Witam Posiadam aplikację na LG P710 z Androidem 4.4.2 Zauważyłem że aktualizacja rozkładów raz aktualizuje się automatycznie raz nie. Muszę ją aktualizować ręcznie.

Kasuję Waszą aplikację bezpowrotnie. Za punkt 10 waszego regulaminu, który jest niezgodny z "Zasadami programu dla programistów w Google Play"

Post has attachment
Pojawił się nieciekawy błąd w Transportoidzie. Mianowicie gdy chcę dodać rozkład do dużego widgeta, wyskakuje że Transportoid został zatrzymany. 
Photo

Witam. Panowie, jak mogę zgłosić problem z aplikacją transportoid, która po zainstalowaniu i dodaniu przystanku do widgetu wykrzacza się?

Post has attachment
Będzie zmiana ikonek dla dodatków dla Transportoida w Google Play? Bo teraz troszeczkę dziwnie to wygląda :)
Photo

Do betatestów trafia właśnie wersja 6.1RC Transportoida dla systemu Android pozwalająca wrzucić widżety na ekran blokady. Widżety ekranu blokady mają numerację wspólną z widżetami na pulpicie. Proszę o sprawdzenie, czy wszystko działa jak należy.

Od tej wersji raportowanie błędów będzie następowało automatycznie za pomocą usługi Crashlytics, e-maile z raportami odchodzą do przeszłości. Jeszcze przy kilku tysiącach użytkowników każdemu raportującemu odpisywałem, przy kilkunastu przeglądałem wszystkie raporty, przy kilkudziesięciu tysiącach robiłem notatki, potem nastąpiło bankructwo raportowe. Crashlytics jest pierwszą sensowną usługą, która nie tylko zbiera raporty, ale agreguje je, zlicza, wskazuje zmiany między populacją wszystkich userów a populacją userów doświadczonych danym błędem i robi jeszcze wiele innych fajnych rzeczy, które pomogą mi w usunięciu usterek w aplikacji.

Kiedy zostanie rozwiązany problem poziomego layoutu?

Po ostatniej aktualizacji  - błąd przy wyborze godziny odjazdu, oraz przy wyborze miasta. Android 2.3. Używanie aplikacji jest nie możliwe  

Post has attachment
Aplikacja nie działa, nawet błędów zgłosić nie mogę :(
Samsung Galaxy Mini 2, Android 4.2.2 (CM10.1)
Wcześniej wszystko działało.
Photo

Do betatestów (http://transportoid.com/testy/) trafiło wydanie serwisowe Transportoida dla Androida, główne zmiany:
* przyspieszenie startu programu
* poprawki do stabilności filtrowania linii/przystanków
* poprawka do koloru liter przypisów na widżetach

Do certyfikacji trafiło wydanie serwisowe Transportoida dla Windows Phone, dodające możliwość przypięcia ulubionej trasy jako kafelka oraz przyspieszające działanie aplikacji.
Wait while more posts are being loaded