Post has attachment
Повстанська пісня ,,Ті часи давно минули"

Post has shared content

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Переглядаючи сторінки в інтернеті, виявила, що творець російської римованої прози - поет Семен Ісакович Кірсанов чи Кирсанов (криптоніми — С. К., С. Кирс, С. К-ов; нар. 5 (18) вересня 1906, Одеса — пом. 10 грудня 1972, Москва). На честь С. І. Кирсанова названо астероїд (9834) Кирсанов, відкритий астрономом Л. Карачкиною в Кримській Астрофізичній Обсерваторії 14 жовтня 1982 року.
Учень В. Маяковського, один з останніх футуристів, неодноразово обвинувачувався в формалізмі. Експериментував у поезії. Життєві трагедії та драми (рання смерть першої дружини, розлучення з другою, власна смертельна хвороба) відбились у його творах.
На його вірші написані досить відомі пісні: «У Чорного моря» (виконував Л. Утьосов), «Жив-був я», «Ці літні дощі» (виконавець - Алла Пугачова), романс, сюїти, ораторія, опера, а також вокальна симфонія Дмитра Шостаковича.
Лауреат Сталінської премії 1951 року за поему «Макар Мазай» (1947–1950).
1925 року закінчив Одеський інститут народної освіти. Учасник німецько-радянської війни.
Друкуватися почав 1923 року в одеських журналах. Помер від раку горла.
Як зазначено в «Українській літературній енциклопедії», поетиці Кірсанова притаманні новизна та несподіваність версифікаційних рішень, розгорнута метафоричність, поєднання в сюжетах реальних і фантастичних планів.
Низку віршів Семен Кірсанов присвятив Україні. Серед них «Дніпро», «Пісня про Дніпро», «Дума про Гуцульщину», «Уклін», «Одеса», «Попутна пісня», «Дід». Вірш «Добре» поет присвятив Тарасові Шевченку.
Окремі твори Кірсанова українською мовою переклали Петро Сингаївський, Іван Цитович.https://www.youtube.com/watch?v=fPozVTrsegY

Post has attachment

Post has shared content
Неймовірне відчуття душевного тепла і любові в кожній із цих пісень!
«Рученьки, ніженьки» (Ольга Токар)
«Сонько-дрімко» (Ольга Токар)
«Ой, ходить сон коло вікон» (Тоня Матвієнко)
«Ніченька іде» (Ніна Матвієнко)
«Сонце зайшло давно» (Леся Горова)
«Котику сіренький» (Ніна Матвієнко)

Post has attachment

Post has attachment
До вашої уваги нове відео для дітей. Пісня про солодке, що наповнює дитячий світ. Ласунам стануть до вподоби яскраві карамельки, шоколадки, цукерки та морозиво.

https://www.youtube.com/watch?v=zwtXkP9TtgM

Post has attachment
Лемківська пісня. 1940-і роки
Wait while more posts are being loaded