضمینی با قیمت مقرون به صرفه و دانشجویی،انجام میدم
خوشحال میشم کمکتون کنم
09372648884

🔺دستگیری قاتل دختر بچه 7 ساله در نیشابور

🔹اعترافات هولناک قاتل دختر ۷ ساله:
کیانای کوچک را از پشت بام ربوده، پس از آزار و اذیت خفه کرده و زیر مصالح ساختمانی مدفون کردم.....
جواني كه دختر برادر همسرش را ربوده و پس از آزار و اذيت به طرز وحشيانه اي به قتل رسانده بود در نيشابور دستگير شد.
به گزارش پايگاه خبري پليس، فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي در این خصوص اظهار داشت: صبح روز چهارشنبه گذشته خانواده اي در تماس با فوريت هاي پليسي 110 از مفقود شدن دختر بچه 7 ساله شان كه خانه مادر بزرگش بوده خبر دادند.
سردار بهمن اميري مقدم افزود: خانواده اين كودك اظهار داشتند فرزند آنها نيمه هاي شب گذشته از خانه مادر بزرگ ربوده شده است.
وي افزود: با توجه به اهميت موضوع و از طرفي نگراني شديد و استرس و اضطراب خانواده دختر موضوع با سرعت پیگیری شد و تحقيقات علمي پرونده براي كشف راز معادله مجهول اين پرونده در كمتر از 48 ساعت به سرنخ هايي رسيد كه نشان مي داد شوهر عمه اين كودك او را ربوده است.
پليس، متهم پرونده كه 37 سال دارد و داراي سوابق کيفري است را در اقدامي غافلگيرانه دستگير كرد.
اين مرد جوان كه در برابر شواهد و ادله موجود راهي جز بيان حقيقت نداشت در اعترافاتي هولناك گفت: با خانواده همسرم اختلافاتي داشتم. آن شب (شب حادثه) از طريق پشت بام وارد خانه مادر زنم شدم. كودك خوابيده بود. او را بغل كردم و با موتورسيكلت به خانه خودم بردم. در آنجا پس از آزار و اذيت كودك، كيانا را خفه كردم.
جسدش را به باغ پدرش در روستاي صومعه انتقال دادم و در آنجا زير مصالح ساختماني مدفون كردم.
فرمانده انتظامي خراسان رضوي خاطر نشان کرد: در پي اين اعترافات، جسد دختر بچه كشف و به پزشكي قانوني انتقال يافت و تحقيقات كارآگاهان پليس آگاهي نيشابور در اين باره ادامه دارد.
کانال نیشابوریا 👇 👇 👇
telegram.me/joinchat/CtAXZD1MpQHwuJgZHOE69w

خرما کيلويي 6000 تومن، شير بطري 3 هزارتومن...
ديگه نميشه مثه پيغمبرا ساده زندگي کرد😀😃😄😂

Join 🔜 @NarNiaTel 💯


ﺍﻻﻥ ﺗﻮ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﺻﺒﺮ ﻭ ﺗﺤﻤﻞ ﺑﺰﺍﺭﻥ ؛ ﺣﻀﺮﺕ ﺍﯾﻮﺏ ﺍﺯ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﻫﻢ بالا نمياد😀😃😄😂
Wait while more posts are being loaded