Post has attachment
Katalog výukových metod, aktivit. Aktivity jsou tříděné podle typu, po registraci si k nim dokonce můžete dělat své poznámky.

Post has shared content
Google Camp - konec léta s aplikacemi od Googlu
Myslíte si, že nám technologie umožňují lépe připravit žáky na nové výzvy, které je čekají? Pojďte s námi objevovat “jak na to” během dvoudenního intezivního setkání plného inspirace a moderních technologií od Google. Ukážeme si virtuální realitu Daydream, ...

Post has attachment
Zvolsi.info - zajímavý projekt, jak přiblížit mediální gramotnost (nejen) studentům aneb Nevěřme všemu co čteme, slyšíme..
Užitečná příručka? Surfařův provodce po internetu: http://zvolsi.info/manual/
Video? https://www.youtube.com/watch?v=999x-_pg0tA&feature=youtu.be

Post has attachment

Prosím o radu. Potřebuji pro jednoho našeho žáka software pro rozvoj slovní zásoby, abych splnila doporučení PPP. Jde o žáka z kompletně neslyšící rodiny, on sám je ale normálně slyšící. V PPP mi nebyli schopni poradit, nemají s tím prý zkušenosti :-(( Programy, které jsem našla, se hodí spíše pro malé děti, ale on je v 6. třídě. Nebyl by někdo z vás ochoten mi dát tip na software, nebo na někoho, kdo by mi (na rozdíl od PPP) pomohl?

Post has attachment
GEG narozky
Photo

Post has attachment

Příští týden v úterý a ve čtvrtek (od 15.30) probíhá online kurz (přes Hangout) na téma Dokumenty Google pro učitele (pokročilá úroveň). Pokud se máte zájem zúčastnit, dejte mi vědět v komentáři.

Díky :) R.

Do současnosti jsme pro školní fotografie používali Picasa album. Jeden odkaz fungoval na všechna alba, celou sdílenou galerii. Takže se v odkazovaném náhledu nová alba vždy objevila. V současných Fotkách Google nemůžu tuto možnost najít. Můžu odkazovat vždy pouze na jedno album. Je to tak nebo jsem lepší možnost neobjevila? Máte, prosím, někdo nějakou radu? Děkuji moc

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded