Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
کلیپ انگیزشی و موفقیت - دلیل شهرت افراد موفق

Post has attachment
قانون جذب این طور تعریف می‌شود، «هر اتفاق مثبت یا منفی که در مورد شما رخ می‌دهد توسط خودتان جذب شده است.»

چگونه قانون جذب را در زندگی بکار ببریم

مثلاً وقتی می‌گویید زمانی که بی‌پول بودید یک دوست خاص به شما پول قرض داد، در واقع شما آن را جذب کردید، حتی با اینکه شاید نمی‌دانستید در حال استفاده از این قانون هستید.

یا وقتی می‌گویید معلم، همکلاسی، مشتری یا همکار شما، روزتان را خراب کرد، این را هم را جذب کردید.

ما هر روز و هر ثانیه از این قانون استفاده می‌کنیم.

شما حتی مطالعه‌ی این مطلب را به همین ترتیب جذب کردید!

در واقع فقط سه گام اساسی برای استفاده از این قانون وجود دارد: خواستن، باور کردن، دست یافتن. هدف ما در اینجا این است که سه گام فوق را بصورت گام‌های عملی درآوریم تا بتوانید آن را در عمل انجام دهید.

Post has attachment


داستانهای واقعی قانون جذب:
کیمیا علیزاده از قانون جذب برای موفقیت در المپیک استفاده کرد
کیمیا یک ماه قبل از المپیک این عکس را در آتلیه گرفت که از قبل لحظه مدال گرفتن خودش را باور داشت و همیشه تجسم می کرد

کانال تلگرام ما
https://telegram.me/joinchat/BU_R2j4N6Z36TvxMwQ8Pqw
Photo

Post has attachment
بی شک بسیاری سیلوستر استالونه یا همان «راکی» را می‌شناسند؛ هنرپیشه ورزیده اندامی که به خاطر پشتکار و پایمردی‌اش در راهی که می‌خواست طی کند پله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری پیمود و تبدیل به ستاره ای جهانی در عرصه سینما شد. او زمانی در مصاحبه ای گفته بود: «تقریباً همه تهیه کننده‌ها مرا رد کرده بودند. در ۵ هزار تست بازیگری رد شده بودم و حالا از به یاد آوردن همه آن خاطرات خنده‌ام می‌گیرد. در عین حال، تجربه وحشتناکی بود.» استالونه هیچ وقت جشن تولد ۲۹ سالگی خود را فراموش نمی‌کند. همسرش باردار و تنها بود و در کنار همه این مشکلات باید هر چه زودتر خانه اجاره ای خود را تخلیه می‌کردند. استالونه به فکر نوشتن فیلمنامه افتاد؛ فیلمنامه ای که خودش دوست داشت آن را ببیند.

قهرمان محوری، شجاعت، سخاوت و شخصیتی که سرسختانه به زندگی خود چنگ زده بود و تا زمان رسیدن به موفقیت از آن دل نمی‌کند، در او وسوسه نوشتن این فیلمنامه را بیدار کرده بود. او اولین قسمت فیلمنامه «راکی» را ظرف چند روز نوشت و بعد سعی کرد با مد نظر قرار دادن خودش در نقش اصلی، آن را به کمپانی‌های معروف فیلمسازی در هالیوود بفروشد. استودیو United Artists به او ۷۵ هزار دلار برای خرید فیلمنامه پیشنهاد داد اما خواستار استفاده از بازیگر دیگری به جای استالونه در نقش «راکی» شد. او علیرغم همه مشکلات مالی، این پیشنهاد را رد کرد. او در مصاحبه‌اش گفته بود: «خودم فیلمنامه را نوشته بودم و خودم می‌خواستم در فیلم بازی کنم.» استودیو United Artists دائم رقم پیشنهادی خود را برای خرید فیلمنامه بالاتر می‌برد و استالونه آن را رد می‌کرد.

سرانجام با پیشنهاد ۳۵۰ هزار دلار، استالونه برای همیشه موضع خود را روشن کرد؛ او حاضر نبود که فیلمنامه را به قیمت حتی یک میلیون دلار بفروشد چنانچه خودش در فیلمنامه بازی نمی‌کرد. او گفت: «ترجیح می‌دهم فیلمنامه ام را در باغچه دفن کنم تا کرم‌ها نقش راکی را بازی کنند.» سرانجام این استودیو به خواسته وی تن داد و استالونه در نقش راکی پا به دنیای سینما گذاشت. او اگرچه در همان زمان شرایط جسمانی لازم برای ایفای نقش را نداشت، اما تصمیم گرفت اندامش را شبیه اندام یک بوکسور حرفه ای کند. استالونه ۵ ماه در یک باشگاه با مشتزنان حرفه ای کار کرد و آموزش دید و در مصاحبه‌اش گفت: «آن‌ها آنچنان مشت‌های محکمی به من می‌زدند که گاهی شماره تلفنم را فراموش می‌کردم.» فیلم راکی، پدیده شد و استالونه را به شهرت یک شبه و ثروت هنگفت رساند. رمز موفقیت استالونه بی شک در یک چیز بود؛ پشتکار و ثابت قدمی. همه فاتحان، در داشتن این خصوصیت با هم مشترک‌اند. آن‌ها اگرچه ممکن است شکست و زمین بخورند، اما هیچ گاه به خاطر موانع و مشکلات، انتقادات وارده به کارشان و یا سایر چالش‌های دلسردکننده، میدان را خالی نمی‌کنند. پشتکار و ثبات در ذات همه فاتحان است. دیگر کلیدهای موفقیت حرفه ای را نیز با هم مرور می‌کنیم.
Photo

Post has attachment
خوب امروز میخوام درباره تابلو تجسم و نتیجه ای که ازش گرفتم صحبت کنم .

قبل از گفتن جذب خودم شما رو ارجاع میدم به کتاب " چشم دل بگشا نوشته کاترین پاندر ترجمه گیتی خوشدل" حتما این کتاب عالی رو مطالعه کنید.

خوب نحوه درست کردن تابلو تجسم (تابلو کائنات یا چرخه اقبال یا دریم برد هم بهش میگن) : اول یه خورده وقت بذارید و از اینترنت عکسهای مرتبط با خواسته ها و آرزوهاتونو پیدا کنید. ترجیحا رنگی باشن و حس خوبی از آرزوتون رو بهتون بدن . مثلا اگر برای داشتن یه کار اداری می خواهید عکس میز کار بذارید عکسی رو انتخاب کنید که از بین عکس های موجود حس بهتری بهتون میده و یه جورایی لبخند رو به لبتون میاره و بیشتر به محیط کار دلخواهتون شبیه باشه .بعد یه کاغذ مقوایی بزرگ بردارید و عکس ها رو توش بچسبونید و بزارید جایی که هر روز بتونید حداقل چند بار ببینیدش اما بهتره فقط خودتون ببینیدش

اگر امکان گذاشتن کاغذ جایی که فقط تو معرض دید خودتون باشه ندارید می تونید به صورت دیجیتالی تو کامپیوترتون یا گوشی موبایلتون درستش کنید.

بعدم هر روز بدون هیچ وابستگی یا نگرانی و دلهره ای از بابت اینکه چطور ممکنه بدستشون بیارم بهش نگاه کنید و ازدیدنش لذت ببرید. تا این جا کار شما بود اما نحوه رسیدن بهش و زمانش با خدا و کائناته پس تو کارشون دخالت نکنید .

حالا چرا این تابلو مفیده و می تونه تو جذب خواسته ها کمک کننده باشه ؟ به این دلیل که ذهن ما با تصاویر کار می کنه شما به هر چیزی که فکر کنید سریعا یه تصویر ازش تو ذهنتون ساخته میشه میگید نه ..... به سیب فکر کنید .........درست نگفتم سریعا یه سیب خوشمزه تو ذهنتون نقش نبست ؟

وقتی اطراف شما پر از عکس خواسته هاتون باشه و یا هر روز چشمتون به تصاویری بیوفته که مرتبط به خواسته هاتونه ذهن شما تلاش می کنه اون تصویر رو واقعی کنه .....

فرض کنید دلتون میخواد یه ماشین داشته باشید مثلا یه زانیای سفید .... اگر چند بار به این مساله فکر کنید یا به زبون بیارید متوجه میشید که هر بار تو خیابون میرید مرتب زانتیای سفید می بینید اینطور نیست که اون ماشین قبلا کم بوده و حالا زیاد تر شده ...واقعیت اینه که مرکز توجه شما روی اون قرار گرفته و هر بار بیشتر و بیشتر از اون ماشین رو در جاهای مختلف می بینید این ذهن شماست که داره تصاویر رو فیلتر می کنه و اونهایی که مورد توجه شما هستند رو براتون بزرگنمایی می کنه .تو عکس این پست یک نمونه تابلو تجسم می بینید.

پس تا پست بعدی واسه خودتون یه تابلو تجسم درست کنید و منتظر باشید تا من یکی از تجربه های استفاده از این تابلوی شگفت انگیز رو براتون بنویسم . تا اون روز ایام به کام و روز خوش
Photo
Wait while more posts are being loaded