Post has attachment
Targi Beauty Forum już za nami. Zapraszam wszystkich do zobaczenia naszej relacji filmowej na naszym kanale firmowym https://www.youtube.com/watch?v=El28cvIKlqE oraz do galerii zdjęć http://pl.ladys-nails.eu/Tak-bylo-na-targach-Beauty-Forum-11-12-marca-2017-w-Warszawie-cinfo-pol-960.html

Post has attachment
Jak idą przygotowania do 20 jubileuszowych targ BEAUTY FORUM?

LNC w tym roku ma przygotowane coś wyjątkowego w tym roku. Jeszcze nie chcemy wszystkiego zdradzić, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyposażenie gabinetów z serii MOON, frezarki do pedicure RUCK®, preparaty peclavus® i PODOPHARM. To tylko niektóre marki jakie pojawią się u nas.

Warto zarezerwować sobie czas na spotkanie z nami i całą branżą kosmetyczno podologiczną 11-12 marca w Warszawie.

Więcej szczegółów na temat targów udostępnia organizator na stronie: https://www.beauty-forum.com.pl/targi/
Photo

Post has attachment
Czym skutkuje niewiedza o procesie sterylizacji i dezynfekcji narzędzi podologicznych? Rdzawy nalot to tylko początek. Powielanie tych samych błędów powoli, lecz niezwykle skutecznie prowadzi do całkowitego zniszczenia narzędzie.

Jak się ustrzec przed takimi sytuacjami? Wystarczy odrobina dobrych chęci. Wszystkie potrzebne informacje, które pomogą Ci utrzymać dobry stan narzędzi przez cały okres ich używania znajdziesz w artykule: "Jak zachować narzędzia i frezy w idealnym stanie?"

http://sklep.podologiczny.pl/Jak-zachowac-narzedzia-i-frezy-w-idealnym-stanie--clinks-pol-944.html
Photo

Post has attachment
Agata Dobrodziej. Komiks opublikowano w Niemczech w celu promocji podologii w społeczeństwie. Oczywiście zawiera elementy marketingowe, ale chyba możemy to wybaczyć twórcom. Specjalnie dla polickich odbiorów przetłumaczyłem go. Życzę miłej lektury.
Photo

Post has attachment
Wywiad z Simeonem RUCK i Michaelem Fürtsch. Przeczytaj jak twórcy nowych foteli podologicznych opowiadają o nowej erze w podologii.

Post has attachment
Chciałem się ze wszystkimi podzielić wiadomością którą otrzymałem ostatnio od naszej klientki z Bytomia.
Osoba ta po wielu dramatycznych chwilach jakie spotkały ją w różnych gabinetach lekarskich natrafiła w końcu na produkty z naszego sklepu podologicznego. Opatrunki Ligasano. Pokrótce spróbuję streścić cały przypadek. Pierwsze zdjęcie pokazuje stopę po częściowej amputacji. Dodam, że jest to stopa cukrzycowa 86 letniej kobiety. Po pewnym czasie gdy rana zamiast goić się robiła się coraz to gorsza lekarz prowadzący zalecił całkowitą amputację.

Efekty jakie widać na drugim zdjęciu zawdzięczamy rozsądnej postawy Pani Basi która postanowiła zastosować na stopie swojej mamy opatrunki Ligasano. Oczywiście Ligasano to nie produkt cud, który to w parę dni goi wszystkie rany. Nie, przy takich ranach potrzeba czasu, cierpliwości i wytrwałości. Efekty jednak długiej terapii są niezwykłe. Udało się uratować stopę przed całkowitą amputacją i to jest najważniejsze.

Dziękuję za zdjęcia, opinię i zaufanie do produktów Ligasano.

Cała relacja z przebiegu trapi i opis przypadki znajduje się tutaj. http://sklep.podologiczny.pl/Poznaj-opatrunki-LIGASANO-przypadek-z-Bytomia-clinks-pol-941.html
Photo
Photo
2016-07-06
2 Photos - View album

Post has attachment
Czy dokucza Wam ból pleców podczas pracy?
-
votes visible to Public
Poll option image
Tak, ale mi to nie przeszkadza
Nie interesuje mnie to
Nie, mój kręgosłup nie boli podczas prac
100%
Tak, ból bardzo mi dokucza
0%
Tak, ale mi to nie przeszkadza
0%
Nie interesuje mnie to
0%
Nie, mój kręgosłup nie boli podczas prac

Post has attachment
To jest bardzo dobra wiadomość. Firma RUCK® swoją decyzją wykonał duży ukłon w kierunku polskich podologów. Frezarka z pochłaniaczem pyłu PODOLOG NOVA 3 posiada teraz menu w języku polskim.
Teraz komunikaty będą zrozumiały dla wszystkich użytkowników.
Zapraszam na krótki film prezentujący możliwości frezarki PODOLOG NOVA 3

Witaj Świecie Podologii - jeszcze raz gratuluje za odwagę, podologia to trudny temat. Jeszcze wiele osób odczuwa wstyd w stosunku do swoich stóp. Niechętnie mówią o schorzeniach jakie "goszczą" na nich stopach. A szkoda. Bo często wystarczy jedna rozmowa z specjalistą d/s podologii i można znacznie poprawić swój komfort życia.
Wait while more posts are being loaded