Post has attachment
İLAHİ - EZGİ
İlahiler ve Ezgiler. Yar İlahi Grubundan, muhabbet dolu ilahiler ve ezgiler.

MEVLİD-i ŞERİF
Mevlid-i Şerif, İlahi grubumuzun seslendirdiği Mevlid-i Şerif.

SUNUM - ŞİİR
Sunum ve Şiir Dinletisi. profesyonel sunucu ve şair ile özel sunum ve şiir dinletisi.

http://www.yarilahigrubu.com

Post has attachment
Yar İlahi Grubu - Gül Menzil İlahisi. Gül Menzil İlahisini bir de Yar İlahi Grubundan dinleyin. Grup Yar. Konser ve organizasyonlar için grubumuzun resmi web sitesi üzerindeki iletişim bağlantılarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yar İlahi Grubu ve Semazen Ekibi. Mersin Semazen Ekibi. Semazen Ekibi Mersin.

http://www.yarilahigrubu.com/yar-ilahi-grubu-gul-menzil-ilahisi_cbea0b6fb.html

Post has attachment
Yar İlahi Grubu - Program Kaydı. Yar İlahi Grubu, Grup Yar. Konser ve organizasyonlar için grubumuzun resmi web sitesi üzerindeki iletişim bağlantılarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yar İlahi Grubu ve Semazen Ekibi. Mersin Semazen Ekibi. Semazen Ekibi Mersin.

http://www.yarilahigrubu.com/yar-ilahi-grubu-program-kaydi_97748243b.html

Post has attachment
Yar İlahi Grubu - Arayı Arayı İlahisi. Arayı Arayı İlahisini bir de Yar İlahi Grubundan dinleyin. Grup Yar. Konser ve organizasyonlar için grubumuzun resmi web sitesi üzerindeki iletişim bağlantılarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yar İlahi Grubu ve Semazen Ekibi. Mersin Semazen Ekibi. Semazen Ekibi Mersin.

http://www.yarilahigrubu.com/yar-ilahi-grubu-arayi-arayi-ilahisi_4acbc8adf.html

Post has attachment
YAR İLAHİ GRUBU HAKKINDA

1995 Yılında kurulmuş olan Yar İlahi Grubu bugün de sizlere hizmet vermeye devam ediyor. İlahi grubumuz 22 yıllık tecrübesi ile düğün, nişan, sünnet, iftar programları, açılışlar ve diğer organizasyon ve programlarda sizlere kaliteli hizmet sunuyor. Özgün ve profesyonel bir kadro yapısı ile Yar İlahi Grubu sizleri muhabbetle selamlıyor.

Yar İlahi Grubu'nun seslendirdiği muhabbet dolu ilahiler, duygu ve muhabbet yüklü ezgiler.

Neyzenimizden ney dinletileri ve ney dinletisi ile birlikte semazen gösterileri.

Özel sunuculuk hizmeti ve şiir dinletileri.

Yine ilahi grubumuzun seslendirdiği Mevlid-i Şerif.

Ayrıca çocuklar için ödüllü yarışmalar ve daha fazlası.

YAR İLAHİ GRUBU;

Düğün, nişan, sünnet ve diğer tüm özel günlerde yanınızda. Semazen gösterileri, özel sunucu hizmeti, şiir dinletileri, ney dinletileri, ezgiler, İlahiler ve daha fazlası. Mersin ilahi grupları denince akla gelen ilk ilahi grubu Mersin Yar İlahi Grubu. Mersin'de kurulmuş bir İlahi grubu olmakla beraber, diğer tüm illerden de bize ulaşabilir organizasyon için iletişim kurabilirsiniz.

http://www.yarilahigrubu.com/pages/hakkimizda.html

Post has attachment
Yar İlahi Grubu - Program Kaydı - Dost Bulamadım İlahisi. Dost Bulamadım İlahisini bir de Yar İlahi Grubundan dinleyin. Grup Yar. Konser ve organizasyonlar için grubumuzun resmi web sitesi üzerindeki iletişim bağlantılarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yar İlahi Grubu ve Semazen Ekibi. Mersin Semazen Ekibi. Semazen Ekibi Mersin.

http://www.yarilahigrubu.com/yar-ilahi-grubu-program-kaydi-dost-bulamadim-ilahisi_be1f50f14.html
Wait while more posts are being loaded